Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Custom Design RS 302

Custom Design RS 302
Custom Design RS 302
Custom Design RS 302
Custom Design RS 302
Custom Design RS 302
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
990,00zł
Netto: 804,88zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: RS 302
Wyświetleń: 96

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Custom Design RS 302 - Standy głośnikowe

 

Seria stojaków głośnikowych RS 302 jest produkowana przez rzemieślników w Custom Design. Projekt obejmuje akustyczne blaty górne o grubości 4 mm z inercyjnej stali akustycznej, stalowe blaty dolne o grubości 4 mm i cynkowane śruby mocujące M8, zapewniające pełną integralność i sztywność połączenia jako standard. Ręcznie polerowane stalowe blaty łączą się z rurami stalowymi o średnicy 76 mm (ERW BS EN 10305-3), odzwierciedlając dbałość o szczegóły i standardy jakości, jakie Custom Design zapewnia wszystkim swoim klientom. Jesteśmy producentem naszych światowej sławy produktów z inercyjnej stali akustycznej i aluminium.

Custom Design z dumą prezentuje nagrodzoną serię stojaków głośnikowych RS 302. Stojaki głośnikowe RS 302 zapewniają znaczną siłę i integralność.

Poprzez połączenie stalowych kolumn nośnych o średnicy 76 mm (ERW BS EN 10305-3) z akustycznymi blatami górnymi o grubości 4 mm i stalowymi blatami dolnymi, Custom Design stworzył dyskretny, sztywny stojak głośnikowy o początkowej masie 14 kg. Dodanie masy wypełniacza inercyjnego do kolumn nośnych dodaje kolejne 13 kg do końcowej masy; zalecamy co najmniej 2 worki Inert Filler na kolumnę, poprawiając wydajność stojaków głośnikowych RS 302. Akustyczne blaty dolne Inert Acoustic są opcjonalnym ulepszeniem, podobnie jak estetycznie atrakcyjne podstawy z przezroczystego szkła o grubości 6 mm, wyprodukowane zgodnie z normą BS EN 12150-2.

Stojaki głośnikowe RS 302 to nowoczesny i nowatorski design z prawdziwym walorem estetycznym. Nagrodzona seria stojaków głośnikowych RS 302 ma znaczące właściwości początkowej i końcowej masy. W połączeniu z naszym unikalnym blatem górnym i dolnym z inercyjnej stali akustycznej, redukcja rezonansu i drgań jest znacząca, co przekłada się na poprawę wydajności i jakości dźwięku.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Wysokość:  610mm (24″)
  • Górny blat: 165mm x 180mm w kolorze czarnym

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO