Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

OBELISK PX zasilacz zewnętrzny

OBELISK PX zasilacz zewnętrzny
OBELISK PX zasilacz zewnętrzny
OBELISK PX zasilacz zewnętrzny
OBELISK PX zasilacz zewnętrzny
OBELISK PX zasilacz zewnętrzny
6.290,00zł
Netto: 5.113,82zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: OBELISK PX
Wyświetleń: 1157
Oblicz ratę

OBELISK PX Zasilacz zewnętrzny

Jednym z najtrudniejszych zadań było rozwinięcie możliwości przedwzmacniacza Obelisk PRE, który został zaprojektowany tak, by być doskonałym urządzeniem.

A jednak – dedykowany do niego zewnętrzny zasilacz Obelisk PX, przerósł najśmielsze oczekiwania konstruktorów Heed Audio. PX oparty jest na wysublimowanym, w pełni regulowanym zasilaczu o dwóch stopniach filtracji, co eliminuje zakłócenia powodowane przez zasilanie, zapewniając możliwie najczystszy prąd dla zasilanych urządzeń. Urządzenie zbudowane jest w oparciu o wysokiej klasy komponenty, takich jak transformatory zasilające Noratel i cztery kondensatory Mundorfa o pojemności 10 000 µF każdy, zbudowane na specjalne zamówienie Heeda.

Przekłada się to na ekstremalnie niskie szumy, niską impedancję wyjściową i minimalne zniekształcenia. Pomimo że PX zaprojektowany został jako partner dla Obeliska PRE, można go połączyć również z przedwzmacniaczem Quasar Phono, przetwornikiem Dactilus DAC, pre-ampem LUNA II, itp.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

To, w jaki sposób oraz oraz przy pomocy jakiego sprzętu ludzie słuchają muzyki, ciągle się zmienia. Style pojawiają się i odchodzą, jednak muzyka pozostaje ta sama.

W Heed Audio staramy się przybliżyć Was do muzyki jeszcze bardziej, dzięki naszym urządzeniom umieszczając Was w samym jej centrum. Pamiętajmy jednak, że to tylko słowa, gdyż... „Rozmawianie o muzyce jest jak tańczenie o architekturze.” - Thelonious Monk

Powyższe słowa mistrza jazzu całkowicie pokrywają się z bardziej niż audiofilskim charakterem urządzeń Heed. Zapraszamy na zapoznanie się z nimi na naszej nowej stronie www, ale to nie wszystko - prawdziwą esencję naszych produktów poznacie tylko osobiście - oceniając je na podstawie własnych zmysłów.

Wystarczy choć raz posłuchać urządzeń Heed Audio, żeby ulec wrażeniu transformacji właśnie „TAM”.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO