Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Custom Design SQ 400

Custom Design SQ 400
Custom Design SQ 400
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
  • Stan: Dostępne
  • Model: SQ 400
Wyświetleń: 93
689,00zł
Netto: 560,16zł

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Custom Design SQ 400 - Standy głośnikowe

 

Seria stojaków głośnikowych SQ 400 to konstrukcje dostępne z pojedynczą kolumną nośną ze stali lub litego twardego drewna.
Konstrukcja SQ 400 zawiera górną i dolną płytę o grubości 4 mm w połączeniu z ocynkowanymi śrubami mocującymi M8 zapewniającymi sztywność połączenia. Ręcznie polerowane stalowe płyty łączą się ze stalową rurką ERW BS EN 10305-3 50,8 x 50,8 mm w standardzie w celu zapewnienia jakości dźwięku i w ramach filozofii dbałości o szczegóły w ramach projektu niestandardowego.
Naturalne właściwości drewna mogą tłumić drgania rezonansowe, uniemożliwiając przejście przez konstrukcję i wpływając na wydajność stojaka i głośników, bez konieczności obciążania kolumny nośnej masą.
Produkujemy nasze znane na całym świecie produkty z obojętnej stali akustycznej i aluminium, zapewniające całkowitą izolację
Custom Design z dumą prezentuje nagradzaną serię SQ 400. Łącząc stalowe kolumny nośne ERW BS EN 10305-3 lub wsporniki z litego twardego drewna ze stalowymi płytami górnymi i podstawowymi o grubości 4 mm, firma Custom Design stworzyła dyskretny. sztywny stojak na głośniki. Masowe obciążenie stalowych kolumn nośnych obojętnym wypełniaczem dodaje 3,5 kg do masy końcowej. Zalecamy 1 worek obojętnego wypełniacza na kolumnę, poprawiając wydajność stojaków głośnikowych SQ 400.
W połączeniu z obojętnymi płytami akustycznymi górną i dolną, redukcja wibracji związanych z hałasem rezonansowym jest znacząca, co skutkuje lepszą wydajnością i jakością dźwięku. 
 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Górne wsparcie 165 x 180 mm
  • Wymiary płyty podstawy 220 x 260 x 4 mm, stal.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO