Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

AURALIC ARIES MINI

AURALIC ARIES MINI
AURALIC ARIES MINI
AURALIC ARIES MINI
AURALIC ARIES MINI
Chwilowo brak
AURALIC ARIES MINI
AURALIC ARIES MINI
AURALIC ARIES MINI
AURALIC ARIES MINI
AURALIC ARIES MINI
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
 • Stan: Chwilowo brak
 • Model: AURALIC ARIES MINI
Wyświetleń: 2022
2.250,00zł
Netto: 1.829,27zł

Dostępne opcje

AURALIC ARIES MINI - Streamer + DACNowy streamer od AURALiC to coś więcej niż funkcjonalny gadżet. ARIES MINI to przede wszystkim szybki bezprzewodowy streaming, pozwalający przesyłać muzykę przechowywaną na dysku sieciowym, dysku USB albo pamięci wewnętrznej urządzenia, obsługując przy tym formaty plików znane tylko zagorzałym audiofilom. ARIES MINI to także dobre rozwiązanie dla zwolenników serwisów streamingowych, nawet tych oferujących muzykę w bezstratnej jakości (TIDAL, Qobuz czy WiMP). W przypadku ARIES MINI warto wspomnieć również o oprogramowaniu AURALiC Lightning DS, które jest dostępne nie tylko na iPada/Iphona ale także jest dostępne poprzez przeglądarkę na każdym innym urządzeniu. Wtedy służy jednak do samej konfiguracji Auralica. W przypadku Androida do sterowania muzyką trzeba zainstalować jedną z uniwersalnych aplikacji: BubbleUpnP, Kinsky, Kazoo.Do bezprzewodowego odtwarzania muzyki ARIES MINI wykorzystuje technologię Lightning Streaming, a gniazdo pamięci masowej pozwala obsługiwać zarówno 2,5 calowe dyski, jak i dyski SSD, które mogą być wykorzystywane do przechowywania prywatnej biblioteki muzycznej. Nowy streamer wyposażony jest w czterordzeniowy procesor ARM Coretex-A9 z taktowaniem 1GHz, 512MB wbudowanej pamięci RAM DDR3 oraz 4GB pamięci wewnętrznej, a zastosowana technologia AURALiC Tesla pozwala odczytywać bardzo szeroki wachlarz formatów audio.


Atutem ARIES MINI są również skromne wymiary (13,5×13,5×2,8cm), jak na możliwości które oferuje, a także niewielka waga – raptem 800 gram. Streamer jest dostępny w dwóch kolorach: białym i czarnym.


 ARIES MINI wyróżnia się bardzo szybkim bezprzewodowym streamingiem muzyki w najwyższej jakości w praktycznie każdej częstotliwości próbkowania, nawet w formatach Quad-Rate DSD i DXD. Dzięki oprogramowaniu AURALiC Lightning DS streamer ARIES MINI może przesyłać muzykę przechowywaną na dysku sieciowym, dysku USB albo pamięci wewnętrznej urządzenia. Urządzenie obsługuje również serwisy streamingujące muzykę w bezstratnej jakości, takie jak TIDAL, Qobuz i WiMP oraz inne źródła, takie jak vTuner Internet Radio, AirPlay z urządzeń Apple oraz Songcast dla systemu Windows i Mac.


Nowy streamer bazuje na platformie sprzętowej AURALiC Tesla, która oferuje czterordzeniowy procesor ARM Coretex-A9 z taktowaniem 1GHz, 512MB wbudowanej pamięci RAM DDR3 oraz 4GB pamięci wewnętrznej. Platforma Tesla zapewnia moc obliczeniową na poziomie 25000 MIPS (Million Instructions Per Second), która pozwala dekodować szerokie spektrum formatów audio, w tym AAC, AIFF, ALAC, APE, DIFF, DSF, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA i WV. Do bezprzewodowego strumieniowego odtwarzania muzyki z podłączonego systemu audio nowy kompaktowy streamer wykorzystuje technologię Lightning Streaming. Wbudowane gniazdo pamięci masowej obsługuje 2,5-calowe dyski twarde lub dyski SSD, które mogą być wykorzystane do przechowywania prywatnej biblioteki muzycznej.


ARIES MINI jest wyposażony w dwa analogowe wyjścia wysokiej jakości wykorzystujące technologię ESS Sabre DAC chip: ES9018K2M. Streamer wyposażono również w wejścia Gigabit Ethernet, port na dwupasmowe WiFi 802.11ac, wejścia USB i dla opcjonalnego zewnętrznego dysku 2,5’ HDD lub SSD. Ponadto urządzenie oferuje wyjście USB audio, które jest kompatybilne z przetwornikami DAC i nie wymaga sterownika, by działać na komputerach Mac. Streamer posiada również cyfrowe wyjścia audio na kable koncentryczne oraz Toslink z możliwością obsługi maksymalnej częstotliwości próbkowania 24Bit/192k. Pojedyncze analogowe wyjście prowadzące do wbudowanego przetwornika DAC obsługuje wszystkie częstotliwości próbkowania, w tym formaty Quad-Rate DSD i DXD.


ARIES MINI ma wymiary 13,5×13,5×2,8cm i waży około 800 gramów (dokładna waga zależy od wybranej opcji pojemności pamięci wewnętrznej). Streamer jest dostępny w dwóch kolorach: białym i czarnym.


Poza urządzeniem klient otrzymuje bezpłatny support poprzez automatyczne aktualizacje oprogramowania, które rozszerzają możliwości funkcjonalne, a nawet mogą wpływać na polepszenie jakości dźwięku czy chociażby prostszą obsługę. Kupując więc urządzenie, klient nie inwestuje tylko w box, a w element, który jest kostką napędową wszystkiego co daje poczucie uczestniczenia w rozwoju branży audio.


„ARIES MINI rozpoczyna nową erę i ewolucję dla przyszłości branży audio, powiedział Xuanqian Wang, prezes i CEO AURALIC LIMITED.  „Celowo ustalona cena detaliczna w bardzo przystępnym punkcie daje możliwość wejścia w świat prawdziwego streamingu coraz większej grupie klientów by cieszyć się wygodą  oraz wysoką jakością muzyki.”
DANE TECHNICZNE:


  • Obsługa serwisów streamingowych TIDAL, Qobuz, WiMP
  • Lokalna biblioteka uPnP/DLNA z dysku NAS/USB/SATA
  • Radio internetowe
  • AirPlay i Songcast
  • Obsługa formatów AAC, AIFF, ALAC, APE, DIFF, DSF, FLAC,
  • MP3, OGG, WAV, WV and WMA
  • Częstotliwości próbkowania: PCM 44.1Khz – 384Khz 32bits
  • DSD64, DSD128, DSD256
  • Wejścia: RJ45 Gigabit Ethernet, Dual-Band WiFi, USB 2.0 dla pamięci masowej
  • Wyjścia: USB 2.0 Audio do DAC-a, coax, toslink, analogowe stereo

  Napisz opinię

  Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
  Zły Dobry
  Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO