Avers STRATUS 2 TENSION 27-15 MG BB

Na zamówienie Avers STRATUS 2 TENSION 27-15 MG BB

Avers STRATUS 2 TENSION 27-15 MG BB - Ekran projekcyjny z napędem elektrycznym


Ekran projekcyjny z napędem elektrycznym który może być zainstalowany w sposób ukryty (np. w suficie podwieszonym) lub widoczny w pomieszczeniach o wielkości dostosowanej do jego wymiarów.


W zależności od potrzeb ekran może być stosowany do projekcji prezentacyjnych lub filmowych. Obudowa ekranu wykonana jest z profili aluminiowych w kolorze białym. Na przedniej i tylnej ścianie obudowy znajdują się paski dekoracyjne w kolorze białym, na życzenie klienta ich barwa może być zmieniona. Tkanina projekcyjna wysuwana jest z otworu zasłanianego klapką uchylającą się automatycznie na czas rozwinięcia ekranu.

Po zwinięciu ekranu klapka zamyka szczelnie otwór w obudowie i chroni powierzchnię projekcyjną zabrudzeniem. Wyprowadzenie tkaniny z przodu kasety gwarantuje zachowanie przestrzeni pomiędzy ścianą i rozwiniętą tkaniną projekcyjną umożliwiającej instalację innych urządzeń. "Niewidzialne" uchwyty ścienno/sufitowe oraz szyny montażowe umieszczone na całej długości obudowy tworzą elastyczny i prosty w obsłudze system instalacji.

Dedykowany zestaw adaptacyjny (In-ceiling kit) umożliwia estetyczną i nieskomplikowaną ukrytą instalację ekranu np. w suficie podwieszonym. Napęd ekranu zapewnia silnik elektryczny z funkcją automatycznego zatrzymywania zwijania/rozwijania, która zapewnia długi czas eksploatacji powierzchni projekcyjnej. Ekran jest przystosowany do podłączenia do zewnętrznego systemu sterującego, może być sterowany ręcznie przełącznikiem naściennym. Jako wyposażenie dodatkowe dostępny jest wbudowany system zdalnego sterowania, jego instalacja jest możliwa jedynie podczas produkcji ekranu.

Ekran objęty jest 2-letnią gwarancją realizowaną w trybie (drzwi do drzwi). W zestawie z ekranem dostarczane są akcesoria instalacyjne oraz naścienny przełącznik sterujący (pilot zdalnego sterowania).


Cechy produktu:

Szerokość powierzchni projekcyjnej:    302
Wysokość powierzchni projekcyjnej:    162
Powierzchnia projekcyjna:    Matt Grey
Typ ekranu:    elektryczny
Format obszaru obrazu:    16:9
Obramowanie:    BB
Rodzaj projekcji:    przednia
Zalecany sposób instalacji:    wbudowany w sufit
Szerokość kasety ekranu:    319

Ekrany
Rodzaj obramowania BB
Rodzaj podłoża projekcyjnego Matt Grey
Rozmiar powierzchni projekcyjnej 302x162 cm

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę
  • Wyświetleń: 781
  • Kod produktu: STRATUS 2 TENSION 27-15 MG BB
  • Dostępność: Na zamówienie
  • 5.199,00zł
  • Netto: 4.226,83zł

Tagi: Avers, STRATUS 2 TENSION 27-15, MG BB, Ekran projekcyjny, napęd elektryczny