Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Aurender ACS10 - streamer i serwer z funkcją rippowania płyt

Aurender ACS10 - streamer i serwer z funkcją rippowania płyt
Aurender ACS10 - streamer i serwer z funkcją rippowania płyt
Aurender ACS10 - streamer i serwer z funkcją rippowania płyt
Aurender ACS10 - streamer i serwer z funkcją rippowania płyt
Aurender ACS10 - streamer i serwer z funkcją rippowania płyt
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
 • Stan: Dostępne
 • Model: Aurender ACS10
Wyświetleń: 757
32.780,00zł
Netto: 26.650,41zł
Oblicz ratę

Aurender ACS10 - streamer i serwer z funkcją rippowania płyt

Aurender ACS10 to urządzenie zaprojektowane w celu uniezależnienia od komputerów i innych produktów branży informatycznej, które zarządzają cyfrowymi plikami muzycznymi.

Jego podstawowe funkcje są potrzebne każdemu audiofilowi podczas korzystania z systemu odtwarzania opartego na plikach i są skonsolidowane w ramach jednego urządzenia ACS10, ze zwróceniem szczególnej uwagi na uproszczenie obsługi zadań.  Może być używany jako dodatek do istniejącego serwera muzycznego Aurender i znacząco rozszerzy jego funkcjonalność i elastyczność użytkową.

Aurender ACS10 - specyfikacja techniczna:

 • Wymiary i waga    430mm x 96mm x 355mm / 12.3 Kg (z dwoma dyskami twardymi)
 • Materiał    frezowane i polerowane aluminium
 • Pojemność dysku SSD dla systemu i pamięci podręcznej    240GB (16TB model), 480GB (24TB model)
 • Pamięć systemowa    8 GB lub 16 GB
 • Przechowywanie    
 • 16 TB (8 TB x 2) - Uwaga: Domyślną konfiguracją fabryczną jest RAID 1, więc całkowita pojemność pamięci jest o połowę mniejsza. Użytkownik może opcjonalnie przeformatować dyski twarde, aby wykorzystać pełną pojemność obu dysków.
 • Zasilacz    liniowy
 • Wyświetlacz    4.0″ IPS LCD
 • Wyjścia cyfrowe    USB Audio Class 2.0 – DoP (do 256), NativeDSD (do 512), PCM : do 768KHz/32-bi
 • Wejście/wyjście    USB 2.0 (x2), USB 3.0 (x1), napęd CD-ROM Drive  służący tylko do rippowania plyt
 • ​Inne wejścia/wyjścia    
 • 1 Gbps LAN Hub Port (trzy łącznie - jeden podwójnie izolowany)

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Serwery muzyczne Aurender - poczuj perfekcję dźwięku

Odtwarzacze muzyki Aurender opracowano w celu przechowywania i   zapewnienia łatwego dostępu do dużych zasobów muzyki w postaci cyfrowej. W miarę jak coraz bardziej rozrastają się kolekcje płyt CD a niektóre z nośników posiadają coraz   więcej rys, zapobiegliwi i wybredni melomani przenoszą kolekcje płyt CD na dyski twarde do postaci nieskompresowanych lub bezstratnych formatów plików i dokonują ich archiwizacji w celu trwałego zabezpieczenia swych muzycznych zbiorów. Ponadto coraz bardziej popularne staje się pobieranie plików muzycznych o wyższej rozdzielczości niż standard płyty CD.

Serwery muzyczne Aurender, oraz aplikacje sterujące, przeznaczone dla iPad'a, zostały stworzone dzięki wieloletnim testom i programom rozwojowym, przeprowadzanym przez grupy inżynierów, zajmujących się sprzętem, oprogramowaniem i procesami produkcji w firmie TVLogic. TVLogic jest wiodącym koreańskim producentem elektroniki użytkowej. Firma Aurender została kilka lat temu wyodrębniona z TVLogic i obecnie stanowi samodzielne przedsiębiorstwo produkujące serwery muzyczne i przetworniki cyfrowo-analogowe dla wymagających miłośników muzyki.

 

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO