Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Moon Flat Cones (Kit)

Moon Flat Cones (Kit)
Moon Flat Cones (Kit)
  • Stan: Dostępne
  • Model: Moon Flat Cones (Kit)
Wyświetleń: 1398
215,00zł
Netto: 174,80zł
Możliwy jest zakup na raty gdy produkt lub całe zamówienie przekracza kwotę 300zł

Moon Flat Cones (Kit) - Chromowane nóżki Chromowane nóżki w kształcie stożka z płaskim spodem.


Pasują do wszystkich urządzeń z serii Evolution (modele 600, 700 & 800), w tym do starszych modeli.


To takie same nóżki, jak te, które są standardowo dołączane do wszystkich urządzeń z serii Evolution.


Sprzedawane w zestawach po cztery sztuki.


Waga: 0,9 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Simaudio to kanadyjska firma, która od początku swojej działalności zajmowała się produkcją sprzętu audio charakteryzującego się wysoką jakością wykonania. Główną ideą firmy jest wytwarzanie sprzętu audio, który odtwarza dźwięk z najwyższą wiernością. Jak przekonuje producent urządzenia Simaudio pozwalają usłyszeć każdy detal w utworze: koniuszek palca na strunie gitary czy wdechy artysty pomiędzy artykułowanymi dźwiękami. Takie wrażenia pozwalają poczuć swego rodzaju intymną więź z artystą.

Cały zespół Simaudio tworzą specjaliści, dla których muzyka to nie tylko zawód, ale też pasja. Produkty Simaudio cechują się wysoką jakością poszczególnych komponentów oraz starannością montażu. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że urządzenia zapewnią mu radość ze słuchania ulubionej muzyki przez długie lata.

Firma dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego. Wszystkie urządzenia wykonane są z ekologicznych części. Dzięki temu działalność firmy nie przyczynia się do degradacji środowiska naturalnego.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO