Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Accuphase

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Misja firmy

Siłą napędową marki Accuphase jest nieprzemijająca ambicja pracowników firmy, współpracujących w celu tworzenia wybitnych produktów najwyższej jakości.  Dzięki zastosowaniu unikalnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, nasze urządzenia są w stanie spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania użytkowników. Nieustannie dążymy do doskonałości, pamiętając przy tym o poszanowaniu zasad i obyczajów uczciwej konkurencji.

Historia Accuphase

Założenie firmy Kensonic | W roku 1972 bracia Nakaichi i Jiro Kasuga odeszli z konsorcjum Trio-Kenwood (obecnie JVC Kenwood), by stworzyć własną firmę, zajmującą się tylko i wyłącznie sprzętem audio. W przeciwieństwie do dotychczasowego pracodawcy nastawionego na rynek masowy i związane z tym kompromisy, bracia Kasuga w towarzystwie kilku zaufanych współpracowników postanowili od samego początku skoncentrować się na niewielkiej niszy urządzeń o niespotykanej dotąd jakości dźwięku, odzwierciedlających niedościgniony ideał reprodukcji muzyki. Założeniem było, żeby cała działalność firmy: pomysły, projekty, wykonanie, sprzedaż i serwis były realizowane samodzielnie.

Rok po zaprezentowaniu pierwszych modeli, prywatne mieszkanie Jiro Kasugi w Ota, jednej z dzielnic bezkresnego Tokio, posłużyło za biuro projektowe firmy. W tamtych czasach stereo wysokiej klasy zaczynało zdobywać w Japonii popularność, a przemysł audio powoli rozkwitać, jednak dostępność sprzętu była ograniczona tylko do popularnych, masowych produktów. W Japonii nie było wtedy żadnej firmy produkującej sprzęt klasy high-end. Accuphase narodził się z zamiarem realizacji właśnie takich planów – o sprzęcie przeznaczonym do słuchania muzyki w domu z jakością, o jakiej będą marzyć melomani na całym świecie.

Od Kensonic do Accuphase

Firma Kensonic Laboratory, Inc. wypuszczała swoje produkty pod marką Accuphase od samego początku, a na dziesięciolecie istnienia została ona przemianowana na Accuphase Laboratory, Inc., rozpoczynając nowy rozdział historii japońskiego high-endu.

Accuphase to połączenie skrótu „accu” pochodzącego od „accurate” (dokładna) oraz „phase” (faza) – zwróćmy uwagę, że to ostatnie pojęcie jest esencjonalne dla dźwięku wysokiej klasy. Ta niecodzienna i niezbyt łatwa do wymówienia nazwa była z początku zupełnie nierozpoznawalna, a firmę uważano w Japonii za zagraniczną. W czerwcu 1973 roku, dokładnie rok po założeniu, Accuphase przeniosło się do nowo wybudowanej siedziby na przedmieściach Yokohamy i pozostało pod tym adresem do dziś. W sierpniu tego samego roku do produkcji weszły długo wyczekiwane modele premierowe: wzmacniacz mocy P-300 z dedykowanym przedwzmacniaczem C-200, a także tuner AM/FM T-100.

Wykorzystując komponenty wyłącznie najwyższej klasy, innowacyjną topologię układów oraz niespotykaną dotąd dokładność wykonania, produkty te zapewniły zaskakującą jakość dźwięku, co niestety miało także wpływ na ich koszt…

Mimo uplasowania na wysokiej półce cenowej, rynek domowego audio przyjął nasze urządzenia bardzo entuzjastycznie. Ich niezrównane brzmienie i staranne wykonanie zdobyły sporo uznania, pozytywnych recenzji i nagród, włącznie ze złotym medalem w kategorii „Grand Prix Japońskiego Sprzętu”, przyznanym jesienią 1973 roku przez Radio Gijutsu wzmacniaczowi P-300. To zdarzenie zapoczątkowało bogatą historię sukcesów i wyróżnień wielu modeli Accuphase i tak naprawdę było zwiastunem narodzin japońskiej techniki high-end audio, trwającej do dziś.

Siedziba Accuphase: Yokohama City, 2-14-10 Shin-ishikawa, Aoba-ku, Kanagawa Prefecture, 225-8508 Japan

Wposzukiwaniu bezkompromisowej jakości

Od momentu założenia firmy koncentrujemy się tylko i wyłącznie na najlepszych możliwych rezultatach brzmieniowych. Naszym celem jest wytwarzanie wyjątkowych urządzeń, zapewniających marce Accuphase miejsce w czołówce światowych producentów sprzętu high-end audio. Osiągnęliśmy to dzięki bezwzględnemu przestrzeganiu twardych wytycznych dotyczących jakości. Ta żelazna konsekwencja umożliwia pełną kontrolę na każdym etapie życia produktów, włącznie z procesem sprzedaży i okresem posiadania naszych urządzeń przez zadowolonych użytkowników. Projektujemy je tak, by mogli oni cieszyć się doskonałym brzmieniem Accuphase przez długie lata.

Accuphase to synonim wyjątkowej, niezmiennej w czasie jakości. Właśnie dlatego nasze urządzenia zdobyły uznanie wśród najbardziej wymagających klientów z całego świata, dając im gwarancję przynależności do klubu prawdziwych miłośników muzyki i wysublimowanego dźwięku. Blisko 50 lat po premierze pierwszej trójki (C-200, P-300 i T-100), firma może poszczycić się dorobkiem ponad 240 urządzeń, co przekłada się na średnią sześciu premierowych modeli każdego roku.

Każdy w nich został zaprojektowany, zbudowany i zaoferowany zgodnie ze spójną filozofią, nakazującą nam tworzenie urządzeń o jak największej wartości dodanej, za którą stoi rzetelna, zaawansowana technika. Odzwierciedlając nowatorskie podejście i ekstremalną niezawodność urządzeń, wiele z nich awansowało do miana kamieni milowych w historii domowego sprzętu audio, czego dowodem są nagrody i wyróżnienia przyznane od początku istnienia marki Accuphase.

WZBOGACIĆ ŻYCIE DZIĘKI TECHNOLOGII

– to nasza filozofia

Wciąż jest to wiozące założenie stojące za wszystkimi urządzeniami naszej firmy, których wysoka jakość może się niektórym wydać ekstrawagancją. Tak jak istnieją wyjątkowo wysoko cenione okazy instrumentów, tak wierzymy, że ta sama zasada tyczy się komponentów audio. Wiara w to jest podstawą naszych pomysłów. Jest też powodem tego, że wraz z każdym urządzeniem staramy się stworzyć dodatkową wartość, tak aby było zdolne zaprezentować pełnię swoich możliwości w każdych warunkach.

Nazwa ACCUPHASE została utworzona poprzez wzięcie prefiksu ze słowa 'ACCurate’ (’dokładny’) i dodanie słowa 'PHASE’ (’faza’), które jest najważniejszym elementem w technologii audio. Wierzymy w to, że nazwa firmy idealnie pasuje do jej charakteru i dobrze opisuje produkty.

Nasza niekończąca się pogoń za jakością wymaga wyjątkowo wyrafinowanych, wysoce wyspecjalizowanych procesów produkcyjnych, co z kolei wymogło na nas rezygnację z powszechnie stosowanych w branży metod. W konsekwencji, wielkość produkcji jest limitowana, a produkty Accuphase’a są dostępne jedynie w wybranych salonach odsłuchowych.

Wykonywane, przede wszystkim, dla osiągnięcia prawdziwie wysokiej jakości reprodukowanego dźwięku. I dlatego też nasze produkty pozostają przez długi czas w ofercie.

Dlaczego warto kupić Accuphase:

 

  • neutralne, spójne i analogowo melodyjne brzmienie najwyższej klasy, które zdobyło wiele nagród i rekomendacji
  • przemyślane konstrukcje poparte długoletnim doświadczeniem, zbudowane z optymalnie skonfigurowanych komponentów i podzespołów
  • zegarmistrzowska precyzja wykonania, niedościgniony wzór dla wielu firm aspirujących do miana High-Endu
  • 100 % Made in Japan!
  • ergonomia obsługi połączona z konserwatywnym, a zarazem czytelnym designem, będącym wizytówką firmy, rozpoznawalną na pierwszy rzut oka
  • sprzęt użytkowany przez najbardziej wymagających słuchaczy na świecie
  • od wielu lat na pierwszych miejscach rankingów renomowanych pism branżowych, takich jak: Stereophile, Hi-Fi Choice, What Hi-Fi, Audio, Stereo, Stereoplay, i in.
Accuphase E-280 Accuphase E-280
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Accuphase E-280 - Stereofoniczny wzmacniacz zintegrowany Wzmacniacze zintegrowane Accuphase mają bardzo długą i bogatą historię. Wszystko zaczęło się od modelu E-202, wprowadzonego na rynek w roku 1974. Był on jednym z pierwszych czterech urządzeń zaprojektowanych przez..
24.900,00zł
Netto:20.243,90zł
Accuphase DP-450 Accuphase DP-450
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Accuphase DP-450 – płyta CD ma się doskonale! DP-450 to najnowszy i najprostszy odtwarzacz Accuphase, kontynuujący tradycję pierwszych źródeł tej firmy, dedykowanych tylko i wyłącznie poczciwej, niezniszczalnej płycie CD, w której drzemie potencjał dużo większy, niż sądzi większość..
26.900,00zł
Netto:21.869,92zł
Accuphase A-36 Accuphase A-36
Chwilowo brak
Accuphase A-36 - Końcówka mocy - Klasa AModel A-36 jest następcą wzmacniacza A-35, najmniejszej końcówki mocy Accuphase’a, pracującej w czystej klasie A. W jego budowie zastosowano innowacyjne techniki, które pozwoliły poprawić tzw. „Damping-factor”, czyli tłumienie wyjścia, jak równ..
31.900,00zł
Netto:25.934,96zł
Accuphase E-380 Accuphase E-380
Chwilowo brak
Accuphase E-380 - Stereofoniczny wzmacniacz zintegrowanyMoc wyjściowa (RMS): 2 × 180 W/4 Ω, 2 × 120 W/8 Ω Pasmo przenoszenia: Wejście liniowe: 20-20 000 Hz (+0/–0,5 dB), Power IN: 20-20 000 Hz (+0/–0,2 dB) dla pełnej mocy,Power IN: 3-150 000 Hz (+0/–3.0 dB) dla mocy 1 W Stosunek sygnał / ..
33.900,00zł
Netto:27.560,98zł
Accuphase C-2150 Accuphase C-2150
Chwilowo brak
Accuphase C-2150 - Przedwzmacniacz stereofonicznyPasmo przenoszenia:RCA: 3 – 200 000 Hz (+0/-3 dB),XLR: 20 – 20 000 Hz (+0/-0.2 dB) Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD): 0.005 % Stosunek sygnał / szum (ważony A): 110 dB•Czułość wejściowa: 252 mV/200 Ω Napięcie wyjściowe: 2 V/50 Ω..
39.900,00zł
Netto:32.439,02zł
Accuphase P-4500 Accuphase P-4500
Chwilowo brak
Accuphase P-4500 - Stereofoniczna końcówka mocyP-4500 to nowa końcówka mocy w ofercie Accuphase’a. Zastępuje ona wprowadzony do sprzedaży w 2013 roku bestsellerowy model P-4200, w logiczny sposób rozwijając jego zalety, za które przez tyle lat był chwalony zarówno przez dziennik..
39.900,00zł
Netto:32.439,02zł
ACCUPHASE DC-37 PRZETWORNIK DAC ACCUPHASE DC-37 PRZETWORNIK DAC
Chwilowo brak
ACCUPHASE DC-37 PRZETWORNIK DACSPECYFIKACJA TECHNICZNA:Odtwarzane formaty:Wejścia cyfrowe: HS-LINK RJ-45, koaksjalne, optyczne, USB 2.0 (480 Mbps) Pasmo przenoszenia: 0,5 – 50 000 Hz (+0, -3 dB) Stosunek sygnał / szum: 119 dB Dynamika: 116 dB Separacja międzykanałowa: 117..
43.900,00zł
Netto:35.691,06zł
Accuphase E-4000- Stereofoniczny wzmacniacz zintegrowany Accuphase E-4000- Stereofoniczny wzmacniacz zintegrowany
Chwilowo brak
Accuphase E-4000- Stereofoniczny wzmacniacz zintegrowanyWzmacniacz zintegrowany E-4000 powstał na bazie technologii wzmacniaczy monoblokowych. Sekcja przedwzmacniacza wykorzystuje technologię AAVA z zastosowaniem ANCC, co umożliwia precyzyjne regulacje głośności, jednocześnie utrzymując wysoki p..
46.900,00zł
Netto:38.130,08zł
Accuphase DP-570 - SACD Accuphase DP-570 - SACD
Chwilowo brak
Accuphase DP- 570 – Odtwarzacz SACD Najnowszy odtwarzacz SACD Accuphase DP-570 to przedstawiciel czwartej generacji „podstawowych” w ofercie Japończyków multiformatowców przeznaczonego przede wszystkim do odczytu płyt SACD i CD. Zastępuje on wprowadzony pod koniec roku 20..
50.900,00zł
Netto:41.382,11zł
Accuphase A-48 Accuphase A-48
Chwilowo brak
Accuphase A-48- Końcówka mocy - Klasa AA-48 to najnowszy wzmacniacz stereo w ofercie Accuphase’a. Tradycje firmy w tej dziedzinie są bardzo długie i sięgają jeszcze lat 70.; pod koniec tej dekady, w roku 1979, na rynek wypuszczona została pierwsza końcówka mocy o nazwi..
51.900,00zł
Netto:42.195,12zł
Accuphase E-650 Accuphase E-650
Chwilowo brak
Accuphase E-650 - Stereofoniczny wzmacniacz zintegrowanyMoc wyjściowa (RMS): 2 × 150 W/1 Ω, 2 × 120 W/2 Ω, 2 × 60 W/4 Ω, 2 × 30 W/8 Ω•Pasmo przenoszenia: Wejście liniowe: 20-20 000 Hz (+0/–0,5 dB), Power IN: 20-20 000 Hz (+0/–0,2 dB) dla pełnej mocy,Power IN: 3-150 000 Hz (+0/–3.0 dB) dla m..
51.900,00zł
Netto:42.195,12zł
Accuphase C-2450 Accuphase C-2450
Chwilowo brak
Accuphase C-2450- Przedwzmacniacz stereofonicznyDzięki połączeniu najlepszego analogowego układu regulacji głośności AAVA z zaawansowanymi rozwiązaniami zapożyczonymi z droższego modelu C-2850, udało się osiągnąć doskonały poziom współczynnika sygnał/szum, a co za tym idzie – ..
58.900,00zł
Netto:47.886,18zł
Przeglądasz 1 do 12 z 21 (2 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO