ACOUSTIC ENERGY AE 300

ACOUSTIC ENERGY AE 300

ACOUSTIC ENERGY AE 300 - Kolumny podstawkowe
AE300 to nowy kompaktowy głośnik podstawkowy idealny do małych i średnich pomieszczeń. Stworzony w oparciu o wielokrotnie nagradzany projekt AE100, AE300 oferuje doskonałą jakość dźwięku, materiałów i wykończenia obudowy.


SERIA 3 - nowoczesny projekt, zrodzony z wieloletnich doświadczeń AE.

AE300 wywodzi się z oryginalnego głośnika AE1 i korzysta z najnowszej generacji 130-milimetrowego przetwornika nisko-średniotonowego. Nowy ceramiczny stożek aluminiowy typu sandwich o ultrapłaskim profilu i potężnej sile oraz bardzo dużym wychyleniu membrany, zapewnia głośnikowi ulepszoną dyspersję oraz większą moc i intensywność basu.

Dla serii 300 powstał nowy głośnik wysokotonowy 28 mm, który zapewnia wysoką moc i niski poziom rezonansu pozwalający na zmniejszenie zniekształceń. Główną zaletą nowej konstrukcji są doskonałe właściwości dyspersji dzięki technologii Wide Dispersion Technology. Technologia ta kształtuje akustyczną moc głośnika wysokotonowego tak, aby dopasować go do głośnika niskotonowego i zapewnić poszerzony optymalny punkt odsłuchu.

W obudowie z 18 mm płyty MDF wykorzystano opatentowaną technologię znaną z projektu wielokrotnie nagradzanej linii Reference Series. Pozwala ona na redukcję zabarwienia obudowy i pozwala „swobodniej oddychać” nowym przetwornikom. Umieszczony z tyłu głośnika szczelinowy port bas-refleks zwiększa wydajność basu, przy jednoczesnej redukcji turbulencji powietrza, zapewniając czysty, pozbawiony zniekształceń bas.

AE300 to głośnik o czystej, oszczędnej formie i emocjonującym, potężnym dźwięku, od ponad 30 lat cenionym przez miłośników Acoustic Energy. AE300 dostępne są w kolorze fortepianowej czerni, bieli lub w satynowej okleinie z drewna orzechowego. Będą się świetnie prezentować gdziekolwiek je umieścisz.DANE TECHNICZNE:

Głośnik niskotonowy 130 mm
Głośnik wysokotonowy 28 mm aluminiowy
Impedancja 6 Ohm
Konstrukcja dwudrożna
Moc krótkotrwała/długotrwała 100W
Pasmo przenoszenia 45Hz - 30kHz
Skuteczność 86 dB
Waga 6,5kg/szt
Wymiary 300 x 175 x 260 cm

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę
  • Wyświetleń: 309
  • Kod produktu: ACOUSTIC ENERGY AE 300
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.249,00zł
  • Netto: 1.015,45zł

Dostępne opcje

Minimalna ilość zamówienia to 2

Tagi: ACOUSTIC ENERGY, AE 300, Kolumny podstawkowe