Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Dali OBERON GRAND VOKAL BLACK

Dali OBERON GRAND VOKAL BLACK
Dali OBERON GRAND VOKAL BLACK
Dali OBERON GRAND VOKAL BLACK
Dali OBERON GRAND VOKAL BLACK
Dali OBERON GRAND VOKAL BLACK
CENA ZA SZTUKĘ
Dali OBERON GRAND VOKAL BLACK
Dali OBERON GRAND VOKAL BLACK
Dali OBERON GRAND VOKAL BLACK
Dali OBERON GRAND VOKAL BLACK
Dali OBERON GRAND VOKAL BLACK
Dali OBERON GRAND VOKAL BLACK
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
2.349,00zł
Netto: 1.909,76zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: OBERON GRAND VOKAL BLACK
Wyświetleń: 312

Dostępne opcje

Oblicz ratę

DALI OBERON GRAND VOKAL BLACK - Kolumna głośnikowa centralna

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

DALI OBERON GRAND VOKAL doskonale współgra z podłogowymi głośnikami OBERON 7 lub OBERON 9. Większe przetworniki i duża konstrukcja obudowy zapewniają czysty, potężny i bez zakłóceń dźwięk dialogów, efektów dźwiękowych i muzyki. Jak w przypadku każdego głośnika DALI, OBERON GRAND VOKAL przestrzega naszych podstawowych zasad dźwięku, aby stworzyć płynną przestrzeń dźwiękową i zrównoważony przejście między kanałami centralnymi a przednimi.

 

 

DOSKONALE ZINTEGROWANY DŹWIĘK

Tak jak we wszystkich głośnikach OBERON, wybór materiałów i geometria przetworników użytych w modelu GRAND VOKAL zapewnia doskonale zintegrowany dźwięk w szerokim obszarze odsłuchu. Bez względu na to, czy siedzisz czy stoisz, czy jesteś w punkcie optymalnym czy z boku, nasza zasada szerokiego rozpraszania gwarantuje wierną reprodukcję każdego detalu sygnału audio.

 

 

PRZETWORNIK WYSOKOTONOWY

29-milimetrowy miękki górnotonowy kopułkowy tweeter jest zbudowany z materiału, który waży mniej niż połowa większości porównywalnych produktów. Oprócz minimalizowania ruchu cewki głosowej, eliminując zniekształcenia, tweeter OBERON GRAND VOKAL zapewnia wierną reprodukcję najdrobniejszych detali bez wysiłku.

 

 

REPRODUKCJA MIKRODETALI

Przetworniki niskotonowe to połączenie drobnoziarnistego papieru drzewnego wzmocnionego włóknami drewna, co tworzy sztywną, lekką strukturę o niskiej rezonansowej, niskiej utracie i kontrolowanym zachowaniu w doskonałej równowadze. W połączeniu z zawieszeniem o niskiej utracie i zawieszeniem, każda membrana reprodukuje niefiltrowane mikrodetale sygnału z niesamowitą precyzją.

 

 

NISKIE ZAKŁÓCENIA SMC

DALI OBERON to nasza pierwsza seria, która wykorzystuje opatentowaną technologię SMC (Soft Magnetic Compound) firmy DALI. Technologia SMC zapewnia niezwykle niskie zakłócenia i najdrobniejsze detale, nawet przy niskich poziomach głośności, co jest kluczowe przy reprodukcji istotnych częstotliwości średnich, gdzie znajdują się dialogi filmowe, a nasze uszy są najbardziej podatne na artefakty zniekształceń.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Linia produktowaDALI OBERON
Zakres częstotliwości (+/-3 dB) [Hz]45 - 26,000
Skuteczność [2,83 V/1 m) [dB]91.0
Impedancja nominalna [Ω]4
Maks. SPL [dB]111
Sugerowana moc wzmacniacza [W]25 - 200
Częstotliwość podziału [Hz]2,500
Rodzaj zwrotnicy2-way
High frequency driver, Quantity1 x 29 mm
High frequency driver, Diaphragm typeMiękka kopuła tekstylna
Przetwornik niskotonowy2 X 7"
Low frequency driver, Diaphragm typeMembrana z włókna drewnianego
Typ obudowyBass Reflex
Strojenie bass-reflexu [Hz]40
WejściaPojedynczy przewód
Rekomendowane umiejscowieniePółka lub stojak
Sugerowana odległość od ściany [cm]5 - 50
Maks. wymiary z podstawą i maskownicą (wys. x szer. x gł.) [mm]201 x 700 x 310
Dołączone akcesoriaInstrukcja obsługi
Gumowe nóżki
Front Grille
Masa [kg]12.85

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Firma DALI, Danish Audiophile Loudspeaker Industries, wyrosła z wiodącej w Skandynawii sieci sprzedaży detalicznej w roku 1983, a bodźcem do jej powstania był fakt, że klienci często pytali o takie kombinacje rozmiaru, kształtu, charakterystyki brzmienia i ceny kolumn, których istniejące marki nie mogły zaoferować. Poświęciliśmy się bez reszty tworzeniu kolumn głośnikowych o wyśmienitym, naturalnym brzmieniu w konkurencyjnych cenach. 

Uzbrojeni w pewność siebie i mocną wiarę, że możliwe będzie stworzenie unikalnej dźwiękowej tożsamości DALI, skoncentrowanej na realizmie muzyki i konsekwencji brzmienia, wyruszyliśmy z misją zredefiniowania reprodukcji dźwięku. 

Teraz, blisko 30 lat doświadczenie i rozpoznawalność na całym świecie, możemy z dumą powiedzieć, że przyjęliśmy postawę, która pozwoliła na rozwój najnowocześniejszych, inspirujących technologii przeznaczonych dla miłośników muzyki i kina domowego i rzuciła konkurencji wyzwanie, aby nas dogonić.

Dziś firma DALI oferuje ekscytujący wachlarz kolumn głośnikowych, mogący zaspokoić wszystkie potrzeby: od kolumn o absolutnie topowym brzmieniu – EPICON po serie ekonomiczne, np. SPEKTOR. Ponad milion usatysfakcjonowanych posiadaczy produktów DALI na całym świecie to nie przypadek. Oferujemy muzyce i filmom nowe życie w warunkach domowych, zapewniając dumnym posiadaczom produktów DALI wierniejsze, bardziej szczegółowe i bogatsze doświadczenia związane ze słuchaniem dźwięku. 

Muzyka Jest Naszym Celem, a Technologia Środkiem

Kolumny DALI charakteryzują się wysublimowaną jakością i wciągającym doświadczeniem brzmienia w szerokim polu odsłuchowym w każdym pomieszczeniu. 

Kluczowym czynnikiem wyższości kolumn DALI są ekskluzywne przetworniki DALI zaprojektowane od zera przez naszych inżynierów w bliskiej współpracy z ekspertami wiodących na świecie producentów przetworników głośnikowych. Dzięki naszym unikalnym technologiom przetworników możemy projektować i budować systemy głośnikowe, które pozwalają słuchaczom na dokładnie taki odbiór ulubionej muzyki, jaki zamierzali uzyskać artyści. Możliwość tchnięcia życia w nagraną muzykę i stworzenia wiarygodnego wrażenia „bycia tam, gdzie grają” daje nam wielką satysfakcję. To nasz hołd dla wykonawców i wyraz szacunku dla słuchaczy. 

Ale stworzenie tego wspaniałego, autentycznego brzmienia muzyki wymaga znacznie więcej, niż tylko pasji do muzyki. Nieprzerwane prace badawcze w dziedzinie akustyki, rozwój nowych technologii i zapewnienie odpowiednich możliwości naszym pracownikom, jak również monitorowanie opinii naszych klientów – to nasza recepta na sukces. Nasze oddanie doskonałości i wiernej reprodukcji dźwięku nadaje blasku wszystkim kolumnom DALI. 

W Uwielbieniu dla Muzyki

Tagi: DALI , OBERON , GRAND , VOKAL
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO