Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Anthem

Brand: Anthem Model: STR PRZEDWZMACNIACZ
Anthem STR PRZEDWZMACNIACZ - PrzedwzmacniaczMożesz na nas liczyć w kwestii cyfrowego przetwarzania sygnałów, aby zapewnić najwyższy realizm brzmienia. Dzisiaj nowy przedwzmacniacz STR oferuje wszystkie pożądane opcje. Jutro też.Rewolucyjny nowy przedwzmacniacz STR oparty jest na zupełnie nowej platf..
17.000,00zł
Netto:13.821,14zł
Brand: Anthem Model: STR WZMACNIACZ ZINTEGROWANY
Anthem STR WZMACNIACZ ZINTEGROWANY - WzmacniaczZintegrowany Wzmacniacz Anthem STR łączy funkcje oddzielnego przedwzmacniacza ze wzmacniaczem o wysokiej mocy, omijając dzięki temu złożoność oddzielnych komponentów, które mogą mieć wpływ na dźwięk.W modelu STR oparliśmy się na sprawdzonej technologii,..
22.999,00zł
Netto:18.698,37zł
Przeglądasz 1 do 2 z 2 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO