Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Circle Labs

CIRCLE LABS - PIĘKNO DŹWIĘKU

Produkty audio oznaczone marką Circle Labs to efekt 25 lat pasji i badań nad amplifikacją doskonałą, wynikającą z potrzeby stworzenia produktów oddających piękno muzyki, harmonijnych w brzmieniu, a jednocześnie eleganckich i wyrafinowanych w swej formie.

Sprzęt audio od zawsze był przedmiotem zainteresowań konstruktora Krzysztofa Wilczyńskiego. Firma Circle Labs przez wiele lat swoją działalność prowadziła w obszarze projektowania i produkcji specjalistycznych urządzeń do badań naukowych z dziedziny mikrobiologii. Aparaturę z naszą nazwą można odnaleźć w czołowych ośrodkach badawczych w kraju i na świecie.
W 2019 roku autorska technologia Circle Power przyciągnęła uwagę jednego z czołowych polskich producentów sprzętu Hi-End, co zaowocowało opracowaniem referencyjnych monobloków.
Stało się to impulsem do dynamicznego rozwoju firmy i zaoferowania naszych produktów szerokiemu gronu odbiorców.
CIRCLE LABS A200 CIRCLE LABS A200
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
CIRCLE LABS A200 - Wzmacniacz zintegrowanyA200 jest obecnie flagowym wzmacniaczem zintegrowanym Circle Labs.We wzmacniaczu tym zastosowano autorskie rozwiązania firmy Circle Labs.Minimalistyczny przedwzmacniacz oparty na lampie nos Simens połączony jest z tranzystorową końcówką mocy w te..
34.900,00zł
Netto:28.373,98zł
Przeglądasz 1 do 1 z 1 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO