Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Melodika BL10

Melodika BL10
Melodika BL10
Melodika BL10
CENA ZA SZTUKĘ
Melodika BL10
Melodika BL10
Melodika BL10
Melodika BL10
  • Stan: Dostępne
  • Model: BL10
Wyświetleń: 760
347,50zł
Netto: 282,52zł
Oblicz ratę

BL10 - Back in Black - Kolumna podstawkowaBL10 to wejściowy model nowej serii BL Back in Black. BL 10 wyróżnia się kulturą pracy bliższą monitorom studyjnym niż niedrogim kolumnom hi-fi do ogólnego zastosowania.


Znakomicie uchwycona równowaga tonalna to efekt zastosowania przetworników dźwięku znanych z wyższych modeli serii BL Back in Black oraz znakomite wygłuszenie obudowy. Niech nikogo nie zmyli raptem 20cm wysokości - każda sztuka Oli 10 waży 3kg i przenosi do 100W mocy!BL10 - DANE TECHNICZNE:


  • Kolumny podstawkowe stereo Melodika BL10
  • 2-drożna podstawkowa kolumna głośnikowa z opcją powieszenia na ścianie, obudowa z MDF wygłuszona matami bitumicznymi
  • Maksymalna moc: 100 Watt
  • Głośnik średnio-niskotonowy: 4" (10cm) włókno szklane z z korektorem fazy,
  • Głośnik wysokotonowy: 1" kopułka jedwabna otoczona rozpraszaczem wysokich tonów
  • Kolory: czarny z elementami lakieru piano
  • W komplecie: uchwyt do powieszenia na ścianie, podkładki antywibracyjne


SPECYFIKACJA:


Konstrukcja: 2-drożna
Budowa kolumny: Pasywna (wymaga wzmacniacza)
Przetworniki: Dynamiczne
Głośniki wysokotonowe: 1x1cal (1x25mm) kopułka jedwabna otoczona rozpraszaczem wysokich tonów
Głośniki średnioniskotonowe: 1x4cale (1x100mm) włókno szklane z z korektorem fazy
Obudowa: MDF
Bass-refleks: Tył
Membrana pasywna: NIE
Podłączenie kabli: Single Wire (pojedyncza para kabli)
Impedancja: 8 Ohm
Skuteczność: 88dB
Uchwyty w zestawie: TAK
Pasmo przenoszenia: 60 - 20.000Hz
INNE: 2-drożna podstawkowa kolumna głośnikowa z opcją powieszenia na ścianie, obudowa z MDF wygłuszona matami bitumicznymi
:: W komplecie: uchwyt do powieszenia na ścianie, podkładki antywibracyjne
:: Maksymalna moc: 100 Watt
Wysokość: 21cm
Szerokość: 15cm
Głębokość: 15cm
Waga: 2.6 kg
Kolor: Czarny matowy z elementami lakieru piano
Gwarancja: 5 lat

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Melodika to polska firma, która powstała z pasji do dobrego dźwięku i z chęci pokazania, że w Polsce mogą powstawać wysokiej jakości produkty, doceniane przez klientów oraz ekspertów, także za granicą.

Od samego początku Melodika reprezentowała zdroworozsądkowe podejście, w którym priorytetem są jakość i brzmienie, a cel jeden – dać melomanom jak najwięcej dobrego dźwięku za jak najmniejsze pieniądze. Zespół polskich fachowców rozmiłowanych w muzyce i zajmujących się sprzedażą sprzętu hi-fi oraz profesjonalnych instalacji audiowizualnych postanowił postawić na jakość i wiedzę techniczną, bez zbędnych udziwnień. W ten sposób, na bazie swoich doświadczeń i spostrzeżeń, skonstruowano pierwszy autorski produkt – kable serii Purple Rain. Na początku asortyment marki Melodika obejmował przede wszystkim kable głośnikowe, jednak z czasem zaczął się rozrastać i rozrasta się do dziś dnia.

Obecnie marka Melodika jest największym polskim producentem kabli hi-fi, a w jej ofercie znajdują się następujące kategorie produktów:

• Kable połączeniowe audio-video różnego typu, zarówno te już z zarobionymi końcówkami jak i na metry na szpulach, o niemal dowolnej długości, do zastosowania w domowym audio hi-fi, w instalacjach TV oraz NET. Serie: Purple Rain, Brown Sugar i Purple Rain Gunmetal Edition.
• Kolumny głośnikowe Back in Black
• Głośniki instalacyjne Back in Black Invisible
• Gniazda instalacyjne Black & White
• Akcesoria audio-video.

W ramach procesu projektowania oraz sprawdzania specyfikacji kabli Melodika współpracuje z laboratorium badawczym Politechniki Białostockiej. Natomiast produkcja zlecana jest do jednej z polskich fabryk, która wytwarza również m.in. kable na platformy wiertnicze, dla wojska (np. na potrzebny transportera Rosomak) oraz wiązki kablowe do samochodów hybrydowych. W środku znajdziecie polską miedź z rodzimej spółki KGHM Polska Miedź S.A.

W połowie maja 2015, Melodika, zadebiutowała na jednych z najbardziej prestiżowych targach sprzętu audio w Europie – Hi-End show w Monachium.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO