Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Artesania Audio - Krion platform

Artesania Audio - Krion platform
Artesania Audio - Krion platform
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
18.210,00zł
Netto: 14.804,88zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Krion
Wyświetleń: 1466
Oblicz ratę

Artesania Audio - Platforma podłogowa pod komponenty elektroniczne

 

Dostępna tylko dla stolika Exoteryc.
Wymiary: 72,5 x 57 cm (udźwig 200 kg)
Wykonana jest w dwóch-trzecich z naturalnych minerałów (ATH-Trójwodorek Aluminium) i zawiera niewielką domieszkę żywic o wysokiej odporności.
Regulowane kolce izolujące, służą do wypoziomowania platformy.

 

Punkt rezonansu strukturalnego na poziomie poniżej 6,5 c/s.
Dołączone podkładki wytłumiające – neoprenowe i teflonowe, zależnie od akustyki pomieszczenia.
Regulowane kolce izolujące, służące do wypoziomowania platformy.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Stoliki i podstawy antywibracyjne Artesania Audio - dotknij perfekcji

Firma Artesania Audio została założona ponad 20 lat temu, przez José Luis’a Lafarga, inżyniera akustycznego i audiofila, w Barbastro, Aragon (Hiszpania).

Głównym celem firmy, jest poprawa jakości dźwięku i odsłuchu, przy wykorzystaniu stolików pod sprzęt audio.  Artesania Audio, zajmuje się efektywną redukcją rezonansów, wykorzystując do tego celu Akustyczną Technologię Antyrezonansową, dzięki której możliwa jest kontrola nad najdrobniejszymi detalami, zapewniająca znakomitą liniowość i neutralną reprodukcję dźwięku.

Rezultaty odsłuchów w spektakularny sposób przekraczają oczekiwania audiofilów, dzięki znakomitej jakości dźwięku i dużej ilości nowych informacji, pojawiających się w akustycznym spektrum. Celem nadrzędnym, jest poprawa percepcji dźwięku i jakości odsłuchu - niekończący się proces dla tych, których satysfakcjonuje jedynie doskonałość.

Artesania Audio to obecnie absolutny światowy lider w konstrukcji najwyższej jakości stolików pod sprzęt audio. Stoliki nie tylko zapewniają doskonałe brzmienie komponentów na nich posadowionych, umożliwiają pozycjonowanie półek ale również prezentują się świetnie w każdym wnętrzu.

 

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO