Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Aurender A10 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem DAC

Aurender A10 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem DAC
Aurender A10 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem DAC
Aurender A10 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem DAC
Aurender A10 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem DAC
Aurender A10 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem DAC
Aurender A10 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem DAC
Aurender A10 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem DAC
Aurender A10 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem DAC
Aurender A10 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem DAC
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
32.780,00zł
Netto: 26.650,41zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Aurender A10
Wyświetleń: 1272
Oblicz ratę

Aurender A10 Serwer muzyczny z wbudowanym przetwornikiem DAC

Odtwarzacz plików audio Aurender A10 wyposażony jest w doskonałej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy, twardy dysk pojemności 4TB oraz pamięć podręczną SSD pojemności 120GB do odtwarzania muzyki. Aurender A10 jest więc doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy w swoim systemie chcą zrezygnować z odtwarzacza płyt CD.

Wszystkiem urządzenia firmy Aurender można obsługiwać za pomocą aplikacji Aurender Conductor App, za swoją intuicyjną obsługę i szybkość działania świetnie ocenianą przez recenzentów na całym świecie. Aplikacja na iPady została napisana z myślą o zarządzaniu dużymi kolekcjami plików i zapewnia szybkie wyszukiwanie ulubionej muzyki.

Wszystkie urządzenia firmy Aurender w pełni wspierają serwis TIDAL. Jego użytkownicy mają dostęp do 35 milionów ścieżek w jakości płyty CD. Co więcej, odtwarzanie muzyki z dysków NAS, dysków twardych wbudowanych w urządzenia Aurender oraz z serwisu TIDAL jest możliwe za pomocą tej samej aplikacji.

Aurender A10 - specyfikacja techniczna:

 • ​Wymiary i waga    ​430 x 55 x 353 mm / 10.2 kg
 • ​Pojemność pamięci podręcznej SSD
 • [system i bieżąco odtwarzany plik]    ​120G
 • ​Pojemność twardego dysku [archiwum muzyki]    ​​4TB (2.5" HDD)
 • ​Zasilacz    ​Liniowy
 • ​Wyświetlacz    ​3.0" AMOLED
 • ​Cyfrowe wyjście audio    ​USB Audio 2.0
 • ​Cyfrowe wejście audio    ​optyczne S/PDIF do 24bitów/192kHz
 • ​Inne wejścia/wyjścia    ​Gigabit Ethernet, USB Port x 2
 • ​Analogowe wyjście audio    ​niezbalansowane [RCA] 2 V RMS; zbalansowane [XLR] 4 V RMS
 • ​Regulacja głośności    ​od -90 do 0dB, ze skokiem o 0,5dB; czułość zależna od szybkości zmiany
 • ​Wyjście audio USB    ​PCM: do 32bitów/384kHz; DSD: DSD64, DSD128 / Tryb DoP
 • ​Przetwornik    ​AK4490 [AKM] x 2 [układ dual mono]
 • ​THD + N    Min. -112dB, IMD[SMPTE] Min. -113 dB
 • ​THD [1kHz, 2,5 v RMS, wyjście XLR]    ​0.00013 %
 • ​Zakres dynamiki    ​Maksymalnie 128 dB [filtr CCITT]
 • ​Przesłuch    ​Lepszy niż -135dB, 20-20kHz.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Serwery muzyczne Aurender - poczuj perfekcję dźwięku

Odtwarzacze muzyki Aurender opracowano w celu przechowywania i   zapewnienia łatwego dostępu do dużych zasobów muzyki w postaci cyfrowej. W miarę jak coraz bardziej rozrastają się kolekcje płyt CD a niektóre z nośników posiadają coraz   więcej rys, zapobiegliwi i wybredni melomani przenoszą kolekcje płyt CD na dyski twarde do postaci nieskompresowanych lub bezstratnych formatów plików i dokonują ich archiwizacji w celu trwałego zabezpieczenia swych muzycznych zbiorów. Ponadto coraz bardziej popularne staje się pobieranie plików muzycznych o wyższej rozdzielczości niż standard płyty CD.

Serwery muzyczne Aurender, oraz aplikacje sterujące, przeznaczone dla iPad'a, zostały stworzone dzięki wieloletnim testom i programom rozwojowym, przeprowadzanym przez grupy inżynierów, zajmujących się sprzętem, oprogramowaniem i procesami produkcji w firmie TVLogic. TVLogic jest wiodącym koreańskim producentem elektroniki użytkowej. Firma Aurender została kilka lat temu wyodrębniona z TVLogic i obecnie stanowi samodzielne przedsiębiorstwo produkujące serwery muzyczne i przetworniki cyfrowo-analogowe dla wymagających miłośników muzyki.

 

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO