Anthem STR WZMACNIACZ ZINTEGROWANY

Anthem STR WZMACNIACZ ZINTEGROWANY

Anthem STR WZMACNIACZ ZINTEGROWANY - WzmacniaczZintegrowany Wzmacniacz Anthem STR łączy funkcje oddzielnego przedwzmacniacza ze wzmacniaczem o wysokiej mocy, omijając dzięki temu złożoność oddzielnych komponentów, które mogą mieć wpływ na dźwięk.


W modelu STR oparliśmy się na sprawdzonej technologii, która stanowiła fundament dla inżynierów, by stworzyć całkowicie nowe urządzenie, które dostarczy wysokiej mocy, naturalnego dźwięku i fantastycznego odsłuchu.SPECYFIKACJA


 • sekcja przedwzmacniacza o wysokiej rozdzielczości
 • wysokowydajny wzmacniacz (600W @ 2Ω)
 • kompatybilny z System Korekcji Akustyki Pomieszczenia (ARC ™) dla optymalizacji dźwięku
 • zarządzanie basem dla dwóch subwooferów: dla sygnału mono lub stereo
 • próbkowanie źródeł niższej rozdzielczości aż do 24-bit / 192 kHz
 • asynchroniczny DAC USB obsługuje 32-bitowy / 384 kHz PCM oraz DSD 2,8 / 5,6 MHz
 • wejścia S/PDIF koaksjalne i optyczne oraz zbalansowane AES / EBU
 • wzmacniacz gramofonowy dla wkładek z MM i MC
 • wyświetlacz na przednim panelu z technologią Thin Film Transistor (TFT ™), dzięki czemu znacznie poprawiona jest jakość wyświetlanych obrazów w stosunku do standardowego ekranu LCD
 • wejścia gramofonowe MM i MC, wejście zbalansowane oraz pojedyncze analogowe
 • analogowy tryb bezpośredni
 • sekcja wzmacniacza wykorzystuje 8 bipolarnych tranzystorów na kanał, toroidalny transformator zasilający oraz Zaawansowany System Monitorowania Obciążenia (Advanced Load Monitoring) dla 225 W przy 8 Ω, 400 W przy 4 Ω, 600 W przy 2 Ω (dla mocy ciągłej)
 • możliwość sterowania poprzez Ethernet i RS-232


Zintegrowany wzmacniacz STR współpracuje z najnowszą generacją Systemu Korekcji Akustyki Pomieszczenia ARC optymalizując dla najlepszego odsłuchu. To profesjonalne narzędzie do kalibracji dźwięku, dzięki któremu dopasujesz ustawienia sprzętu do akustyki pomieszczenia odsłuchowego. Jest to szczególnie ważne w przypadku niższych częstotliwości.


Zintegrowany wzmacniacz STR oferuje również więcej opcji konfiguracji subwoofera. Użyj jednego subwoofera lub dwóch dla obu kanałów lub dwóch niezależnych subwooferów dla kanału prawego i lewego. Zarządzanie basem w połączeniu z ARC jest proste i zaprojektowane do łatwego miksowania osiągając niezwykle dokładną i realistyczną wydajność.


Komponenty premium

Starannie wyselekcjonowane komponenty użyte do wykonania urządzenia, a wszystkie zostały  zaprojektowane i wykonane przez markę Anthem. Uważamy, że dwukanałowe słuchanie wymaga szczególnej precyzji. Każdy element musi równoważyć ekstremalną moc i delikatną przejrzystość brzmienia, a nieskazitelna integralność sygnału jest wskaźnikiem wydajności stereo.


Anthem STR został zaprojektowany właśnie do tego celu.

Z możliwie najkrótszymi ścieżkami sygnału i różnicowym układem analogowym względem cyfrowego, aby zniwelować niechciane artefakty i ograniczyć szumy do minimum.


Anthem wzięło także pod uwagę wzrastającą popularność płyt winylowych i dodało do STR oddzielne wejścia dla współpracy z wkładkami MM i MC, a sekcją phono jest całkowicie ekranowana w celu utrzymania czystości sygnału. Udoskonalony wzmacniacz zintegrowany STR ujawnia ukrytą magię klasycznych mediów.


Innowacyjna Elektronika

Nie mniej ważny jest nieinwazyjny i bezkonsolidowy obwód ALM (Advanced Load Monitoring), który chroni sekcję wyjściową Zintegrowanego Wzmacniacza STR dzięki ciągłemu monitorowaniu temperatury, prądu i napięcia w celu zapewnienia optymalnej wydajności przy długiej pracy.


Innymi innowacjami są wysokiej rozdzielczości przedwzmacniacz i sekcja cyfrowa z obsługą asynchronicznego portu USB do 32-bit / 384 kHz PCM i DSD 2.8 / 5.6 MHz. I... więcej. Poza najnowocześniejszą technologią i unikatowymi innowacjami, jedno spojrzenie mówi, że STR jest innym potworem wzmocnienia. Duży wyświetlacz TFT (Thin Film Transistor) na panelu przednim zapewnia zaskakująco łatwą kontrolę dzięki łatwemu w obsłudze menu. Jest to część luksusowego i nowoczesnego designu, wyróżniający się, ale zachowany w dwóch klasycznych wykończeniach: czarnym lub srebrnym.


Wielki i precyzyjny transformator toroidalny oraz dopasowane kondensatory nadwzmacniaczowe działają w harmonii z wysokonakładowym i wysokowydajnym wzmacniaczem, aby uzyskać zdumiewające 550W na kanał mocy ciągłej aż do 2 omów!

Moc szczytowa jest osiągana natychmiastowo i bez wysiłku, zdumiewa tym, jak łatwo radzi sobie nawet z wymagającym materiałem. Wykorzystanie wielu urządzeń dwubiegunowych znacznie zmniejsza zniekształcenia przy jednoczesnym zapewnieniu ekstremalnej liniowości, dużej przepustowości i niezawodności.


Crafted in Canada - robi różnicę!


Zintegrowany wzmacniacz STR został zaprojektowany i wyprodukowany w Kanadzie. Co więcej: jest pierwszym w serii nowych produktów premium STR autorstwa marki Anthem - lidera w dziedzinie audio i sterowania.


Co łączy design i solidną budowę? Czysty i przejrzysty dźwięk o audiofilskiej jakości w całym spektrum częstotliwości. 


Konwersja z sygnału cyfrowego na analogowy

Uzyskaj najwyższą jakość dźwięku z laptopa z systemem Windows lub Mac. Anthem STR Integrated wykorzystuje wysokiej jakości  asynchroniczne wejście audio USB do przesłania cyfrowo zapisanej muzyki na doskonałe analogowe brzmienie.


Audiofilskie terminale

Nasze niestandardowe i mocne terminale zapewniają pełną moc energii elektrycznej przez cały czas. Są łatwe w obsłudze i ułatwiają podłączenie nawet dużych kabli głośnikowych.


Stabilny jak skała

Nasze wzmacniacze są stabilne nawet w trudnych warunkach takich jak niska impedancja, dzięki czemu nawet dynamiczne utwory będą brzmieć nieziemsko.


Powiększony toroidalny transformator mocy

Zintegrowany wzmacniacz STR oferuje niesamowitą dynamikę dzięki ogromnemu zasilaczowi „audiophile approved”. Zaawansowany toroidalny transformator mocy i potrójna osłona zapewniają wyjątkowo cichą pracę przy niskim natężeniu promieniowania pola magnetycznego.

Zapewnia to czysty i pozbawiony szumów dźwięk, który jest potrzebny do odtworzenia pełnej dynamiki najbardziej złożonych nagrań muzycznych.


Odłączany przewód zasilający

Dzięki wyposażeniu we wtyk zasilania IEC i wysokiej mocy oraz wysokiej jakości przewody zasilania AC, zintegrowane wzmacniacze STR demonstrują swoje predyspozycje dla klasy high-end.


Specyfikacja techniczna:


Typ / Konstrukcja Wzmacniacz zintegrowany

Liczba kanałów 2

Moc wyjściowa na kanał / impedancja 200W / 8ohm

400W / 4ohm

550W / 2ohm

Przetwornik Cyfrowo-Analogowy Asynchroniczne 32bit / 192kHz

384 kHz PCM oraz DSD 2.8 / 5.6 MHz

Złącza wejściowe cyfrowe 1 x USB

1 x AES / EBU

2 x Koaksjalne

2 x Optyczne

Złącza wejściowe analogowe 4 x stereo RCA

1 x stereo XLR

1 x MM

1 x MC

Złącza wyjściowe analogowe 2 x RCA Line

2 x RCA Front

2 x RCA Sub

Pasmo przenoszenia 10 Hz - 80 kHz

Stosunek sygnał-szum W pomieszczeniu: 96 dB

W komorze bezechowej: 82 dB

Funkcje / wyposażenie Kompatybilny z ARC™

Tryb wybierania analogowego

Możliwość sterowania poprzez Ethernet i RS-232

Zarządzanie basem dla dwóch subwooferów: mono lub stereo

Próbkowanie źródeł niższej rozdzielczości aż do 24-bit / 192 kHz

Wyświetlacz na przednim panelu z technologią Thin Film Transistor (TFT ™)

Zużycie energii 250W

Wymiary (W x S x G) 17.2 x 43.2 x 44.5 cm

Waga 18 kg / szt.


Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę

Masz pytania? Zadzwoń!

Nasi specialiści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Stereo HI-FI, HI-END: Marcin: 508 89 85 89.

Kino domowe, multiroom, instalacje AV: Przemek: 501 028 232.

 • Wyświetleń: 16
 • Kod produktu: STR WZMACNIACZ ZINTEGROWANY
 • Dostępność: Na stanie
 • 22.999,00zł
 • Netto: 18.698,37zł

Dostępne opcje

Tagi: Anthem, STR WZMACNIACZ ZINTEGROWANY, Wzmacniacz