Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Aurender ACS100 najnowszy serwer muzyczny z opcją zgrywania płyt

 Aurender ACS100 najnowszy serwer muzyczny z opcją zgrywania płyt
 Aurender ACS100 najnowszy serwer muzyczny z opcją zgrywania płyt
 Aurender ACS100 najnowszy serwer muzyczny z opcją zgrywania płyt
 Aurender ACS100 najnowszy serwer muzyczny z opcją zgrywania płyt
 Aurender ACS100 najnowszy serwer muzyczny z opcją zgrywania płyt
 Aurender ACS100 najnowszy serwer muzyczny z opcją zgrywania płyt
Aurender ACS100 najnowszy serwer muzyczny z opcją zgrywania płyt
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
17.650,00zł
Netto: 14.349,59zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Aurender ACS100
Wyświetleń: 1340
Oblicz ratę

 Aurender ACS100 najnowszy serwer muzyczny z opcją zgrywania płyt

Serwer muzyczny z pamięcią podręczną / Streamer z wyjściem USB / CD ripper / Edytor metadanych / Dwa dyski twarde / Zarządzanie biblioteką

Aurender ASC100 został opracowany jako tańsza wersja ACS – oferuje wiele funkcji ACS10 w znacznie niższej cenie. Aurender ASC100 daje użytkownikom znacznie więcej niż porównywalne cenowo konstrukcje konkurencyjnych firm.
Do sterowania serwerem i streamerem ACS100 służy aplikacja Aurender Conductor przeznaczona do instalacji na tabletach iPad oraz urządzeniach Android. Jest ona wyjątkowo czytelna i prosta w obsłudze oraz ułatwia przeszukiwanie biblioteki a także korzystanie z serwisów streamingowych Tidal i Qobuz [zaimplementowane w aplikacji], Spotify Connect, radia internetowego, dekodowania MQA Core [opcja], zgrywania płyt CD oraz tworzenia zaawansowanych metadanych.

Aurender ACS100 - specyfikacja techniczna:

 • Kompatybilne formaty    DSD [DSF, DFF], WAV, FLAC, AIFF, ALAC, M4A, APE i inne
 • Rozdzielczość i częstość próbkowania    DSD - pojedynczy AES/SPDIF: DSD64 przez DoP, DSD64, DSD128, DSD256, DSD512 przez DSD do PCM [88,2 i 176,4kHz]
 • Tryb Dual AES: DSD64 i DSD128 przez DoP, DSD64, DSD128, DSD256, DSD512 przez DSD do PCM [88,2; 176,4 oraz 352,8kHz]
 • USB: 32-bity/384kHz; 1-bit 2,8MHz [DSD64]; 1-bit 5.6MHz [DSD128], 11.2MHz [DSD256], 22,4MHz [DSD512]
 • DSD do PCM
 •      DSD64/128/256/512 do 88,1/176,4/352,8kHz [tylko tryb Dual]
 • Szerokość    430mm
 • Dekoder MQA Core    Tak [opcjonalny]
 • Automatyczne zgrywanie płyt CD    Tak. W zestawie znajduje się oprogramowanie dla Acronova Nimbie [urządzenia produkowanego przez inną firmę]
 • Oprogramowanie    Aurender Conductor + ACS Manager
 • Wejścia / wyjścia    USB 3.0 x 2 [1 na froncie, 1 z tyłu], USB 2.0 x 1 [tył], gniazdo LAN [1 GB/s]
 • Przechowywanie muzyki    4TB SSB [1 x 2,5” 4TB]
 • Pamięć    Sloty do łatwej instalacji dysków: 2 x 2,5: SATA HDD [7mm, do 2 x 2TB] lub 2 x 2,5” SSD [do 2 x 4TB]
 • Napęd CD-ROM do zgrywania płyt    Tak [TEAC, szczelinowy] wyłącznie do zgrywania płyt CD
 • Cyfrowe wyjścia audio    USB 2.0, Digital Audio klasy 2.0 – DoP [do 256], natywne DSD [do 512], PCM do 32-bitów/384kHz
 • Procesor    Intel N4200 Quad
 • UPS    Tak [oparty o bank kondensatorów]
 • Zasilacz    DC 19V/3,42A
 • Wyświetlacz    kolorowy 4,0” IPS LCD
 • Pamięć systemowa    8GB
 • Rozmiary i ciężar    215 x 111 x 257mm, 5,0kg [ z dwoma dyskami SSD]
 • Pamięć podręczna SSD    240GB
 • Obudowa    Aluminium
 • Kolor    Srebrny lub czarny

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Serwery muzyczne Aurender - poczuj perfekcję dźwięku

Odtwarzacze muzyki Aurender opracowano w celu przechowywania i   zapewnienia łatwego dostępu do dużych zasobów muzyki w postaci cyfrowej. W miarę jak coraz bardziej rozrastają się kolekcje płyt CD a niektóre z nośników posiadają coraz   więcej rys, zapobiegliwi i wybredni melomani przenoszą kolekcje płyt CD na dyski twarde do postaci nieskompresowanych lub bezstratnych formatów plików i dokonują ich archiwizacji w celu trwałego zabezpieczenia swych muzycznych zbiorów. Ponadto coraz bardziej popularne staje się pobieranie plików muzycznych o wyższej rozdzielczości niż standard płyty CD.

Serwery muzyczne Aurender, oraz aplikacje sterujące, przeznaczone dla iPad'a, zostały stworzone dzięki wieloletnim testom i programom rozwojowym, przeprowadzanym przez grupy inżynierów, zajmujących się sprzętem, oprogramowaniem i procesami produkcji w firmie TVLogic. TVLogic jest wiodącym koreańskim producentem elektroniki użytkowej. Firma Aurender została kilka lat temu wyodrębniona z TVLogic i obecnie stanowi samodzielne przedsiębiorstwo produkujące serwery muzyczne i przetworniki cyfrowo-analogowe dla wymagających miłośników muzyki.

 

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO