Avers CONTOUR 27-15 NC

Na zamówienie Avers CONTOUR 27-15 NC

Avers CONTOUR 27-15 NC - Ekran projekcyjny do instalacji ukrytej


Ekran projekcyjny przeznaczony do instalacji w ukrytej, (np. w suficie podwieszonym) w pomieszczeniach o wielkości dostosowanej do jego wymiarów.


Jego obudowa pozostaje niewidoczna i nie zaburza wyglądu pomieszczenia, obecność ekranu ujawnia się po rozwinięciu na czas trwania projekcji. W zależności od potrzeb ekran może być stosowany do projekcji prezentacyjnych lub filmowych. Obudowa ekranu wykonana jest z blach stalowych pokrytych farbą proszkową w kolorze białym. Jej 3 moduły funkcjonalne odpowiadają za prostą instalację (moduł sufitowy), niezawodną eksploatację (moduł ekranowy) i estetyczny wygląd (moduł maskujący). Tkanina projekcyjna wysuwana jest z otworu umieszczonego bliżej przedniej części obudowy. Rozwiązanie to gwarantuje zachowanie przestrzeni pomiędzy ścianą i rozwiniętą tkaniną projekcyjną umożliwiającej instalację innych urządzeń. Napęd ekranu zapewnia silnik elektryczny z funkcją automatycznego zatrzymywania zwijania/rozwijania, która zapewnia długi czas eksploatacji powierzchni projekcyjnej. Ekran jest przystosowany do podłączenia do zewnętrznego systemu sterującego, może być sterowany ręcznie przełącznikiem naściennym.


Ekran objęty jest 2-letnią gwarancją realizowaną w trybie (drzwi do drzwi). W zestawie z ekranem dostarczane są akcesoria instalacyjne oraz naścienny przełącznik sterujący.


Cechy produktu:


Szerokość powierzchni projekcyjnej: 270

Wysokość powierzchni projekcyjnej: 152

Powierzchnia projekcyjna: New Coral

Typ ekranu: elektryczny

Format obszaru obrazu: 16:9

Obramowanie: nie posiada

Rodzaj projekcji: tylna

Zalecany sposób instalacji: wbudowany w sufit

Szerokość kasety ekranu: 297

Ekrany
Rodzaj obramowania brak
Rodzaj podłoża projekcyjnego New Coral
Rozmiar powierzchni projekcyjnej 270x152 cm

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę
  • Wyświetleń: 706
  • Kod produktu: CONTOUR 27-15 NC
  • Dostępność: Na zamówienie
  • 4.500,57zł
  • Netto: 3.659,00zł

Tagi: Avers, CONTOUR 27-15 NC, Ekran projekcyjny do instalacji ukrytej