Acoustic Signature Double X

Acoustic Signature Double X

Acoustic Signature Double X - GramofonAcoustic Signature Double X - najnowszy klasyczny gramofon Acoustic Signature.
W Acoustic Signature zawsze tworzono doskonałe gramofony - prawdziwe arcydzieła mechaniczne. Model DOUBLE X został zaprojektowany z myślą o melomanach poszukujących bardziej klasycznego i tradycyjnego stylu. Zastosowany drewniany fornir pokryty jest 10-warstwami lakieru fortepianowego.Oprócz tego eleganckiego wyglądu DOUBLE X jest pełen nowoczesnych technologii i pomysłów.


pict3 DOUBLEX


Chodzi o warstwowy design chassis wykonanego ze stali i aluminium oraz drewna. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia wysokie tłumienie wewnętrzne i doskonałą jakość dźwięku. 


pizt2 DOUBLEX 2


Wszystko to w połączeniu z osiągami i elegancją, wygodą i komfortem sprawiają, że ta seria gramofonów masowych odnosi wielkie sukcesy na całym świecie. W nowym DOUBLE X znajdziemy połączony masywne chassis o długości 60 mm z masywnym aluminiowym talerzem o średnicy 50 mm. Sandwich wykonuje się za pomocą cięcia laserem i elastycznego kleju. DOUBLE X ma precyzyjnie wykonany aluminiowy talerz o masie 11 kg. Talerz jest dodatkowo pokryty z tyłu wysokim materiałem tłumiącym, aby uzyskać doskonałe rezultaty.


pizt2 DOUBLEX 2


Talerz 8 Silencer jest częścią konstrukcji DOUBLE X. W Acoustic Signature wiedzą, że układ silnika dla gramofonu powinien mieć wystarczająco dużo energii, aby przyspieszyć działanie talerza, ale nie wpływać na niego podczas obrotu. Osiągają ten cel, stosując precyzyjny silnik prądu stałego z wewnętrzną regulacją prędkości


pizt2 DOUBLEX 2


DANE TECHNICZNE:

Wykończenie: Macassar top/black plinth lub Palisander top/black plinth

Wymiary (wysokość, szerokość, głębokość) : 15 cm x 43 cm x 34 cm

Waga: 24 kg

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę
  • Wyświetleń: 188
  • Kod produktu: Acoustic Signature Double X
  • Dostępność: Na stanie
  • 18.190,00zł
  • Netto: 14.788,62zł

Dostępne opcje

Tagi: Acoustic Signature, Double X, Gramofon