Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Custom Design RS 304 Reference

Custom Design RS 304 Reference
Custom Design RS 304 Reference
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
2.090,00zł
Netto: 1.699,19zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: RS 304 Reference
Wyświetleń: 186

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Custom Design RS 304 Reference - Standy głośnikowe

 

Seria stojaków głośnikowych RS 304 jest produkowana przez rzemieślników w Custom Design. Quadri design obejmuje akustyczne blaty górne z inercyjnej stali o grubości 4 mm, akustyczne blaty dolne z inercyjnej stali o grubości 5 mm, 2 worki wypełniacza inercyjnego z cynkowanymi śrubami mocującymi M8, zapewniającymi pełną integralność i sztywność połączenia. Ręcznie polerowane, blaty ze stali inercyjnej łączą się z rurami stalowymi o średnicy 76 mm (ERW BS EN 10305-3), odzwierciedlając dbałość o szczegóły i standardy jakości, jakie Custom Design zapewnia wszystkim swoim klientom. Blat dolny z inercyjnej stali akustycznej można wymienić na blat z przezroczystego szkła o grubości 8 mm zgodnie z normą EN 12105-2 na życzenie. Jesteśmy również producentem naszych światowej sławy produktów z inercyjnej stali akustycznej i aluminium.

Seria stojaków głośnikowych RS 304 łączy integralną siłę z sztywnością, tworząc solidne fundamenty dla głośników. Z początkową masą 24 kg, dodanie masy wypełniacza inercyjnego do kolumn nośnych dodaje kolejne 26 kg do końcowej masy. Zalecamy co najmniej 2 worki wypełniacza inercyjnego na kolumnę, poprawiając wydajność basową stojaków głośnikowych.

Stojaki głośnikowe RS 304 to nowoczesny i praktyczny design o walorze estetycznym. W połączeniu z inercyjnymi blatami górnymi i dolnymi z inercyjnej stali akustycznej, redukcja rezonansu i drgań jest znaczna, co przekłada się na poprawę wydajności i jakości dźwięku.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Stojaki głośnikowe RS 304 są dostarczane standardowo z akustycznymi blatami górnymi i dolnymi z inercyjnej stali akustycznej oraz 2 workami wypełniacza inercyjnego.
  • Blaty górne mają wymiary 190 x 210 x 4 mm - dostępne są niestandardowe rozmiary.
  • Wymiary akustycznego blatu dolnego to 220 x 260 x 5 mm.
  • Cynkowe izolacyjne korki M8 do podstawy są dostarczane standardowo.
  • Dostępne wysokości to 610 mm (24″).
  • Standardowe wykończenia to Czarny i Rtęć.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO