Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Argon Audio Style BT - EX-DEMO

Argon Audio Style BT - EX-DEMO
Argon Audio Style BT - EX-DEMO
Argon Audio Style BT - EX-DEMO
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Argon Audio Style BT - EX-DEMO
Argon Audio Style BT - EX-DEMO
Argon Audio Style BT - EX-DEMO
Argon Audio Style BT - EX-DEMO
400,00zł
Netto: 325,20zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Argon Audio Style BT - EX-DEMO
 • Najniższa cena sprzed 30 dni przed obniżką: 629 zł
Wyświetleń: 56
Oblicz ratę

Argon Audio Style EX-DEMO - Głośnik bezprzewodowy

 

CENA KATALOGOWA - 629 zł 

Kolor: Czarny 

Głośnik pochodzi z naszej salonowej ekspozycji. 

Sprzedawany jest jako nowy, na pełnej gwarancji producenta (2 lata). 

 

Głośnik jest w idealnym stanie technicznym oraz wizualnym.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Przenośny głośnik Bluetooth (do 8h grania na jednym ładowaniu)
 • Obsługa AptX HD
 • Wejście mini-jack
 • Sterowanie przyciskami
 • Rozmiar: 21 x 11 x 9.0 cm
 • Głośniki:
  Wysokotonowe: 2 x 1.75”, 
  Niskotonowy: 1x 3.5”
 • Kolor: Czarny
 • Gwarancja: 2 lata

 

Argon Audio Style BT

Kompaktowy przenośny głośnik Bluetooth o imponującym dźwięku jak na swój rozmiar.-Dost Ciesz się muzyką całkowicie bezprzewodowo nawet przez 8 godzin.

 • Starannie dostrojony, aby zapewnić wysoki poziom wydajności
 • Stylowa konstrukcja
 • Elementy sterujące odtwarzaniem na górze głośnika
 • 8 godzin odtwarzania
 • Ładowanie przez USB

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Firma Argon Audio powstała na przełomie wieków w Danii. Od początku jej celem była równowaga ceny do jakości, czyli dostarczenie klientom końcowym jak najwyższej jakości dźwięku przy jak najniższych kosztach. Każdy produkt Argon Audio jest dostarczany z tą myślą, a wiele pomysłów zostało odrzuconych na przestrzeni lat, ponieważ nie spełniały naszego kryterium stosunku jakości do ceny.

Argon Audio stoi na ramionach gigantów. Wywodzimy się z duńskiego konesera dźwięku HiFi Klubben, który od 1983 roku jest zapalonym poszukiwaczem doskonałego brzmienia dźwięku. W każdym opracowanym przez nas produkcie wciąż korzystamy z wiedzy i doświadczenia 800 pracowników HiFi Klubben, ponieważ to oni codziennie spotykają się z klientami i najlepiej znają ich potrzeby.

To jest właśnie esencja Argon Audio - i dlatego ośmielamy się powiedzieć, że Argon Audio zadowoli Twoje oczy, uszy i duszę miłośnika muzyki, a przy tym nie uszczupli Twojego portfela. I to jest obietnica!

POCZĄTEK ERY

Naszym pierwszym dużym sukcesem było DAB1, małe radio stołowe o niesamowitej jakości dźwięku w porównaniu z konkurencją. Później pojawił się model iNet2, który był jednym z pierwszych produktów na świecie z funkcją Spotify Connect. Dziś nasze radia wciąż są atrakcyjne i pozostają jednymi z najpopularniejszych radii stołowych dla miłośników doskonałej jakości dźwięku i prostoty obsługi, przy czym od tego czasu stały się jeszcze lepsze.

Z czasem pojawiły się modele 7340A i 7350A. Wprowadziliśmy te znakomite kolumny aktywne w czasach, gdy koncepcja aktywnych kolumn hi-fi nie była jeszcze znana większości ludzi spoza branży profesjonalnego audio. Od tamtej pory jesteśmy liderem na rynku przystępnych cenowo kompleksowych kolumn aktywnych i nadal wprowadzamy innowacje pozwalające nam dominować w tej dziedzinie na naszym rynku.

Pięć lat później pojawił się model TT-2. Do dziś pozostaje najlepiej sprzedającym się gramofonem w HiFi Klubben i zapewnia niesamowitą jakość dźwięku tysiącom ludzi, pomimo tego, że gramofony były znacznie bardziej popularne niż dziś. W 2020 roku został zastąpiony przez model TT-3, który został ulepszony pod każdym względem, ale zachował najlepszą w swojej klasie jakość, jaką oferował TT-2.

Następnie nadszedł rok 2019, który dla Argon Audio był bardzo szczególny. To był rok, w którym nasza firma została założona jako niezależna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i została oficjalnie wyodrębniona od HiFi Klubben. W tym samym czasie odświeżyliśmy nasze logo do tego, które widzicie dzisiaj. Decyzja, by zaoferować sprzedawcom w całej Europie tę samą jakość produktów i ten sam stosunek jakości do ceny, jest zgodna z wizjonerskim duchem przedsiębiorczości założyciela HiFi Klubben, Petera Lyngdorfa.

Dziś CEO firmy jest Henrik Reinholdtsen, a dzięki bezcennej pomocy i opiniom ponad 800 pracowników HiFi Klubben, Argon Audio kontynuuje dostarczanie najlepszych usług i produktów dla naszych klientów w całej Europie.

Skupiając się na produktach tworzonych w Danii, skandynawskim wzornictwie, dźwięku, który zaskakuje i produktach cechujących się wygodą w każdym aspekcie, Argon Audio jest na drodze do stania się wiodącym dostawcą nowoczesnych produktów audio w Europie.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO