Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Melodika MDRCA28

Melodika MDRCA28
Melodika MDRCA28
Melodika MDRCA28
Melodika MDRCA28
CENA ZA SZTUKĘ
Melodika MDRCA28
Melodika MDRCA28
Melodika MDRCA28
Melodika MDRCA28
Melodika MDRCA28
46,00zł
Netto: 37,40zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: MDRCA28
Wyświetleń: 2724
Możliwy jest zakup na raty gdy produkt lub całe zamówienie przekracza kwotę 300zł

Melodika MDRCA28 - Purple Rain - Wtyki RCA cinch ilość: 2 Cechy produktu:


  • Pozłacane 24 karatowym złotem, metalowa nakrętka oksydowana
  • Specjalna konstrukcja oraz nacięcia zapewniają lepszy kontakt wtyku z gniazdem
  • Możliwość zamontowania kabla o średnicy do: 8mm
  • izolacja wykonana z Politetrafluoroetylen (PTFE)
  • całkowita długość wtyku 49mm
  • całkowita średnica: 12mm
  • Bardzo solidnie i precyzyjnie wykonane
  • Sposób montażu: lutowanie (zalecamy cynę ze srebrem)


Specyfikacja:


Wymiary: całkowita długość wtyku 49mm / całkowita średnica: 12mm

Podłączenie do:

Przewód mikrofonowy

Przewód audio instrumentalny

Zalecenia producenta: Możliwość zamontowania kabla o średnicy do: 8mm / Sposób montażu: lutowanie (zalecamy cynę ze srebrem)

Typ wtyku: Prosty

Średnica : 12mm

Typ: RCA

Ilość sztuk w opakowaniu: 2

Typ: Wtyk

INNE: Pozłacane 24 karatowym złotem, metalowa nakrętka oksydowana

:: Specjalna konstrukcja oraz nacięcia zapewniają lepszy kontakt wtyku z gniazdem

:: Bardzo solidnie i precyzyjnie wykonane

Gwarancja: 5 lat

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Melodika to polska firma, która powstała z pasji do dobrego dźwięku i z chęci pokazania, że w Polsce mogą powstawać wysokiej jakości produkty, doceniane przez klientów oraz ekspertów, także za granicą.

Od samego początku Melodika reprezentowała zdroworozsądkowe podejście, w którym priorytetem są jakość i brzmienie, a cel jeden – dać melomanom jak najwięcej dobrego dźwięku za jak najmniejsze pieniądze. Zespół polskich fachowców rozmiłowanych w muzyce i zajmujących się sprzedażą sprzętu hi-fi oraz profesjonalnych instalacji audiowizualnych postanowił postawić na jakość i wiedzę techniczną, bez zbędnych udziwnień. W ten sposób, na bazie swoich doświadczeń i spostrzeżeń, skonstruowano pierwszy autorski produkt – kable serii Purple Rain. Na początku asortyment marki Melodika obejmował przede wszystkim kable głośnikowe, jednak z czasem zaczął się rozrastać i rozrasta się do dziś dnia.

Obecnie marka Melodika jest największym polskim producentem kabli hi-fi, a w jej ofercie znajdują się następujące kategorie produktów:

• Kable połączeniowe audio-video różnego typu, zarówno te już z zarobionymi końcówkami jak i na metry na szpulach, o niemal dowolnej długości, do zastosowania w domowym audio hi-fi, w instalacjach TV oraz NET. Serie: Purple Rain, Brown Sugar i Purple Rain Gunmetal Edition.
• Kolumny głośnikowe Back in Black
• Głośniki instalacyjne Back in Black Invisible
• Gniazda instalacyjne Black & White
• Akcesoria audio-video.

W ramach procesu projektowania oraz sprawdzania specyfikacji kabli Melodika współpracuje z laboratorium badawczym Politechniki Białostockiej. Natomiast produkcja zlecana jest do jednej z polskich fabryk, która wytwarza również m.in. kable na platformy wiertnicze, dla wojska (np. na potrzebny transportera Rosomak) oraz wiązki kablowe do samochodów hybrydowych. W środku znajdziecie polską miedź z rodzimej spółki KGHM Polska Miedź S.A.

W połowie maja 2015, Melodika, zadebiutowała na jednych z najbardziej prestiżowych targach sprzętu audio w Europie – Hi-End show w Monachium.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO