Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Braun LE03 - EX-DEMO

Braun LE03 - EX-DEMO
Braun LE03 - EX-DEMO
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Braun LE03 - EX-DEMO
Braun LE03 - EX-DEMO
Braun LE03 - EX-DEMO
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
899,00zł
Netto: 730,89zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Braun LE03 - EX-DEMO
  • Najniższa cena sprzed 30 dni przed obniżką: 1 900 zł
Wyświetleń: 55
Oblicz ratę

Braun LE03 - EX-DEMO - Głośnik bezprzewodowy

 

CENA KATALOGOWA - 1 900 zł

Kolor: Biały

Głośnik pochodzi z naszej salonowej ekspozycji. Sprzedawany jest jako nowy, na pełnej gwarancji producenta (2 lata).

Głośnik jest w idealnym stanie technicznym oraz wizualnym.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Wysokość produktu: 17,0 centymetrów
  • Długość produktu: 8,4 centymetra
  • Szerokość produktu: 17,0 centymetrów
  • Waga produktu:1,62 kilograma
  • Kolor: Biały
  • Gwarancja: 2 lata

 

Braun LE03

Elegancki, kompaktowy, perfekcyjnie wyskalowany głośnik Braun oferuje doskonałą jakość dźwięku przestrzennego i szeroki zakres dynamiki.

Seria LE prezentuje trwałe, wyraziste wartości projektowe marki przesiąkniętej dziedzictwem i charakterystyczną dla niej maestrię wykonania. Trzy wysokiej klasy inteligentne głośniki Hi-Fi są dostępne w kolorze czarnym lub białym, perfekcyjnie dostrojone i skonstruowane z myślą o odporności na upływ czasu.

Idealne połączenie formy i funkcji – seria LE przyciąga wzrok, ale nie narzuca się: oferuje idealną równowagę między funkcjonalnością a minimalistycznym designem, wzorowymi cechami niemieckiego rzemiosła.

Asystenci głosowi oferują wiele nowoczesnych udogodnień, ale są też sytuacje, w których wymagana jest prywatność. Wzorując się na wartościach uczciwego wzornictwa firmy Braun, linia LE została zaprojektowana tak, aby sterowanie głosem odbywało się zawsze na Twoich warunkach. Każdy głośnik ma dedykowany przycisk prywatności, który fizycznie odłącza mikrofony, gwarantując całkowitą prywatność. Po włączeniu trybu prywatności podświetlają się przycisk i diody LED z przodu głośnika, widoczne z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Dzięki wbudowanemu Chromecast seria LE obsługuje ponad 300 serwisów streamingowych, a regularne aktualizacje oprogramowania zapewniają trwałość systemu. Wysokiej jakości aluminiowa obudowa każdego głośnika jest przyjemna w dotyku, a jednocześnie bardzo wytrzymała.

Prosta, minimalistyczna konfiguracja przycisków i sekwencje diod LED zapewniają intuicyjną obsługę i stanowią idealne połączenie estetyki z użytecznością. Ta przemyślana konstrukcja obejmuje również statywy podłogowe, które w elegancki sposób rozwiązują zarządzanie kablami i zapewniają elastyczność rozmieszczenia w przestrzeni domu.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO