Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Chord Symphonic

Chord Symphonic
Chord Symphonic
Chord Symphonic
Chord Symphonic
Chord Symphonic
Chord Symphonic
Chord Symphonic
Chord Symphonic
Chord Symphonic
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
19.499,00zł
Netto: 15.852,85zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Symphonic
Wyświetleń: 2556

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Chord Symphonic - Przedwzmacniacz gramofonowy MC

 

Symphonic jest naszym flagowym produktem, który zapewnia szeroką skalę zaawansowanych funkcji przewyższając model Dual Phono Stage. Wysoką wydajność dla technologii Symphonic zapewnia wysoko częstotliwościowe zasilanie do wykorzystanie pełnego potencjału możliwości gramofonu, a także wiele nowych kluczowych funkcji, aby dostosować poziom wydajności do poziomu serii Choral.

Symphonic oferuje niemal nieskończoną liczbę wyborów impedancji wejściowej i wzmocnień, a także symetryczne i niesymetryczne wejścia, co czyni go bardzo elastycznym urządzeniem do integrowania wysokiej jakości gramofonów z systemami Chord. Kompleksowe opcje ustawień są wybierane z zewnątrz, co sygnalizują umieszczone wewnątrz diody.

Specjalny filtr górnoprzepustowy eliminuje zakłócenia niskich częstotliwości, występujące w obydwu kanałach. Sekcję Phono zaprojektowano tak, by przy wyłączonym filtrowaniu, dokonywana korekta była przeprowadzana zgodnie z krzywą RIAA (bez modyfikacji IEC), co dobrze współgra ze wzmocnieniem stosowanym przez Chord Electronics. W przypadku chęci uwzględnienia stałej czasowej IEC, należy ustawić przełącznik filtra Rumble na 'on’.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • SZUM WEJŚCIOWY: 350W RMS / kanał przy zniekształceniach 0.05% dla 8 OHMS
 • MAKSYMALNE NAPIĘCIE WYJŚCIOWE RMS: 0,2Hz – 46kHz – 1 dB
 • POZIOM KOREKCJI/P>: > -103dB
 • RODZAJ KOREKCJI: > 90dB
 • DOKŁADNOŚĆ KOREKCJI: 100 ohms
 • PASMO PRZENOSZENIA: <30pf
 • INDUKCYJNOŚĆ WYJŚCIOWA: 2.6μH
 • ZASILACZ WEWNĘTRZNY: bezwarunkowa
 • WYMIARY: 480mm x 355mm x 160mm
 • MASA: 15 KG

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Firma Chord Electronics zaczęła swoją podróż w świecie lotnictwa, gdzie inżynieria bez granic oznacza standardy pozbawione kompromisów. To założenie stworzone przez naszego założyciela – Johna Franksa ukształtowało filozofię firmy, już od jej powstania w 1989 roku. Nasze pierwsze wzmacniacze audio zostały dostarczone do BBC, a następnie do wiodących studiów nagraniowych na świecie włączając: Abbey Road, Sony Music (New York), a z czasem The Royal Opera House.

Nasza reputacja w świecie studiów nagraniowych wygenerowała potrzebę na produkty domowego audio wykorzystujące standardy projektowania, wzornictwa i produkcji wprost od sprzętu profesjonalnego. Po dziś dzień we wszystkich urządzeniach Chord Electronics, które produkujemy w Wielkiej Brytanii, wykorzystujemy własne technologie i z dumą dostarczamy studyjną jakość we wszystkich aspektach.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO