Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Aurender N200 serwer muzyczny z wyściami S/PDIF i USB oraz miejscem na 2 dyski HDD/SSD

Aurender N200 serwer muzyczny z wyściami S/PDIF i USB oraz miejscem na 2 dyski HDD/SSD
Aurender N200 serwer muzyczny z wyściami S/PDIF i USB oraz miejscem na 2 dyski HDD/SSD
Aurender N200 serwer muzyczny z wyściami S/PDIF i USB oraz miejscem na 2 dyski HDD/SSD
Aurender N200 serwer muzyczny z wyściami S/PDIF i USB oraz miejscem na 2 dyski HDD/SSD
Aurender N200 serwer muzyczny z wyściami S/PDIF i USB oraz miejscem na 2 dyski HDD/SSD
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
31.770,00zł
Netto: 25.829,27zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Aurender N200
Wyświetleń: 1197
Oblicz ratę

Aurender N200 serwer muzyczny z wyściami S/PDIF i USB oraz miejscem na 2 dyski HDD/SSD

Aurender N200 stanowi kamień milowy w stale rozwijającej się ofercie serwerów muzycznych / streamerów firmy Aurender. Wyjątkowo wysoka jakość dźwięku, unikalny zestaw cech użytkowych i funkcji oraz atrakcyjna cena sprawiają, że N200 jest bardzo pożądanym modelem w portfolio marki Aurender.

N200 stanowi potężny kolejny skok w jakości dźwięku w swojej klasie cenowej, jakiego można by się spodziewać po nowym podstawowym modelu Aurendera. W stosunku do poprzedniego modelu N100SC, zastosowano w nim nowy czterordzeniowy procesor Intel o niskim poborze mocy, nisko-szumny (podwójny) zasilacz liniowy oraz zwiększono pamięć systemową do 8GB, co w efekcie zapewnia lepszą wierność odtwarzania muzyki zarówno z plików jak i z serwisów strumieniowych. To nie wszystkie ulepszenia. Fizycznie większy od swojego poprzednika, a także wyposażony w potężny kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 6,9 cala, N200 wyglądem i walorami użytkowymi wygląda bardziej jak model N20 w nieco mniejszej formie. W N200 uwzględniono prawie wszystkie najnowsze innowacje Aurender, w tym najnowszą generację modułu cyfrowego wyjścia USB audio klasy 2.0, podwójnie izolowany port Ethernet i zasilacz bezprzerwowy UPS oparty na super-kondensatorach. Podobnie jak w modelu N20 rozszerzono również opcje pojemności wewnętrznej biblioteki muzycznej, zapewniając dostęp dla dwóch dysków HDD/SDD o szerokości 2.5" i wysokości do 15mm na wysuwanych tackach. Jeśli interesuje cię wyłącznie odtwarzanie strumieniowe - nie trzeba w ogóle instalować wewnętrznych dysków.

Aurender N200 - Specyfikacja techniczna:

 • Oprogramowanie:    Aurender Conductor dla iPhone / iPad / Android
 • Wyświetlacz:    Kolorowy 6.9” 1280 x 480 IPS LCD
 • Obudowa    Z litego aluminium w kolorze srebrnym lub czarnym
 • Dysk systemowy    Szybka i niskoszumna pamięć NVMe o pojemności 240GB
 • Pamięć masowa    Dwie szuflady na dyski 2.5” HDD or SSD (do 15mm wysokości)
 • Wyjścia cyfrowe    Port USB Audio Class 2.0 z dedykowanym obwodem zasilającym (do 384kHz, 4 x DSD)
 • Port koaksjalny S/PDIF (do 24/192kHz)
 • Wejścia cyfrowe    1 Gigabit LAN podwójnie izolowany galwanicznie, 2 x USB 3.0
 • Zegar główny    TCXO Based Precision Jitter Reducing Clock
 • Pamięć RAM    8GB RAM
 • Procesor    Intel 4-rdzeniowy
 • Częstotliwości próbkowania    PCM: tak samo jak specyfikacja DAC; DSD: 1-bit, 2.8MHz (DSD64); 1-bit, 5.6MHz (DSD128)
 • Wspierane formaty    DSD [DSF, DFF], WAV, FLAC, ALAC, APE, AIFF, MP4 i inne ważne formaty w natywnej głębokości i częstości próbkowania
 • Zasilacz    Liniowy (2 x 35W), odłączalny przewód IEC / wtyk C13
 • UPS    Tak, poprzez super-kondensator
 • Wymiary    330 x 96 x 355 mm
 • Waga    9kg

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Serwery muzyczne Aurender - poczuj perfekcję dźwięku

Odtwarzacze muzyki Aurender opracowano w celu przechowywania i   zapewnienia łatwego dostępu do dużych zasobów muzyki w postaci cyfrowej. W miarę jak coraz bardziej rozrastają się kolekcje płyt CD a niektóre z nośników posiadają coraz   więcej rys, zapobiegliwi i wybredni melomani przenoszą kolekcje płyt CD na dyski twarde do postaci nieskompresowanych lub bezstratnych formatów plików i dokonują ich archiwizacji w celu trwałego zabezpieczenia swych muzycznych zbiorów. Ponadto coraz bardziej popularne staje się pobieranie plików muzycznych o wyższej rozdzielczości niż standard płyty CD.

Serwery muzyczne Aurender, oraz aplikacje sterujące, przeznaczone dla iPad'a, zostały stworzone dzięki wieloletnim testom i programom rozwojowym, przeprowadzanym przez grupy inżynierów, zajmujących się sprzętem, oprogramowaniem i procesami produkcji w firmie TVLogic. TVLogic jest wiodącym koreańskim producentem elektroniki użytkowej. Firma Aurender została kilka lat temu wyodrębniona z TVLogic i obecnie stanowi samodzielne przedsiębiorstwo produkujące serwery muzyczne i przetworniki cyfrowo-analogowe dla wymagających miłośników muzyki.

 

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO