Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

THESIS PI Zasilacz dedykowany

THESIS PI Zasilacz dedykowany
THESIS PI Zasilacz dedykowany
THESIS PI Zasilacz dedykowany
THESIS PI Zasilacz dedykowany
THESIS PI Zasilacz dedykowany
THESIS PI Zasilacz dedykowany
THESIS PI Zasilacz dedykowany
THESIS PI Zasilacz dedykowany
THESIS PI Zasilacz dedykowany
10.900,00zł
Netto: 8.861,79zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: THESIS PI
Wyświetleń: 969
Oblicz ratę

HEED THESIS PI Zasilacz dedykowany dla urządzeń z serii Thesis

Podwójny zasilacz Thesis π (pi) może jednocześnie zasilać przedwzmacniacze α lub λ i przedwzmacniacz gramofonowy φ. Posiada dwie niezależne sekcje, każda z podwójnymi, regulowanymi szynami zasilającymi. Aby zapewnić absolutnie czyste i stabilne dostarczanie energii, Thesis π wykorzystuje wysokiej jakości komponenty wykonane na zamówienie zgodnie z naszymi specyfikacjami, wszystkie znacznie przewymiarowane, aby zapewnić płynną i bezwysiłkową pracę, nawet po przekroczeniu granic możliwości.

To nie tylko rozszerzenie spektrum, ale gładsza, czystsza i bardziej wyartykułowana praca sprawia, że ​​zasilacz π jest świetnym ulepszeniem dla przedwzmacniaczy do pracy dyplomowej. Chociaż α i λ są bardzo dobrze wyposażone, aby robić świetne wrażenie w trybie samodzielnym, dodanie π jest wisienką na torcie w systemie pracy dyplomowej.

HEED THESIS PI - Specyfikacja Techniczna:

  • Typ: zasilacz 2-stopniowy, regulowany
  • Zastosowanie: Thesis Alpha / Thesis Phi / Quasar
  • Waga: 11 kg
  • Wymiary (SxWxG): 22x8.5x32.5 cm

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

To, w jaki sposób oraz oraz przy pomocy jakiego sprzętu ludzie słuchają muzyki, ciągle się zmienia. Style pojawiają się i odchodzą, jednak muzyka pozostaje ta sama.

W Heed Audio staramy się przybliżyć Was do muzyki jeszcze bardziej, dzięki naszym urządzeniom umieszczając Was w samym jej centrum. Pamiętajmy jednak, że to tylko słowa, gdyż... „Rozmawianie o muzyce jest jak tańczenie o architekturze.” - Thelonious Monk

Powyższe słowa mistrza jazzu całkowicie pokrywają się z bardziej niż audiofilskim charakterem urządzeń Heed. Zapraszamy na zapoznanie się z nimi na naszej nowej stronie www, ale to nie wszystko - prawdziwą esencję naszych produktów poznacie tylko osobiście - oceniając je na podstawie własnych zmysłów.

Wystarczy choć raz posłuchać urządzeń Heed Audio, żeby ulec wrażeniu transformacji właśnie „TAM”.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO