Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

AUDIOVECTOR R1 Arrete

AUDIOVECTOR R1 Arrete
AUDIOVECTOR R1 Arrete
AUDIOVECTOR R1 Arrete
AUDIOVECTOR R1 Arrete
AUDIOVECTOR R1 Arrete
AUDIOVECTOR R1 Arrete
AUDIOVECTOR R1 Arrete
AUDIOVECTOR R1 Arrete
CENA ZA SZTUKĘ
AUDIOVECTOR R1 Arrete
AUDIOVECTOR R1 Arrete
AUDIOVECTOR R1 Arrete
AUDIOVECTOR R1 Arrete
AUDIOVECTOR R1 Arrete
AUDIOVECTOR R1 Arrete
AUDIOVECTOR R1 Arrete
AUDIOVECTOR R1 Arrete
AUDIOVECTOR R1 Arrete
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
14.995,00zł
Netto: 12.191,06zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: R1 Arrete
Wyświetleń: 2414

Dostępne opcje

Oblicz ratę

AUDIOVECTOR R1 Arrete - Kolumna podstawkowa

R 1 to podstawkowy model wchodzący w skład bestsellerowej serii R. Oferuje on szybki i dynamiczny, a jednocześnie detaliczny dźwięk. Co więcej, dzięki zaawansowanemu projektowi, R 1 znakomicie radzi sobie – pomimo niewielkich rozmiarów – z dużym dźwiękiem i najniższymi częstotliwościami.
Dwudrożny model R 1 został zaprojektowany w taki sposób, żeby przeciwdziałać stojącym falom, mającym szkodliwy wpływ na jakość brzmienia. Co więcej, korzysta on z wielu rozwiązań, które zastosowaliśmy w modelach SR 6 oraz R 3, większych i droższych od niego kolumn. Dzięki temu R 1 jest w stanie zaoferować piękną, precyzyjną i zachwycającą scenę dźwiękową, znacznie większą od tego, czego można by się spodziewać od kolumn tych rozmiarów. Z tym modelem po prostu chce się słuchać muzyki cały czas!

 
Kolumny głośnikowe R 1 są dostępne w trzech wersjach: Signature, Avandgarde oraz Arreté. Najlepsza z nich, Arreté, oferuje takie rozwiązania, jak firmowy system Audiovector Freedom Grounding, zabezpieczający model R 1 od szkodliwych dla jakości brzmienia zniekształceń, eliminujący drgania i wibracje i – dzięki temu – wydatnie powiększający scenę dźwiękową, która jest i głęboka, i detaliczna.
 • ZASTOSOWANIE: Kolumna podstawkowa

 • EFEKTYWNOŚĆ: 87,5 dB

 • PASMO PRZENOSZENIA: 38 – 53 000 Hz

 • IMPEDANCJA NOMINALNA: 8 ohm

 • CZĘSTOTLIWOŚĆ PODZIAŁU: 2900

 • MOC: 200W

 • WYMIARY: 37 x 19,6 x 29 cm

 • Nowy, sztywniejszy o 25% korpus oraz odgrody wewnętrzne

 • Nowy AMT tweeter 4 generacji ze zintegrowanym filtrem S-Stop

 • Nowa, tytanowa cewka 2 generacji

 • Nowa, kanapkowa membrana z włókien aramidowych w celu zwiększenia szczegółowości i poprawy sceny dźwiękowej

 • Nowa zwrotnica z filtrami 4-tej generacji DFF • FREEDOM© system uziemienia dostarcza bogatszą jakość reprodukcji i kontroli dźwięku

 • Wykończenie: Italian Walnut, African Rosewood Satin White oraz Black Ash* Dopłata do lakieru fortepianowego lub innego koloru – 2200 zł

KOLORY:

 - White Silk

 - Italian Walnut

- African Rosewood

 - Black Ash

FREEDOM GROUNDING®

Ta opatentowana technologia Audiovector eliminuje zniekształcenia sprzężenia zwrotnego w koszach jednostek napędowych i pozwala uzyskać więcej szczegółów, większą dokładność. W skrócie: bardziej autentyczne wrażenia muzyczne. Oddzielny oddzielny crossover dostosowuje sygnały zwrotne do perfekcji i kieruje je do kołka uziemiającego w ścianie lub do dystrybutora sieciowego.

R-SERIES ARRETÉ AMT TWEETER

Najlepsze, co kiedykolwiek zrobiliśmy. Teraz z soczewką akustyczną Integrator, która poprawia dyspersję, reakcję impulsową i integrację z przetwornikiem średniotonowym. W połączeniu z naszą koncepcją wysokich tonów SEC pomaga zapewnić szerszą, głębszą, wyższą i bardziej naturalną scenę dźwiękową wypełnioną szczegółami.

SOLIDNY COKÓŁ Z PRZEPŁYWEM POWIETRZA

Wszystkie głośniki z serii R mają pochylony cokół. W ten sposób unikamy fal stojących w obudowach i tym samym poprawiliśmy elegancki wygląd naszych głośników. Umieściliśmy je na wysokich obcasach, że tak powiem. Cokoły mają wbudowaną stalową sprężynę przytrzymującą kolce, aby usunąć głośniki z masy podłogi. Rezultatem jest bardziej wyraźny i poprawny dźwięk

AUDIOVECTOR CARBON DRIVERS

Dzięki zastosowaniu nowej, zaawansowanej technologii membrany składającej się z krzyżowo tkanych włókien węglowych umieszczonych w żywicy ze sztucznego drewna, nowe membrany są podstawą bardziej dynamicznego, bardziej szczegółowego dźwięku z nowych jednostek napędowych z tytanowej cewki drgającej z serii R.

 
 

 

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

KATALOG SERII QR

KATALOG SERII R/SR/WALL

OD PONAD 40 LAT PROJEKTUJEMY, OPRACOWUJEMY
I RĘCZNIE WYKONUJEMY NASZE GŁOŚNIKI W DANII

W 1979 roku Ole Klifoth założył firmę Audiovector z zamiarem stworzenia doskonałego głośnika dla rynku high-end. Wizją firmy jest nadal produkcja wysokiej jakości, naturalnie brzmiących głośników dla melomanów i audiofilów na całym świecie. Mads Klifoth, syn Ole, obecny CEO i właściciel, dba o to wyjątkowe DNA i tradycję firmy. Produkty Audiovector są wytwarzane ręcznie z najlepszych materiałów i ręcznie składane z wyjątkową starannością o szczegóły. Każdy głośnik jest projektowany, opracowywany i produkowany we własnym zakresie zgodnie z wysokimi standardami opracowanymi przez Ole Klifoth w momencie założenia firmy.

AUDIOVECTOR TO FIRMA RODZINNA Z SIEDZIBĄ W KOPENHADZE W DANII

OLE KLIFOTH

Firma Audiovector została założona w Kopenhadze w 1979 roku przez Ole Klifotha. Wcześniej Ole był zagorzałym miłośnikiem audio i muzyki i miał duże doświadczenie w świecie hi-fi. Pod koniec lat 70. okazało się, że nie może znaleźć głośnika swoich marzeń, „więc postanowiłem sam go zbudować”. W wyniku tej decyzji powstała firma Audiovector, nastawiona na projektowanie i produkcję kolumn głośnikowych. Wizją Ole było wtedy i pozostaje do dziś wyprodukowanie naturalnie brzmiących głośników dla prawdziwych melomanów. Już pierwszy produkt, kolumny „Trapez”, odniósł sukces i znalazł wielu szczęśliwych właścicieli. Głośnik ten został skonstruowany zgodnie z pomysłami Ole dotyczącymi wysokiej dynamiki, liniowej fazy i niskiej kompresji – idei, które nadal stanowią podstawę filozofii projektowania i DNA Audiovectora.

Ole jest mężem, ojcem i dziadkiem, pasjonującym się domową kuchnią, francuskim winem i niemieckimi samochodami sportowymi. W weekendy możesz go spotkać w kuchni w otoczeniu rodziny i przyjaciół lub w ogrodzie bawiącym się z wnukami. W wieku 72 lat wciąż pozostaje bardzo aktywnym i integralnym członkiem zespołu Audiovector jako kierownik ds. Badań i rozwoju.

MADS KLIFOTH

Mads jest synem Ole i od 2015 roku odpowiada za zarządzenie Audiovectorem. Mads interesował się muzyką i hi-fi od najmłodszych lat i od dawna był zaangażowany w rodzinny biznes. Mads, posiadający doświadczenie biznesowe w branży nieruchomości, łączy doświadczenie biznesowe ze swoją wiedzą na temat wyjątkowego „rodzinnego DNA” firmy. To on rozszerzył globalną dystrybucję produktów oraz profil firmy, dzięki czemu w ciągu ostatnich kilku lat wyjątkowo dobrze prosperowała – jak mówi Mads, udało się to dzięki konsekwentnemu rozwojowi działalności i zwiększonej sprzedaży.

Mads jest żonaty ze Stine, z którą mają syna. Kiedy nie spędza czasu w biurze, poświęca czas rodzinie, sięga po lampkę dobrego wina i zanurza się w świat swojej ulubionej pasji i hobby, szwajcarskich zegarków. Rodzina mieszka na północ od Kopenhagi, w pobliżu fabryki i siedziby firmy Audiovector

MARTIN DUNHOFF – DYREKTOR SPRZEDAŻY

Martin dołączył do Audiovectora w 2019 roku jako European Sales Manager. Dzięki swojemu 20-letniemu doświadczeniu w zarządzaniu i sprzedaży międzynarodowej objął później stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży. Dziś Martin jest odpowiedzialny za sprzedaż, tworzenie nowych rynków i prowadzenie targów na całym świecie.

Martin pasjonuje się muzyką i sprzętem hi-fi od wielu lat i uwielbia słuchać starych płyt jazzowych na winylu i wzmacniaczach lampowych.

Od najmłodszych lat był świadomy istnienia duńskiego producenta głośników Audiovector i teraz jest dumny z bycia częścią tej firmy.

Martin mieszka z Marią na obrzeżach Malmö w Szwecji, a w wolnym czasie pasjonuje się gotowaniem i winem. Jest także zapalonym rowerzystą górskim cross country i jeździ po lokalnych trasach przynajmniej kilka dni w tygodniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO