Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Dali CONNECT M-600

Dali CONNECT M-600
Dali CONNECT M-600
Dali CONNECT M-600
Dali CONNECT M-600
Dali CONNECT M-600
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
  • Stan: Dostępne
  • Model: CONNECT M-600
Wyświetleń: 2340
799,00zł
Netto: 649,59zł
Oblicz ratę

 

DALI CONNECT M-600 - Podstawa kolumny głośnikowej

 

 

DANE TECHNICZNE PRODUKTU:

 

Szklana płyta 12 milimetrowej grubości w kolorze silk matte została zaprojektowana tak, by zapewnić stabilność oraz niski środek ciężkości. Regulowane kolce umożliwiają wypoziomowanie podstawy nawet na grubym dywanie. W przypadku użytkowania CONNECT Stand-M-600 na podłodze drewnianej lub płytkowej, załączone miękkie gumowe podkładki zapewnią idealny dystans.

Tłoczony profil aluminiowy zawiera wewnętrzne wzmocnienie zapewniające stabilność oraz pomagające rozbić wewnętrzne fale stojące. Cała konstrukcja jest mocna i sztywna. Niwelując efekt rezonansu, jest doskonałą podstawą dla Twoich głośników.

Profil podstawy wyposażony został również w system rozprowadzania okablowania. Otwór wejściowy o średnicy 20 mm w środku szklanej płyty umożliwia dostęp do profilu stojącego i otworu wyjściowego tuż pod górną płytą. Pozwala to na całkowite ukrycie przewodu głośnikowego z widoku.

Całkowita wysokość CONNECT Stand M-600 razem z kolcami wynosi 615 mm, dzięki czemu głośnik znajduje się dokładnie na wysokości uszu osoby siedzącej.

CONNECT Stand M-600 dostępny jest w wykończeniu czarnym i białym. Co istotne, logo nie jest nigdzie widoczne, dzięki czemu stand prezentuje się doskonale z każdą marką głośników. Logo DALI jest dołączone do zestawu.

Uwaga: Podstawa kolumny głośnikowej M-600 jest zalecana do użytku z głośnikiem DALI CALLISTO 2 C, jednakże system prowadzenia przewodu nie jest dostosowany do wtyczki przewodu zasilającego CALLISTO.

  • stand głośnikowy z kolcami stabilizującymi
  • najwyższa jakość wykonania Dali
  • miejsce na kable w nodze podstawy
  • materiał: szkło (płyta dolna), aluminium (trzpień), żelazo (górna płyta)
  • akcesoria: regulowane kolce, miękkie nóżki gumowe antypoślizgowe, logo DALI
  • wymiary płyty górnej: 149 x 197 mm
  • cena dotyczy 1 sztuki

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Firma DALI, Danish Audiophile Loudspeaker Industries, wyrosła z wiodącej w Skandynawii sieci sprzedaży detalicznej w roku 1983, a bodźcem do jej powstania był fakt, że klienci często pytali o takie kombinacje rozmiaru, kształtu, charakterystyki brzmienia i ceny kolumn, których istniejące marki nie mogły zaoferować. Poświęciliśmy się bez reszty tworzeniu kolumn głośnikowych o wyśmienitym, naturalnym brzmieniu w konkurencyjnych cenach. 

Uzbrojeni w pewność siebie i mocną wiarę, że możliwe będzie stworzenie unikalnej dźwiękowej tożsamości DALI, skoncentrowanej na realizmie muzyki i konsekwencji brzmienia, wyruszyliśmy z misją zredefiniowania reprodukcji dźwięku. 

Teraz, blisko 30 lat doświadczenie i rozpoznawalność na całym świecie, możemy z dumą powiedzieć, że przyjęliśmy postawę, która pozwoliła na rozwój najnowocześniejszych, inspirujących technologii przeznaczonych dla miłośników muzyki i kina domowego i rzuciła konkurencji wyzwanie, aby nas dogonić.

Dziś firma DALI oferuje ekscytujący wachlarz kolumn głośnikowych, mogący zaspokoić wszystkie potrzeby: od kolumn o absolutnie topowym brzmieniu – EPICON po serie ekonomiczne, np. SPEKTOR. Ponad milion usatysfakcjonowanych posiadaczy produktów DALI na całym świecie to nie przypadek. Oferujemy muzyce i filmom nowe życie w warunkach domowych, zapewniając dumnym posiadaczom produktów DALI wierniejsze, bardziej szczegółowe i bogatsze doświadczenia związane ze słuchaniem dźwięku. 

Muzyka Jest Naszym Celem, a Technologia Środkiem

Kolumny DALI charakteryzują się wysublimowaną jakością i wciągającym doświadczeniem brzmienia w szerokim polu odsłuchowym w każdym pomieszczeniu. 

Kluczowym czynnikiem wyższości kolumn DALI są ekskluzywne przetworniki DALI zaprojektowane od zera przez naszych inżynierów w bliskiej współpracy z ekspertami wiodących na świecie producentów przetworników głośnikowych. Dzięki naszym unikalnym technologiom przetworników możemy projektować i budować systemy głośnikowe, które pozwalają słuchaczom na dokładnie taki odbiór ulubionej muzyki, jaki zamierzali uzyskać artyści. Możliwość tchnięcia życia w nagraną muzykę i stworzenia wiarygodnego wrażenia „bycia tam, gdzie grają” daje nam wielką satysfakcję. To nasz hołd dla wykonawców i wyraz szacunku dla słuchaczy. 

Ale stworzenie tego wspaniałego, autentycznego brzmienia muzyki wymaga znacznie więcej, niż tylko pasji do muzyki. Nieprzerwane prace badawcze w dziedzinie akustyki, rozwój nowych technologii i zapewnienie odpowiednich możliwości naszym pracownikom, jak również monitorowanie opinii naszych klientów – to nasza recepta na sukces. Nasze oddanie doskonałości i wiernej reprodukcji dźwięku nadaje blasku wszystkim kolumnom DALI. 

W Uwielbieniu dla Muzyki

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO