Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Artesania Audio Master Kyo

Artesania Audio Master Kyo
Artesania Audio Master Kyo
Artesania Audio Master Kyo
Artesania Audio Master Kyo
Artesania Audio Master Kyo
Artesania Audio Master Kyo
Artesania Audio Master Kyo
Artesania Audio Master Kyo
Artesania Audio Master Kyo
Artesania Audio Master Kyo
Artesania Audio Master Kyo
Artesania Audio Master Kyo
Artesania Audio Master Kyo
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
63.100,00zł
Netto: 51.300,81zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Master Kyo
Wyświetleń: 143

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Artesania Audio Master Kyo - Regulowany stolik antywibracyjny

 

STRUKTURA ZEWNĘTRZNA

Wykonana jest z metalu wypełnionego specjalnymi cząsteczkami i elastomerami. Słupki mają średnicę 60 mm. Czynniki te sprawiają, że stojak jest ciężki, wytrzymały i stabilny. Współczynnik rezonansu konstrukcji jest znacznie obniżony. Zastosowana farba jest teksturowana w celu dyfuzji.

 

WEWNĘTRZNA KONSTRUKCJA PODWIESZANA

Odizolowana od konstrukcji zewnętrznej. Eliminuje wibracje przenoszone ze źródeł stałych i akustycznych poprzez tworzenie odsprzężeń; stalowe igły wsparte na izolujących tarczach. Zapewniają one dodatkowe poziomy ochrony antyrezonansowej. Ten podwieszany stolik audio ma potrójne odsprzęganie.

 

 

CYLINDRY TEFLONOWE

Wspierają wewnętrzną strukturę i izolują od struktury zewnętrznej. (Średnica 38 mm)

 

RAMIONA LINIOWE

Ramiona wykonane z antymagnetycznej stali nierdzewnej. Ramiona utrzymują regulowane kolce (mogą być umieszczone w różnych pozycjach), a także wspierają tarcze izolujące i podkładki tłumiące. Całkowita elastyczność w różnych pozycjach i łatwość wymiany.

 

TARCZE IZOLACYJNE

Wspierają każdy z komponentów elektronicznych (bez potrzeby stosowania półek). Łatwa instalacja ułatwiona dzięki elastycznej wkładce, która zapewnia stabilność podczas umieszczania komponentów elektronicznych na regulowanych kolcach.

 

PODSTAWA ODIZOLOWUJĄCA

Tarcze ze stali nierdzewnej wspierają kolce stojaków. W zestawie znajdują się dwa rodzaje podkładek podłogowych o różnym zachowaniu dźwiękowym, w zależności od akustyki pomieszczenia. Sprawdź instrukcję, aby użyć odpowiednich podkładek do podstaw.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Wymiary3 poziomowe
Wysokość84CM/33,07"
Odległość wewn. między nogami65CM/25,59"
Szerokość zewnętrzna79CM/31,1"
Całkowita głębokość54CM/21,26"

 

Udźwig stolika kg
3 poziomy320
4 poziomy350
3+3 poziomy400

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Stoliki i podstawy antywibracyjne Artesania Audio - dotknij perfekcji

Firma Artesania Audio została założona ponad 20 lat temu, przez José Luis’a Lafarga, inżyniera akustycznego i audiofila, w Barbastro, Aragon (Hiszpania).

Głównym celem firmy, jest poprawa jakości dźwięku i odsłuchu, przy wykorzystaniu stolików pod sprzęt audio.  Artesania Audio, zajmuje się efektywną redukcją rezonansów, wykorzystując do tego celu Akustyczną Technologię Antyrezonansową, dzięki której możliwa jest kontrola nad najdrobniejszymi detalami, zapewniająca znakomitą liniowość i neutralną reprodukcję dźwięku.

Rezultaty odsłuchów w spektakularny sposób przekraczają oczekiwania audiofilów, dzięki znakomitej jakości dźwięku i dużej ilości nowych informacji, pojawiających się w akustycznym spektrum. Celem nadrzędnym, jest poprawa percepcji dźwięku i jakości odsłuchu - niekończący się proces dla tych, których satysfakcjonuje jedynie doskonałość.

Artesania Audio to obecnie absolutny światowy lider w konstrukcji najwyższej jakości stolików pod sprzęt audio. Stoliki nie tylko zapewniają doskonałe brzmienie komponentów na nich posadowionych, umożliwiają pozycjonowanie półek ale również prezentują się świetnie w każdym wnętrzu.

 

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO