Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Acoustic Signature Wow XXL

Acoustic Signature Wow XXL
Acoustic Signature Wow XXL
Acoustic Signature Wow XXL
Acoustic Signature Wow XXL
Acoustic Signature Wow XXL
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
  • Stan: Dostępne
  • Model: Acoustic Signature Wow XXL
Wyświetleń: 1516
14.260,00zł
Netto: 11.593,50zł

Dostępne opcje

Acoustic Signature Wow XXL - GramofonWOW XXL jest najnowszym gramofonem w rodzinie niemieckich, precyzyjnie wykonanych urządzeń.


pict1 WOW XXLMuzyka ma naprawdę duże znaczenie dla Acoustic Signature, także w przypadku gramofonów na średnim poziomie cenowym. Firmowy projekt łożyska wykonanego z materiału o nazwie ‘Tidorfolon’ jest objęty 10-letnim okresem gwarancji.


Projekt

W tej niesamowitej konstrukcji, wyposażonej w przyciski z nierdzewnej stali, wykorzystano układ warstwowy, w którym masywna płyta aluminium o grubości 10mm, łączy się z 30mm drewnianą plintą, wykończoną na wysoki połysk.


pict2 WOW XXL


Syem Napędowy

Łożysko talerza jest sercem każdego gramofonu. Firma Acoustic Signature opracowała łożysko o idealnej charakterystyce pracy – dokładnie dopasowane, o ekstremalnie niskim poziomie szumów, bardzo niewielkim poziomie tarcia i długoterminowej stabilności. Oś łożyska została wykonana ze specjalnie utwardzanej, szlifowanej stali.  W konstrukcji obudowy łożyska wykorzystano perfekcyjnie spasowane, samosmarujące wkładki ze spieku brązowego. Projekt łożyska zapewnia precyzyjne dopasowanie elementów i gładką ich pracę.


WOW XXL black Ta 1000

Talerz

WOW XXL został wyposażony w precyzyjnie wykonany aluminiowy talerz. Talerz został wykonany z masywnego aluminiowego bloku, co poprawia jego odporność na rezonanse. 


Talerz jest dodatkowo pokryty na spodzie wytłumiającym materiałem, w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów działania. W konstrukcji wykorzystano również 8 firmowych, legendarnych już modułów wyciszających Silencer, które zamontowano wewnątrz talerza, w celu ostatecznego wytłumienia rezonansów. Grubość talerza wynosi 34mm, co przekłada się na wagę 7,4 kilograma. 


Wysoka waga talerza, w połączeniu z niezwykle gładko pracującym łożyskiem z materiału Tidorfolon, jest jednym z głównych źródeł znakomitych doświadczeń muzycznych, jakich dostarcza WOW XXL.


Silnik

Acoustic Signature wierzy, że system napędowy gramofonu powinien posiadać wystarczająco dużą energię do rozpędzenia talerza, ale jednocześnie nie powinien wpływać na niego podczas obrotów.


Cel ten osiągnięto dzięki wyprodukowanemu w Europie silnikowi synchronicznemu, wyposażonemu w najnowocześniejszy system kontroli. Napęd gramofonu zapewnia absolutnie stabilne obroty, a w połączeniu z systemem cyfrowego sterowania jest łatwy w użyciu i niezawodny.


Łożysko

Dzięki niezwykle niskiej tolerancji błędu stosowanej w konstrukcji łożysk, ich serwis jest bezpłatny przez cały okres użytkowania gramofonu. Łożysko objęte jest 10-letnim okresem gwarancji. WOW XXL wyposażono również w podstawę umożliwiającą wymianę ramion, więc montaż praktycznie każdego ramienia o długości 9 cali nie będzie nastręczał problemów.


pict3 WOW XXL silver


DANE TECHNICZNE:

Napęd: Silnik synchroniczny, sterowanie elektroniczne, elektronika z układem Beta DIG, zewnętrzny zasilacz

Łożysko: Wysoko precyzyjne TIDORFOLON Bearing II, z dopasowaną osią

Chassis: Aluminiowa płyta o gr. 10mm połączona z drewnianą plintą o gr. 30mm, 3 podstawki o regulowanej wysokości

Talerz: Aluminiowy, wysokość 34mm, 8 modułów Silencer, waga 7,4kg

Prędkości obrotowe: 33 1/3 RPM, 45 RPM - przełączane

Zasilanie: 100V - 260V. Zasilacz impulsowy produkcji niemieckiej.

Kolory obudowy: Czarny, Srebrny

Waga: 17kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO