Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Artesania Audio Exoteryc

Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Artesania Audio Exoteryc
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
21.920,00zł
Netto: 17.821,14zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Exoteryc
Wyświetleń: 2001

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Artesania Audio Exoteryc - Stolik antywibracyjny 

 

Konstrukcja

 • Specjalna platforma pod gramofon - stal nierdzewna, struktura antymagnetyczna wspiera półkę wykonaną z trzywarstwowego, specjalnie hartowanego szkła.
 • Górne mocowania ze stali nierdzewnej znajdujące się na nogach stolika, zostały wyposażone w stożkowe zagłębienia, podtrzymują kolce platformy pod gramofon.
 • Konstrukcja zewnętrzna, wykonana z metalu wypełnionego specjalnymi cząsteczkami i elastomerami. Pionowe rury stojaka mają średnicę 60 mm. Czynniki te wpływają na bardzo duży ciężar stolika, jego odporność na rezonanse oraz stabilność. Współczynnik rezonansu całej konstrukcji został znacząco obniżony. Konstrukcja pokryta została ciemnoszarym lakierem strukturalnym.
 • Wewnętrzna konstrukcja podwieszona odznaczająca się udźwigiem 150 kg.
 • Nylonowe cylindry wspierają wewnętrzną konstrukcję podwieszoną.
 • Terminal uziemiający w celu podłączenia elektroniki (kluczowy dla gramofonu).
 • Tylne pręty o regulowanej wysokości wzmacniają strukturę zewnętrzną w celu jej zablokowania i zapewnienia stabilności.
 • Ramy posiadające regulowaną wysokość mogą być przesuwane i zablokowane na pożądanej wysokości na pionowych stalowych prętach, wewnętrznej, podwieszonej struktury stolika.
 • Ramiona liniowe wykonane ze stali antymagnetycznej przesuwają się równolegle i pod kątem w stosunku do ram. Ramiona wyposażono w regulowane kolce (mogą być zamocowane w różnych położeniach), które podpierają znajdujące się na nich dyski izolujące i podkładki tłumiące. Całkowita wszechstronność pozycjonowania ramion i kolców pozwala na optymalny dobór punktów podparcia różnych urządzeń elektronicznych.
 • Dyski izolujące i podkładki wytłumiające odpierają elementy elektroniczne (bez konieczności instalowania półek). Ich instalacja jest ułatwiona dzięki zastosowaniu elastycznych wkładek gwarantujących stabilność w trakcie umieszczania urządzeń na czterech gwintowanych, regulowanych kolcach.
 • Odbojniki stabilizujące wewnętrzną strukturę podwieszaną zatrzymujące najmniejsze ruchy wahadłowe struktury wewnętrznej stolika. Cztery w sumie, umieszczone w najniższych punktach stolika.
 • Dyski ze stali nierdzewnej podtrzymują kolce stojaka. Na wyposażeniu znajdują się dwa rodzaje podkładek, różniące się między sobą charakterem brzmienia, w zależności od akustyki pomieszczenia. Domyślnie używane są podkładki w kolorze białym.

 

 

Akcesoria na wyposażeniu

 • Tłumiki drgań. Specjalne antymagnetyczne i antywibracyjne tłumiki ważące 2,4 kg każdy, których zadaniem jest eliminacja najdrobniejszych nawet pasożytniczych wibracji pochodzących od obudowy urządzenia elektronicznego. Pełnią one również rolę osłony przed zakłóceniami RFI w systemach cyfrowych.
 • Podkładki tłumiące umieszczane pod dyskami stalowymi podtrzymującymi cały stolik. Cztery czarne, średniej gęstości neoprenowe dyski pełnia rolę tłumiącą, dodatkowo w komplecie dostarczane są cztery białe dyski poliamidowe odprowadzające energię mechaniczną.

 

Akcesoria opcjonalne

 • Specjalna platforma pod gramofon. Pozwala na optymalne umieszczenie gramofonu o wadze nie przekraczającej 150 kg. Pod platformą znajduje się wolna przestrzeń o wysokości 14 cm. Waga: 50kg. Wymiary: 72.5cm (szerokość) x 57cm (głębokość) x 3cm (grubość).
 • Specjalna platforma podłogowa. Pozwala na optymalne umieszczenie wzmacniacza o wadze nie przekraczającej 150 kg. Pod platformą znajduje się wolna przestrzeń o wysokości 14 cm. Waga: 50kg. Wymiary: 72.5cm (szerokość) x 57cm (głębokość) x 3cm (grubość)
 • Platforma Aire. Niedawno firma zaprezentowała nową platformę podłogową o nazwie Aire, opartą na konstrukcji stolika Exoteryc. W zasadzie jest to jednopółkowy stolik, który będzie stanowił doskonałe rozwiązanie w przypadku pojedynczych komponentów, takich jak np. ciężkie wzmacniacze mocy. Platforma posiada takie same parametry i cechy, jak standarowy stolik Exoteryc.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Nośność3 poziomy4 poziomy3 poziomy tandem
Całkowita waga stolika (kg) 50 6284 
Maximum wspierane przez strukturę podwieszaną150150225
Wspierana waga dodatkowa300250400
Specjalna platforma gramofonowa (opcjonalna)454545
Maksymalna waga gramofonu150150150

 

Wymiary stolika ( cm)3 poziomy4 poziomy3 poziomy tandem
Wysokość całkowita739873
Dystans wewnętrzny pomiędzy kolumnami 555555 
Dystans zewnętrzny pomiędzy kolumnami67 67128 
Głębokość całkowita52 52 52 
Wysokość przestrzeni dostępnej dla urządzeń46 63  92 (2 x 46)
Dostępne kolory dla kadego poziomuSrebrny/dopłataGrafitowy Czarny/dopłata

 

Akcesoria3 poziomy4 poziomy3 poziomy tandem
Tłumiki drgań 2.4kG112
Dyski izolujące pod kolce 100mm446
Czarna podkładka tłumiąca446
Biała podkładka nulonowa446
Dyski nylonowe izolujące grube121224
Dyski nylonowe izolujące cienkie48

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Stoliki i podstawy antywibracyjne Artesania Audio - dotknij perfekcji

Firma Artesania Audio została założona ponad 20 lat temu, przez José Luis’a Lafarga, inżyniera akustycznego i audiofila, w Barbastro, Aragon (Hiszpania).

Głównym celem firmy, jest poprawa jakości dźwięku i odsłuchu, przy wykorzystaniu stolików pod sprzęt audio.  Artesania Audio, zajmuje się efektywną redukcją rezonansów, wykorzystując do tego celu Akustyczną Technologię Antyrezonansową, dzięki której możliwa jest kontrola nad najdrobniejszymi detalami, zapewniająca znakomitą liniowość i neutralną reprodukcję dźwięku.

Rezultaty odsłuchów w spektakularny sposób przekraczają oczekiwania audiofilów, dzięki znakomitej jakości dźwięku i dużej ilości nowych informacji, pojawiających się w akustycznym spektrum. Celem nadrzędnym, jest poprawa percepcji dźwięku i jakości odsłuchu - niekończący się proces dla tych, których satysfakcjonuje jedynie doskonałość.

Artesania Audio to obecnie absolutny światowy lider w konstrukcji najwyższej jakości stolików pod sprzęt audio. Stoliki nie tylko zapewniają doskonałe brzmienie komponentów na nich posadowionych, umożliwiają pozycjonowanie półek ale również prezentują się świetnie w każdym wnętrzu.

 

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO