Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Chord ULTIMA 3

Chord ULTIMA 3
Chord ULTIMA 3
Chord ULTIMA 3
Chord ULTIMA 3
Chord ULTIMA 3
Chord ULTIMA 3
Chord ULTIMA 3
Chord ULTIMA 3
Chord ULTIMA 3
Chord ULTIMA 3
Chord ULTIMA 3
Chord ULTIMA 3
Chord ULTIMA 3
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
64.999,00zł
Netto: 52.844,72zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: ULTIMA 3
Wyświetleń: 28

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Chord ULTIMA 3 - Końcówka mocy MONO 

 

Flagowa topologia wzmacniacza ULTIMA została teraz zaimplementowana w nowym wzmacniaczu monofonicznym o nazwie ULTIMA 3, w ramach obchodów 30-lecia firmy Chord Electronics.

Nowa topologia wzmacniacza ULTIMA jest teraz bardziej przystępna niż kiedykolwiek przedtem, gdy ze wszystkimi najlepszymi walorami trafiła do nowego monofonicznego wzmacniacza mocy ULTIMA 3.
Nowa końcówka mocy jest w każdym względzie bezprecedensowym produktem Chord Electronics posiadającym tą samą formułę, co jej więksi towarzysze.

 

 

Nowa 480-watowa ULTIMA 3 zastępuje SPM 1400 MKII i stanowi pełnowymiarowe urządzenie. Wzmacniacz otrzymał odnowioną płytę czołową wraz z najnowszym projektem układów stworzonych przez Johna Franksa. Precyzyjnie wykonana obudowa CNC wykonana jest z aluminium klasy lotniczej i ma stonowany, solidny panel przedni o grubości 28 mm posiada kulisty przycisk zasilania z poliwęglanu, który świeci w trybach gotowości i pracy; dyskretny i ukryty przełącznik na panelu przednim, umieszczony dokładnie w pionowej linii podziału, umożliwia przyciemnienie oświetlenia.

Podobnie jak wszystkie pełnowymiarowe i referencyjne wzmacniacze Chord Electronics, nowa ULTIMA 3 jest dostępna w różnych wykończeniach Jett Black lub Argent Silver. Wzmacniacz można również wyposażyć w charakterystyczny system Integra Leg, który można układać jeden na drugim, w wykończeniach Jett Black, Argent Silver, Nickel lub z czarnymi akrylowymi blokami bocznymi wzmacniacza. Tylny panel wzmacniacza zawiera zarówno zbalansowane, jak i niesymetryczne połączenia, wysokiej jakości zaciski głośnikowe, trigger 12V i IEC typu C-19.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Moc wyjściowa480w RMS per channel @ 0.05% distortion into 8Ω
Pasmo przenoszenia

-1dB @ 0.2Hz to 46kHz and -3dB 0.1Hz to 200kHz

Stosunek s/n

lepszy niż -84dB

Separacja kanałówlepszy niż 90dB
Impedancja wejściowa

100kΩ Unbalanced/Balanced

Impedancja wyjściowa0.04Ω

Wymiary ze zintegrowanymi nogami

18cm (H) x 48cm (W) x 36cm (D)
Wymiary z akrylowymi bokami15cm (H) x 42cm (W) x 36cm (D)
Waga22.4 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Firma Chord Electronics zaczęła swoją podróż w świecie lotnictwa, gdzie inżynieria bez granic oznacza standardy pozbawione kompromisów. To założenie stworzone przez naszego założyciela – Johna Franksa ukształtowało filozofię firmy, już od jej powstania w 1989 roku. Nasze pierwsze wzmacniacze audio zostały dostarczone do BBC, a następnie do wiodących studiów nagraniowych na świecie włączając: Abbey Road, Sony Music (New York), a z czasem The Royal Opera House.

Nasza reputacja w świecie studiów nagraniowych wygenerowała potrzebę na produkty domowego audio wykorzystujące standardy projektowania, wzornictwa i produkcji wprost od sprzętu profesjonalnego. Po dziś dzień we wszystkich urządzeniach Chord Electronics, które produkujemy w Wielkiej Brytanii, wykorzystujemy własne technologie i z dumą dostarczamy studyjną jakość we wszystkich aspektach.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO