Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Amphion

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DWADZIEŚCIA LAT DOŚWIADCZENIA DEDYKOWANE WYSOKIEJ KLASIE DŹWIĘKU

Firma Amphion Loudspeakers Ltd. Powstała w 1998 roku. Projektujemy i produkujemy kolumny, których cechą charakterystyczną jest wierna i prawdziwa reprodukcja dźwięku. Precyzyjna integracja przetworników gwarantuje doskonałe obrazowanie i zgodność fazową. Technologia kontroli dyspersji fal dźwiękowych umożliwia nam osiąganie powtarzalnych wyników w różnych warunkach akustycznych.

Wszystkie produkty produkujemy ręcznie w Finlandii (a wzmacniacze Amphion są w Finlandii montowane) by zagwarantować odpowiednią jakość dźwięku na wiele lat.

TRWAŁOŚĆ POPRZEZ JAKOŚĆ

Nasze kolumny projektujemy i budujemy otoczeni piękną, fińską przyrodą. Synergiczne połączenie wiedzy i umiejętności rzemieślniczych daje efekt w postaci wysokiej klasy, trwałych i niezawodnych produktów. Nasza dbałość o najmniejsze nawet detale i najwyższa jakość wykończenia naszych kolumn sprawiają, że są one wysoce pożądaną propozycją dla wielu audiofilów.

Znak pochodzenia

Firma Amphion Loudspeakers Ltd. Została nagrodzona prawem do używania symbolu znaku pochodzenia Association for Finnish Work’s Key Flag Symbol. Znak ten przyznawany jest firmom z siedzibą w Finlandii, które wytwarzają swoje produkty w tym kraju stosując w nich minimum 50% komponentów także tutaj wytworzonych.

AMPION Helium410 - Kolumna podstawkowaWYKOŃCZENIA: biały, biały z czarnymi maskownicami, czarny, biały (full) ZASTOSOWANIE Kolumna podstawkowa KONSTRUKCJA: 2 - drożna GŁOŚNIKI: 1 x kopułka tytanowa, 1 x 4,5" średnio-niskotonowy EFEKTYWNOŚĆ: 86 dB CZĘSTOTLIWOŚĆ PODZIAŁU: 1600 Hz ..
1.995,00zł
Netto:1.621,95zł
AMPHION Helium510 AMPHION Helium510
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
AMPION Helium510 - Kolumna podstawkowaHelium510Amphion Helium 510 to niewielkie, podstawkowe kolumny głośnikowe, które sprawdzą się nawet w trudnych akustycznie salonach odsłuchowych. Ten 2-drożny model zachwyca swoją wszechstronnością – dzięki szerokiej i jednocześnie równomiernej dy..
2.595,00zł
Netto:2.109,76zł
AMPION Argon1 - Kolumna podstawkowaKolumny głośnikowe Amphion Argon1 to konstrukcja, która ożywi twój salon od strony wzorniczej i wypełni go wysokiej jakości dźwiękiem. Każdy z modeli z serii Argon zachwyca naturalnością odtwarzanego brzmienia, otaczając słuchacza prawdziwym i niezwykle wi..
3.345,00zł
Netto:2.719,51zł
AMPHION Helium520C- kolumna centralnaDANE TECHNICZNEWYKOŃCZENIA: biały, biały z czarnymi maskownicami, czarny, biały (full), orzech (dopłata) ZASTOSOWANIE: Kolumna centralna KONSTRUKCJA: 2 - drożna GŁOŚNIKI: 1 x kopułka tytanowa, 2 x 5,25" średnio-niskotonowy EFEKTYWNOŚĆ: 9..
3.690,00zł
Netto:3.000,00zł
AMPHION Argon5C - kolumna centralna DANE TECHNICZNEWYKOŃCZENIA: biały, biały z czarnymi maskownicami, czarny, biały (full), orzech (dopłata) ZASTOSOWANIE: Kolumna centralna KONSTRUKCJA: 2 - drożna GŁOŚNIKI: 1 x kopułka tytanowa, 2 x 5,25" średnio-niskotonowy EFEKTY..
5.490,00zł
Netto:4.463,41zł
AMPION Argon3S - Kolumna podstawkowaArgon3SDoskonałe kolumny głośnikowe to takie, które z łatwością wtapiają się w każdy wystrój salonu odsłuchowego i które po włączeniu muzyki stają się niemal niewidoczne. Niewidoczne pod względem akustycznym – pozwalając usłyszeć to, co zostało zapisane na..
5.845,00zł
Netto:4.752,03zł
AMPHION Helium520 AMPHION Helium520
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
AMPION Helium520 - Kolumna podłogowaWielu miłośników muzyki wciąż uważa, że kolumny głośnikowe, które oferują ciepłe brzmienie, neutralność i pełną trójwymiarowość sceny, to produkt nieosiągalny. Tak uważają ci, którzy nie mieli możliwości posłuchać dźwięku, jaki dostarczają kolumny Amphi..
5.995,00zł
Netto:4.873,98zł
AMPION Argon3LS- Kolumna podłogowa Wykorzystując swoje bogate doświadczenie w projektowaniu high-endowych kolumn głośnikowych, Amphion wprowadza do sprzedaży nowy model Argon 3LS. To wolnostojąca konstrukcja, która zapewnia taką samą wysoką jakość dźwięku, jak profesjonalne monitory. ..
8.495,00zł
Netto:6.906,50zł
AMPHION Argon7LS AMPHION Argon7LS
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
AMPION Argon7LS - Kolumna podłogowa Amphion wprowadza na rynek całkowicie nową wersję flagowej kolumny głośnikowej z serii Argon. Model Argon 7LS zastępuje bardzo dobrze znaną konstrukcję, Argon 7L, i dzięki nowym udoskonaleniom zapewnia jeszcze wyższą jakość dźwięku. Jedną z kluczowy..
11.995,00zł
Netto:9.752,03zł
Przeglądasz 1 do 9 z 9 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO