Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Chord BerTTi

Chord BerTTi
Chord BerTTi
Chord BerTTi
Chord BerTTi
Chord BerTTi
Chord BerTTi
Chord BerTTi
Chord BerTTi
Chord BerTTi
Chord BerTTi
Chord BerTTi
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
22.990,00zł
Netto: 18.691,06zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: BerTTi
Wyświetleń: 33

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Chord BerTTi - Końcówka mocy STEREO

 

Najbardziej przystępny cenowo stereofoniczny wzmacniacz mocy w technologii ULTIMA w ofercie, BerTTi zapewnia topologię ULTIMA nowej generacji za mniej.

BerTTi to w pełni zbalansowany 75-watowy stereofoniczny wzmacniacz mocy wykorzystujący najnowszą topologię ULTIMA dual-feed-forward. Rozszerzając gamę wzmacniaczy Chord Electronics z technologią ULTIMA, BerTTi w pełni wykorzystuje zaawansowaną technologię korekcji błędów, która monitoruje i natychmiast koryguje sygnały przed stopniem wyjściowym, zapewniając zadziwiającą dokładność i niezrównaną wierność z urządzenia o kompaktowej obudowie.

BerTTi posiada zarówno zbalansowane, jak i niezbalansowane wejścia, wysokiej jakości pozłacane wyjścia głośnikowe oraz 10 A gniazdo zasilania IEC. Dodatkowe funkcje obejmują dwa zmodyfikowane zasilacze dla zwiększenia wydajności, a także dodatkową pomocniczą szynę zasilającą dla przedniego końca, która zapewnia dodatkowe napięcie do napędzania niestandardowych tranzystorów MOSFET.

Wyprodukowany w Wielkiej Brytanii BerTTi wprowadza topologię ULTIMA nowej generacji do przełomowej serii Table Top (TT). W połączeniu z mocą rozdzielczą wielokrotnie nagradzanego przetwornika cyfrowo-analogowego/przedwzmacniacza Hugo TT 2, duet ten oferuje nowy poziom brzmienia w niewielkim systemie. Dodanie upscalera Hugo M Scaler, z możliwością skalowania dźwięku do 705,6 kHz, 16-krotności natywnej rozdzielczości CD, sprawia, że ten trzypudełkowy system jest naprawdę wiodący w swojej klasie.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Moc wyjściowa: 75 W przy 8 Ω
 • Pobór mocy: Pełna moc - 240 W
 • Tryb gotowości - 1 W
 • Zakres częstotliwości: 5 Hz-100 kHz +/- 0,5 dB
 • THD: 0.008%
 • Stosunek sygnału do szumu: 87 dB (ważony A)
 • Impedancja wejściowa: 100 kΩ niezbalansowana/zbalansowana
 • Czułość wejściowa: 0.78 V
 • Wzmocnienie: 30dB
 • Wymiary: 59 mm (wys.) 235 mm (szer.) 256 mm (gł.)
 • Waga: 3,75 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Firma Chord Electronics zaczęła swoją podróż w świecie lotnictwa, gdzie inżynieria bez granic oznacza standardy pozbawione kompromisów. To założenie stworzone przez naszego założyciela – Johna Franksa ukształtowało filozofię firmy, już od jej powstania w 1989 roku. Nasze pierwsze wzmacniacze audio zostały dostarczone do BBC, a następnie do wiodących studiów nagraniowych na świecie włączając: Abbey Road, Sony Music (New York), a z czasem The Royal Opera House.

Nasza reputacja w świecie studiów nagraniowych wygenerowała potrzebę na produkty domowego audio wykorzystujące standardy projektowania, wzornictwa i produkcji wprost od sprzętu profesjonalnego. Po dziś dzień we wszystkich urządzeniach Chord Electronics, które produkujemy w Wielkiej Brytanii, wykorzystujemy własne technologie i z dumą dostarczamy studyjną jakość we wszystkich aspektach.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO