Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Chord Mojo 2

Chord Mojo 2
Chord Mojo 2
Chord Mojo 2
Chord Mojo 2
Chord Mojo 2
Chord Mojo 2
Chord Mojo 2
Chord Mojo 2
Chord Mojo 2
Chord Mojo 2
Chord Mojo 2
Chord Mojo 2
Chord Mojo 2
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
2.799,00zł
Netto: 2.275,61zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Mojo 2
Wyświetleń: 2808
Oblicz ratę

Chord Mojo 2 - Przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy i wzmacniacz słuchawkowy

 

Zaprojektowany i zbudowany w Wielkiej Brytanii Mojo 2 jest obecnie najbardziej zaawansowanym przenośnym przetwornikiem cyfrowo-analogowym i wzmacniaczem słuchawkowym na świecie. Stworzony wokół wydajnego, specjalnie kodowanego procesora FPGA, Mojo 2 korzysta z kilku unikalnych technologii.

 

 

Głównym elementem nowego Mojo 2 jest pierwszy na świecie bezstratny DSP – zaawansowany, cyfrowy equalizer, który nie wpływa na jakość dźwięku. „UHD DSP” zapewnia Mojo 2 niezrównaną kompatybilność ze wszystkimi rodzajami słuchawek, a także wyjątkową elastyczność w połączeniu ze sprzętem partnerskim. Kolejną kluczową funkcją jest nowy system menu, nawigacja za pomocą nowej (czwartej) sfery sterowania. Czwarta sfera obsługuje wyciszenie, crossfeed, przycisk – blokadę i regulację tonów. Mojo 2 oferuje znacznie ulepszone zarządzanie baterią, z szybszym ładowaniem, redukcję utraty mocy (o 75%) oraz zwiększenie pojemności o 9%.Nowe wejście danych USB-C zapewnia większą elastyczność. Przejrzystość dźwięku została znacznie poprawiona dzięki ulepszonemu kształtowaniu szumów, niższym zniekształceniom i większej neutralności. W połączeniu z Chord Poly Mojo 2 może być także używany bezprzewodowo, zyskując funkcjonalność streamera/serwera plików.

Wykonany ręcznie w Wielkiej Brytanii z solidną, frezowaną CNC aluminiową obudową wykonaną z aluminium lotniczego, Mojo 2 oferuje niezrównaną wydajność, klasę – wiodący dźwięk i niezrównaną jakość wykonania.

 

 

KLUCZOWE FUNKCJE

 • Nowe wejście USB-C
 • Najbardziej zaawansowany procesor DSP UHD na świecie; zaawansowana regulacja EQ
 • Nowa funkcja menu, w tym crossfeed, blokada przycisków, jasność sfer i DSP
 • Udoskonalone układy FPGA: większa rozdzielczość, moc i wydajność
 • Udoskonalona bateria: większa pojemność i inteligentny tryb stacjonarny (pochodzący z Hugo2)
 • Udoskonalone filtrowanie WTA: 40 rdzeni DSP dla lepszej przejrzystości dźwięku i niższego poziomu hałasu
 • Pełna zgodność z Poly
 • Roczna gwarancja

DESIGN

 • Zaprojektowany, skonstruowany i wykonany z wysokiej jakości piaskowanego aluminium
 • Cztery sferyczne przyciski sterujące w tym. nowy przycisk menu
 • Mały, lekki, kieszonkowy

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

WYJŚCIE2x 3.5mm mini Jack, do wspólnego słuchania lub porównywania słuchawek
Współpracuje z Poly
WEJŚCIAcoax, dual-data coax, optical, Micro-USB i USB-C
Moc wyjściowa

@ 1 kHz/300 Ω: 90 mW
@ 1 kHz/30 Ω: 600 mW

ZAKRES DYNAMIKI125 dB
POZIOM ZNIEKSZTAŁCEŃ THD@ 2.5 V/300 Ω: 0.0003 %
IMPEDANCJA WYJŚCIOWA0.06 Ω
ZASILANIE5V
WYMIARY83 mm x 62 mm x 23 mm
WAGA185 g

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Firma Chord Electronics zaczęła swoją podróż w świecie lotnictwa, gdzie inżynieria bez granic oznacza standardy pozbawione kompromisów. To założenie stworzone przez naszego założyciela – Johna Franksa ukształtowało filozofię firmy, już od jej powstania w 1989 roku. Nasze pierwsze wzmacniacze audio zostały dostarczone do BBC, a następnie do wiodących studiów nagraniowych na świecie włączając: Abbey Road, Sony Music (New York), a z czasem The Royal Opera House.

Nasza reputacja w świecie studiów nagraniowych wygenerowała potrzebę na produkty domowego audio wykorzystujące standardy projektowania, wzornictwa i produkcji wprost od sprzętu profesjonalnego. Po dziś dzień we wszystkich urządzeniach Chord Electronics, które produkujemy w Wielkiej Brytanii, wykorzystujemy własne technologie i z dumą dostarczamy studyjną jakość we wszystkich aspektach.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO