ACOUSTIC ENERGY AE 309

ACOUSTIC ENERGY AE 309

ACOUSTIC ENERGY AE 309 - Kolumny podłogowe
AE309 to nowy smukły głośnik podłogowy idealny do średnich i dużych pomieszczeń. AE309 oferuje wyższą wydajność i jakość wykończenia niż jego odpowiednik z serii 100.SERIA 3 - nowoczesny projekt, zrodzony z wieloletnich doświadczeń AE.

W AE309 umieszczono dwa głośniki średnioniskotonowe 130 mm najnowszej generacji. Nowy ceramiczny stożek aluminiowy typu sandwich o ultrapłaskim profilu i potężnej sile oraz bardzo dużym wychyleniu membrany, zapewnia głośnikowi ulepszoną dyspersję oraz większą moc i intensywność basu.


Dla serii 300 powstał nowy głośnik wysokotonowy 28 mm, który zapewnia wysoką moc i niski poziom rezonansu pozwalający na zmniejszenie zniekształceń. Główną zaletą nowej konstrukcji są doskonałe właściwości dyspersji dzięki technologii Wide Dispersion Technology. Technologia ta kształtuje akustyczną moc głośnika wysokotonowego tak, aby dopasować go do głośnika niskotonowego i zapewnić poszerzony optymalny punkt odsłuchu.


W obudowie z 18 mm płyty MDF wykorzystano opatentowaną technologię znaną z projektu wielokrotnie nagradzanej linii Reference Series. Pozwala ona na redukcję zabarwienia obudowy, dając jednocześnie nowym przetwornikom „swobodniej oddychać”. Umieszczony z tyłu głośnika szczelinowy port bas-refleks zwiększa wydajność basu, przy jednoczesnej redukcji turbulencji powietrza, zapewniając czysty, pozbawiony zniekształceń bas. Podstawa obudowy jest dociążona specjalnym materiałem o dużych właściwościach tłumiących, który zmniejsza jej zabarwienia. Kolce podłogowe o średnicy 8 mm poprawiają stabilność i zmniejszają rezonans.
AE309 to głośnik o smukłej formie i potężnym dźwięku, dla wymagającego słuchacza oczekującego wyjątkowej jakości brzmienia w połączeniu z elegancką estetyką.


AE309 dostępne są w kolorze fortepianowej czerni, bieli lub w satynowej okleinie z drewna orzechowego. Będą się świetnie prezentować w każdym pomieszczeniu.


DANE TECHNICZNE:

Głośnik niskotonowy 130 mm
Głośnik wysokotonowy 28 mm aluminiowy
Impedancja 6 Ohm
Konstrukcja dwu i pół drożna bass reflekt
Moc krótkotrwała/długotrwała 175W
Pasmo przenoszenia 38Hz - 30kHz
Skuteczność 89 dB
Waga 22 kg/szt
Wymiary 900 x 175 x 280 mm

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę
  • Wyświetleń: 301
  • Kod produktu: ACOUSTIC ENERGY AE 309
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.299,00zł
  • Netto: 1.869,11zł

Dostępne opcje

Minimalna ilość zamówienia to 2

Tagi: ACOUSTIC ENERGY, AE 309, Kolumny podłogowe