Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Aurender N150 serwer muzyczny

Aurender N150 serwer muzyczny
Aurender N150 serwer muzyczny
Aurender N150 serwer muzyczny
Aurender N150 serwer muzyczny
Aurender N150 serwer muzyczny
Aurender N150 serwer muzyczny
Aurender N150 serwer muzyczny
Aurender N150 serwer muzyczny
Aurender N150 serwer muzyczny
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
17.650,00zł
Netto: 14.349,59zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Aurender N150
Wyświetleń: 1169
Oblicz ratę

Aurender W20SE szczytowy referencyjny serwer muzyczny

N150 reprezentuje podstawowy model w gamie serwerów muzycznych / streamerów firmy Aurender. Zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i jest idealnym modelem do wyboru, jeśli na przykład przechodzisz na system audio oparty o streaming lub granie z plików.

N150 to znacznie udoskonalony następca legendarnego N100H i zawiera sporo ulepszeń, które przenoszą go na nowy poziom funkcjonalności i jakości dźwięku. Sercem N150 jest nowo opracowany dwurdzeniowy procesor Intel o niskim poborze mocy, zapewniający odzwierciedlenie czarnego tła, z którego będzie wydobywać się Twoja muzyka. Do obniżenia poziomu zakłóceń przyczynia się również nowy, izolowany port Gigabit ethernet i ultraczyste wyjście USB klasy 2.0. Dodatkowo wbudowany liniowy zasilacz bezprzerwowy (UPS) oparty na super-kondensatorach o potężnej pojemności umożliwia bezpieczne uruchomienie N150 w przypadku nagłej przerwy w dostawie prądu. Rozszerzono również opcje przechowywania wewnętrznej biblioteki muzycznej, udostępniając dostępną dla użytkownika kieszeń na dysk twardy/SSD 2.5", umożliwiającą wybór typu dysku i pojemności. A jeśli przesyłasz strumieniowo w 100%, dyski twarde są całkowicie niepotrzebne!

N150 to kompaktowy komponent zawierający wszystko, co jest potrzebne do przeglądania i strumieniowania muzyki w wysokiej rozdzielczości z Tidal, Qobuz, Spotify lub radia internetowego za pomocą dedykowanej aplikacji Aurender Conductor. Jeśli chcesz dodać pliki muzyczne do N150, możesz zainstalować w dostępnej z zewnątrz szufladzie  pojedynczy dysk twardy o pojemności 2 TB lub 4 TB lub dysk SSD o pojemności 1 TB, 2 TB, 4 TB, 8 TB, aby w pomieścić całą swoją bibliotekę plików. Aurender N150 obsługuje praktycznie każdy format plików. Obsługiwane rozdzielczości plików wyjściowych USB Audio Class 2.0 to maksymalnie 32-bit/384 kHz dla plików PCM i DSD512 dla plików DSD. Dodatkowo dzięki nowemu dwurdzeniowemu wydajnemu procesorowi, niskoszumowemu zasilaczowi liniowemu i zwiększonej pamięci operacyjnej model N150 zapewnia wyższą wierność cyfrowym plikom i strumieniom w stosunku do N100H.

Aurender N150 - Specyfikacja techniczna:

 • Oprogramowanie:    Aurender Conductor dla iPhone / iPad / Android
 • Wyświetlacz:    Kolorowy 3.0” Amoled
 • Obudowa    Z litego aluminium w kolorze srebrnym lub czarnym
 • Dysk systemowy    Szybka i niskoszumna pamięć NVMe o pojemności 240GB
 • Pamięć masowa    Jedna szuflada na dysk 2.5” HDD lub SSD (do 15mm wysokości)
 • Wyjścia cyfrowe    Port USB Audio Class 2.0 z dedykowanym obwodem zasilającym (do 384kHz, 4 x DSD)
 • Wejścia cyfrowe    1 Gigabit LAN podwójnie izolowany galwanicznie, 2 x USB 3.0
 • Zegar główny    OCS
 • Procesor    Intel 2-rdzeniowy
 • Wspierane formaty    DSD [DSF, DFF], WAV, FLAC, ALAC, APE, AIFF, MP4 i inne ważne formaty w natywnej głębokości i częstości próbkowania
 • Zasilacz    Liniowy (2 x 35W), odłączalny przewód IEC / wtyk C13
 • UPS    Tak, poprzez super-kondensator
 • Wymiary    215 x 63 x 355 mm
 • Waga    5,3kg

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Serwery muzyczne Aurender - poczuj perfekcję dźwięku

Odtwarzacze muzyki Aurender opracowano w celu przechowywania i   zapewnienia łatwego dostępu do dużych zasobów muzyki w postaci cyfrowej. W miarę jak coraz bardziej rozrastają się kolekcje płyt CD a niektóre z nośników posiadają coraz   więcej rys, zapobiegliwi i wybredni melomani przenoszą kolekcje płyt CD na dyski twarde do postaci nieskompresowanych lub bezstratnych formatów plików i dokonują ich archiwizacji w celu trwałego zabezpieczenia swych muzycznych zbiorów. Ponadto coraz bardziej popularne staje się pobieranie plików muzycznych o wyższej rozdzielczości niż standard płyty CD.

Serwery muzyczne Aurender, oraz aplikacje sterujące, przeznaczone dla iPad'a, zostały stworzone dzięki wieloletnim testom i programom rozwojowym, przeprowadzanym przez grupy inżynierów, zajmujących się sprzętem, oprogramowaniem i procesami produkcji w firmie TVLogic. TVLogic jest wiodącym koreańskim producentem elektroniki użytkowej. Firma Aurender została kilka lat temu wyodrębniona z TVLogic i obecnie stanowi samodzielne przedsiębiorstwo produkujące serwery muzyczne i przetworniki cyfrowo-analogowe dla wymagających miłośników muzyki.

 

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO