Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Melodika BL20

Melodika BL20
Melodika BL20
Melodika BL20
Melodika BL20
Melodika BL20
Melodika BL20
Melodika BL20
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
  • Stan: Dostępne
  • Model: BL20
Wyświetleń: 397
472,50zł
Netto: 384,15zł
Oblicz ratę

BL20 - Back in Black - Kolumna podstawkowaBL20 to twórcze rozwinięcie wejściowego modelu BL10. BL20 dodaje doń obszerniejszą i cięższą obudowę,  mocniejszy i większy głośnik średnio-niskotonowy.


W efekcie otrzymujemy wysoko ceniony balans tonalny z BL10  z dodatkowym zapasem w dolnym paśmie, który jest niespotykany w tej klasie cenowej. Całość uzupełnia  wysokotonowiec z blisko trzykrotnie droższego modelu BL40 - aby spełnić wszystkie oczekiwania co do detaliczności przekazu i rysowania sceny. Zarówno w muzyce, jak i kinie domowym.BL20 - DANE TECHNICZNE:


  • Kolumny podstawkowe stereo
  • Melodika BL20 2-drożna podstawkowa kolumna głośnikowa z opcją powieszenia na ścianie, obudowa z MDF
  • Maksymalna moc: 100 Watt
  • Głośnik średnio-niskotonowy: 5.25 (13cm)- włókno szklane z korektorem fazy
  • Głośnik wysokotonowy: 1" kopułka jedwabna otoczona rozpraszaczem wysokich tonów
  • W komplecie: uchwyt z regulacją na boki, podkładki antywibracyjne
  • Kolor: czarny z elementami lakieru piano


SPECYFIKACJA:


Konstrukcja: 2-drożna
Budowa kolumny: Pasywna (wymaga wzmacniacza)
Przetworniki: Dynamiczne
Głośniki wysokotonowe: 1x1cal kopułka jedwabna otoczona rozpraszaczem wysokich tonów
Głośniki średnioniskotonowe: 1x5.25 (1x130mm)- włókno szklane z korektorem fazy
Obudowa: MDF
Bass-refleks: Tył
Membrana pasywna: NIE
Podłączenie kabli: Single Wire (pojedyncza para kabli)
Impedancja: 8 Ohm
Skuteczność: 88dB
Uchwyty w zestawie: TAK
Pasmo przenoszenia: 55 - 20.000Hz
INNE: W komplecie: uchwyt z regulacją na boki, podkładki antywibracyjne
:: Maksymalna moc: 100W
:: 2-drożna podstawkowa kolumna głośnikowa z opcją powieszenia na ścianie, obudowa z MDF
Wysokość: 31.5cm
Szerokość: 18.5cm
Głębokość: 21cm
Waga: 5.5kg
Kolor: Czarny matowy z elementami lakieru piano
Gwarancja: 5 lat

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Melodika to polska firma, która powstała z pasji do dobrego dźwięku i z chęci pokazania, że w Polsce mogą powstawać wysokiej jakości produkty, doceniane przez klientów oraz ekspertów, także za granicą.

Od samego początku Melodika reprezentowała zdroworozsądkowe podejście, w którym priorytetem są jakość i brzmienie, a cel jeden – dać melomanom jak najwięcej dobrego dźwięku za jak najmniejsze pieniądze. Zespół polskich fachowców rozmiłowanych w muzyce i zajmujących się sprzedażą sprzętu hi-fi oraz profesjonalnych instalacji audiowizualnych postanowił postawić na jakość i wiedzę techniczną, bez zbędnych udziwnień. W ten sposób, na bazie swoich doświadczeń i spostrzeżeń, skonstruowano pierwszy autorski produkt – kable serii Purple Rain. Na początku asortyment marki Melodika obejmował przede wszystkim kable głośnikowe, jednak z czasem zaczął się rozrastać i rozrasta się do dziś dnia.

Obecnie marka Melodika jest największym polskim producentem kabli hi-fi, a w jej ofercie znajdują się następujące kategorie produktów:

• Kable połączeniowe audio-video różnego typu, zarówno te już z zarobionymi końcówkami jak i na metry na szpulach, o niemal dowolnej długości, do zastosowania w domowym audio hi-fi, w instalacjach TV oraz NET. Serie: Purple Rain, Brown Sugar i Purple Rain Gunmetal Edition.
• Kolumny głośnikowe Back in Black
• Głośniki instalacyjne Back in Black Invisible
• Gniazda instalacyjne Black & White
• Akcesoria audio-video.

W ramach procesu projektowania oraz sprawdzania specyfikacji kabli Melodika współpracuje z laboratorium badawczym Politechniki Białostockiej. Natomiast produkcja zlecana jest do jednej z polskich fabryk, która wytwarza również m.in. kable na platformy wiertnicze, dla wojska (np. na potrzebny transportera Rosomak) oraz wiązki kablowe do samochodów hybrydowych. W środku znajdziecie polską miedź z rodzimej spółki KGHM Polska Miedź S.A.

W połowie maja 2015, Melodika, zadebiutowała na jednych z najbardziej prestiżowych targach sprzętu audio w Europie – Hi-End show w Monachium.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO