Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Audiolab M-DAC+

Audiolab M-DAC+
Audiolab M-DAC+
Audiolab M-DAC+
Audiolab M-DAC+
Audiolab M-DAC+
Audiolab M-DAC+
Audiolab M-DAC+
Audiolab M-DAC+
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Audiolab M-DAC+
Audiolab M-DAC+
Audiolab M-DAC+
Audiolab M-DAC+
Audiolab M-DAC+
Audiolab M-DAC+
Audiolab M-DAC+
Audiolab M-DAC+
Audiolab M-DAC+
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
3.499,00zł
Netto: 2.844,72zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Audiolab M-DAC+
Wyświetleń: 4683

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Audiolab M-DAC+ - Przetwornik cyfrowo/analogowy

 

 

 

M-DAC+ został stworzony, aby w niewiarygodnym stopniu poprawić wydajność i możliwości swojego starszego brata M-DAC. Oferujący wejście USB o rozdzielczości 32 bit / 384kHz i wejścia koaksjalne i optyczne 24-bit /192kHz, M-DAC+ zapewnia również możliwość bezpośredniego połączenia z urządzeniami Apple. Wystarczy użyć kabla USB typu A, aby M-DAC+ w pełni wykorzystał swój potencjał.

 

 

Wszyscy fani muzyki i audiofilskich plików DSD z pewnością docenią kompatybilność modelu M-DAC+ z tym formatem. Mając do wyboru cztery odmienne filtry dekodujące muzykę w formacie DSD i siedem filtrów dla plików PCM można zdecydować, z którego filtru chce się obecnie korzystać.

Inżynierowie Audiolab po raz kolejny pokazali swój majstersztyk w projektowaniu urządzeń z cyfrowym dekodowaniem. Zastosowanie innowacyjnego przetwornika Sabre 32-bit DAC, będącego sercem modelu M-DAC+, zapewnia muzykę niezwykle bogatą w szczegóły. Oferowany przez urządzenie dźwięk to zdumiewająco realistyczne trójwymiarowe brzmienie. Obdarzony wszechstronnymi zdolnościami i urzekającą wydajnością model M-DAC+ przez wiele lat będzie zachwycać swoim potencjałem.

 

Przedefiniowanie klasyki

Nowy M-DAC + jest oparty na klasycznym M-DAC, ze starannie dobranymi ulepszeniami w kluczowych obszarach co jest logicznym posunięciem, biorąc pod uwagę stałą popularność modelu w ciągu ostatnich czterech lat. M-DAC zyskał niezrównaną reputację zarówno wśród prasy, jak i publiczności od premiery jesienią 2011 roku, zdobywając wiele nagród Product of the Year od takich magazynów jak What Hi-Fi, Hi-Fi Choice i EISA, aby uczynić go prawdopodobnie najbardziej doceniony komponent DAC jaki kiedykolwiek wyprodukowano.

 

Najlepszy układ DAC

Podobnie jak M-DAC, M-DAC + zawiera 32-bitowy chipset DAC ES9018 Sabre Reference, nadal powszechnie uważany za najlepszy dostępny komponent na rynku. Jest otoczony wyjątkowo dobrze dobranymi obwodami, które powodują zawstydzenie innych, przewyższających cenowo przetworników DAC. Stopień wyjściowy klasy A JFET zapewnia, że ​​sygnał audio po konwersji z domeny cyfrowej na analogową jest najwyższej jakości.

 

Wysoka wydajność dzięki DSD

M-DAC + przetwarza teraz dane audio do 32 bitów / 384 kHz przez USB; Jest to znacznie wyższa specyfikacja niż wymagana przez obecne formaty muzyczne hi-res, zapewniając, że ten nowy, wysokiej jakości dodatek do rodziny M-DAC jest w pełni wyposażony do przyszłych zastosowań w ultra-wysokiej rozdzielczości dźwięku cyfrowego. Wejście USB akceptuje również pliki DSD (cyfrowy system audio opracowany pierwotnie dla Super Audio CD), zapewniające kompatybilność z DSD64, DSD128 i DSD256. Jest to znaczący dodatek, ponieważ DSD ma ważną rolę do odegrania na rozwijającej się scenie dźwięku cyfrowego o wysokiej rozdzielczości.

 

 

DANE TECHNICZNE:

 

- DAC Chip ESS Sabre32 9018

- Częstotliwość próbkowania 24-bit / 192kHz (optyczne, koaksjalne i AES), 32-bit / 384kHz (USB), 2.8MHz (DSD64), 5.6MHz (DSD128), 11.2MHz (DSD256)

- Wejścia cyfrowe 2 x koaksjalne, 2 x Toslink Optical, 1 x AES/EBU, 1 x USB dla PC USB, 1x USB dla iPod/iPhone/iPad

- Wyjścia cyfrowe 1x koaksjalne, 1 x Toslink Optical

- Poziom wyjściowy sygnału Zbalansowany: 4.5Vrms ±0.1

- Niezbalansowany: 2.25Vrms ±0.1

- Impedancja wyjściowa 10Ω

- Zniekształcenia THD (1kHz 0dB 20Hz - 20kHz A wtd) <0.002%

- Pasmo przenoszenia 20Hz - 20KHz (± 0.2dB)

- Stosunek sygnał-szum RCA: >115dB, XLR: >120dB

- Zakres dynamiki RCA RCA: > 115dB, XLR: > 120dB

- Przesłuch @ 1k RCA: <-120dB , XLR: <-130dB

- Wymiary (mm) 114mm x 247mm x 292mm

- Waga netto 3,7 kg

 

Warunki gwarancji:

Sprzęt marki Audiolab objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Wprowadzenie

Założony we wczesnych latach osiemdziesiątych przez Philipa Swifta i Dereka Scotlanda Audiolab zdobył uznanie na całym świecie dzięki 8000A - zintegrowanemu wzmacniaczowi stereo, który stał się klasycznym krokiem naprzód w stosunku do modeli budżetowych tamtych czasów.

Powiedzieli o nas

"Jeśli kiedykolwiek jakiś produkt zdefiniował swój rynek, 8000A jest tym urządzeniem. Niezawodność, łatwość obsługi, doskonałość techniczna i dobrze kontrolowany dźwięk to filary wspierające uzasadnioną reputację modelu 8000A. Przez lata doceniano rewolucyjne podejście do dizajnu firmy Audiolab."

Wizytówka brytyjskiego hi-fi

W 2010 roku Audiolab rozpoczął wprowadzanie na rynek swoich najnowszych pełnowymiarowych komponentów serii 8200, łącząc oryginalny etos firmy z prostą, dobrze skonstruowaną ergonomią i wyrazistym, przejrzystym dźwiękiem z innowacyjnymi koncepcjami projektowania opartymi na wydajności podzespołów.

Pojawienie się modelu M-DAC w 2011 roku zapowiedziało nowy, kompaktowy asortyment firmy oraz linię nazwaną LAB, rozszerzoną później o modele Q-DAC i M-PWR. Od premiery serii 8200 i LAB, Audiolab zdobył więcej nagród w brytyjskich magazynach hi-fi niż jakakolwiek inna marka wysokiej klasy sprzętu audio.

Obecnie firma oferuje cztery linie produktów - flagową serię 8300, kompaktową linię LAB, mobilny wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem M-DAC Mini oraz serię 6000 będącą tańszym odpowiednikiem serii 8300.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO