Anthem STR KOŃCÓWKA MOCY

Anthem STR KOŃCÓWKA MOCY

Anthem STR KOŃCÓWKA MOCY - Końcowka mocyWzmacniacz Anthem STR to serce światowej klasy systemu dwukanałowego. Dostarcza potężną moc z audiofilskiej jakości wyjściami w efektownie zaprojektowanym urządzeniu. Dostarczając 400W @ 8Ω na obydwa kanały (pojedynczy kanał 450W), masywne 600W @ 4Ω również na obydwa kanały oraz aż 800W @ 2Ω.


Anthem STR jest nie do zatrzymania!


Wewnątrz nowego wzmacniacza STR znajdziemy dwa transformatory i wysokoprądowe wyjścia, dzięki czemu najdrobniejsze szczegóły i dynamiczne brzmienia są równie dokładnie oddane. Pięknie zaprojektowane zewnętrze wraz z 7-calowym wyświetlaczem graficznym i audiofilskimi złączami jest idealnym partnerem dla przedwzmacniacza STR.


SPECYFIKACJA


 • 400W / 600W / 800W mocy ciągłej przy 8 / 4 / 2 Ω na obydwa kanały
 • Dodatkowe sprzężenie zwrotne stopnia wejściowego
 • Szesnaście bipolparnych złączy wyjściowych na kanał
 • Design typu Multi-Mono
 • Masywny toroidalny transformator
 • Soft start
 • Cztery opcje włącznika on/off
 • Brak bezpieczników
 • System Advanced Load Monitoring™
 • Wyświetlacz graficzny z potencjometrem, aktualnym stanem i łatwą nawigacją


Końcówka mocy STR korzysta z naszej markowej topologii wejściowej - odeszliśmy od klasycznego stopniowania wejściowego różnicowego. Osiem nisko częstotliwościowych dwubiegunowych urządzeń wejściowych jest skonfigurowanych w komplementarnym, aktywnym, zakodowanym układzie sprzężenia zwrotnego, dzięki czemu zniekształcenia zostały zmniejszone, a odpowiedź jest krótka i o najwyższej przepustowości. Tranzystory w krytycznych stopniach są selekcjonowane ręcznie i dopasowane do najniższych możliwych zniekształceń.


SZESNAŚCIE BIPOLARNYCH URZĄDZEŃ WYJŚCIOWYCH

Inżynierowie Anthem wprowadzili szesnaście bipolarnych urządzeń wyjściowych na kanał, co daje wysoką moc szczytową, bez wysiłku odtwarzając nawet najbardziej wymagający materiał. Zastosowanie wielu bipolarnych urządzeń wyjściowych w konfiguracji klasy AB również znacznie redukuje zniekształcenia, zapewniając ekstremalną liniowość, szerokie pasmo i niezawodność. Poznaj ogromną dynamikę aż do

800 W przy obciążeniu 2Ω, 400 W przy 8 Ω i 600 W przy 4 Ω - wszystko w sposób ciągły i na obydwa kanały jednocześnie!


POTĘŻNY TOROIDALNY TRANSFORMATOR

Tradycyjnie ocenione, w nisko-profilowej konstrukcji ukształtowanej w celu minimalizacji szumów,  transformatory toroidalne (o niskiej impedancji i po jednej dla każdego kanału) nie mają umiaru, jeśli chodzi o dostarczanie czystej i bezgłośnej mocy. Zarówno impedancja zasilania, jak i indukcja wewnętrzna okablowania są zminimalizowane, aby zapewnić nieograniczone pole dla maksymalnej mocy. Dzięki temu dwa kanały wzmacniacza mogą wytwarzać stabilną, ciągłą moc przy maksymalnej mocy wyjściowej bez wpływania na siebie nawzajem, nawet podczas pracy z najniższą impedancją. Podczas gdy niektóre wzmacniacze oscylują lub tracą moc podczas pracy z obciążeniami o niższej impedancji, wzmacniacz mocy STR pozostaje idealnie stabilny w każdych warunkach.


MIĘKKI START

Sterowany sekwencyjnie miękki start znacznie redukuje przebiegi linii zasilającej i prąd rozruchowy podczas włączania zapobiegając w ten sposób przypadkowemu zadziałaniu blokad w obwodach.


BEZ BEZPIECZNIKÓW SZEREGOWYCH

Sekcje wzmacniacza są podłączone bezpośrednio do grupy kondensatorów w układzie zasilającym. Dzięki temu impedancja wyjściowa jest wyjątkowo niska, a wzmacniacz zapewnia większą moc. Nawet w przypadku niższych lub złożonych obciążeń impedancyjnych wynik jest wyraźnie lepszy.


OPCJE WŁĄCZANIA / WYŁĄCZANIA ZASILANIA

Oprócz tradycyjnych opcji włączenia zasilania końcówka mocy STR umożliwia połączenie trybu wyzwalania i wykrywania sygnału audio, dzięki czemu nigdy nie trzeba będzie myśleć o ręcznym włączaniu lub wyłączaniu wzmacniacza. Może to być przydatne w przypadku korzystania z przedwzmacniacza z trybem Home Theater Bypass oraz procesorem dźwięku przestrzennego w tym samym systemie.


ZAAWANSOWANE OBCIĄŻENIE

Technologia Monitoring™ Exclusive ALM™ monitoruje temperaturę wewnętrzną, prąd i napięcie, aby zapewnić bezpieczną i nieprzerwaną pracę nawet długimi godzinami. ALM nie znajduje się na ścieżce sygnału, więc nigdy nie przeszkadza. Zamiast tego, ALM natychmiast włącza się, ale tylko w najbardziej ekstremalnych okolicznościach, aby chronić wzmacniacz i głośniki przed uszkodzeniem, jednocześnie zmniejszając ryzyko zapalenia się bezpiecznika liniowego podczas nadmiernego obciążenia prądem. Wyświetlacz na panelu przednim potwierdza stan na bieżąco.Specyfikacja techniczna:


Typ / Konstrukcja Końcówka mocy

Moc wyjściowa na kanał / impedancja 400 W / 8ohm

600 W / 4ohm

800 W* / 2ohm

*maksymalnie 3 sekundy z powodu dużego poboru prądu

Złącza wejściowe analogowe 2 x XLR

2 x RCA

Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz

Funkcje / wyposażenie • Trigger: 1 x wejście, 1 x wyjście (5-24V)

• Soft start

• Cztery opcje włącznika on/off

• Brak bezpieczników

• System Advanced Load Monitoring™

• Wyświetlacz graficzny z potencjometrem, aktualnym stanem i łatwą nawigacją

Zużycie energii 150W - 300W

Wymiary (W x S x G) 17.2 x 43.2 x 47 cm

Waga 27.3 kg / szt.

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę

Masz pytania? Zadzwoń!

Nasi specialiści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Stereo HI-FI, HI-END: Marcin: 508 89 85 89.

Kino domowe, multiroom, instalacje AV: Przemek: 501 028 232.

 • Wyświetleń: 17
 • Kod produktu: STR KOŃCÓWKA MOCY
 • Dostępność: Na stanie
 • 26.500,00zł
 • Netto: 21.544,72zł

Dostępne opcje

Tagi: Anthem, STR KOŃCÓWKA MOCY, Końcowka mocy