Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Dali PHANTOM E-60 S

Dali PHANTOM E-60 S
Dali PHANTOM E-60 S
CENA ZA SZTUKĘ Chwilowo brak
Dali PHANTOM E-60 S
Dali PHANTOM E-60 S
Dali PHANTOM E-60 S
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
1.699,00zł
Netto: 1.381,30zł
 • Stan: Chwilowo brak
 • Model: PHANTOM E-60 S
Wyświetleń: 550
Oblicz ratę

DALI PHANTOM E-60S - Głośnik do montażu w suficie

 

DANE TECHNICZNE PRODUKTU:

 • Linia produktowaDALI PHANTOM - INSTALACYJNE
  Zakres częstotliwości (+/-3 dB) [Hz]57 - 25,000
  Skuteczność [2,83 V/1 m) [dB]90.0
  Impedancja nominalna [Ω]2 x 8
  Maks. SPL [dB]105
  Sugerowana moc wzmacniacza [W]2 x 20-80
  Częstotliwość podziału [Hz]2,600
  High frequency driver, Quantity2 x 20 mm
  High frequency driver, Diaphragm typeMiękka kopuła tekstylna
  Przetwornik niskotonowy1 x 6½"
  Low frequency driver, Diaphragm typePolypropylene Cone (Dual voice-coil)
  Typ obudowyOpen back
  Wejścia2 x Single Wire
  Rekomendowane umiejscowienieSufitowy
  Funkcje2 x Normal/HF+
  Wymiary obudowy (Ø x gł.) [mm]250 x 99.5
  Wymiary otworu montażowego (Ø x gł.) [mm]Ø225
  Dołączone akcesoriaWycinany szablon
  Front Grille
  Emblemat
  Instrukcja obsługi
  Akcesoria opcjonalneKwadratowa maskownica
  Masa [kg]2.0

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Firma DALI, Danish Audiophile Loudspeaker Industries, wyrosła z wiodącej w Skandynawii sieci sprzedaży detalicznej w roku 1983, a bodźcem do jej powstania był fakt, że klienci często pytali o takie kombinacje rozmiaru, kształtu, charakterystyki brzmienia i ceny kolumn, których istniejące marki nie mogły zaoferować. Poświęciliśmy się bez reszty tworzeniu kolumn głośnikowych o wyśmienitym, naturalnym brzmieniu w konkurencyjnych cenach. 

Uzbrojeni w pewność siebie i mocną wiarę, że możliwe będzie stworzenie unikalnej dźwiękowej tożsamości DALI, skoncentrowanej na realizmie muzyki i konsekwencji brzmienia, wyruszyliśmy z misją zredefiniowania reprodukcji dźwięku. 

Teraz, blisko 30 lat doświadczenie i rozpoznawalność na całym świecie, możemy z dumą powiedzieć, że przyjęliśmy postawę, która pozwoliła na rozwój najnowocześniejszych, inspirujących technologii przeznaczonych dla miłośników muzyki i kina domowego i rzuciła konkurencji wyzwanie, aby nas dogonić.

Dziś firma DALI oferuje ekscytujący wachlarz kolumn głośnikowych, mogący zaspokoić wszystkie potrzeby: od kolumn o absolutnie topowym brzmieniu – EPICON po serie ekonomiczne, np. SPEKTOR. Ponad milion usatysfakcjonowanych posiadaczy produktów DALI na całym świecie to nie przypadek. Oferujemy muzyce i filmom nowe życie w warunkach domowych, zapewniając dumnym posiadaczom produktów DALI wierniejsze, bardziej szczegółowe i bogatsze doświadczenia związane ze słuchaniem dźwięku. 

Muzyka Jest Naszym Celem, a Technologia Środkiem

Kolumny DALI charakteryzują się wysublimowaną jakością i wciągającym doświadczeniem brzmienia w szerokim polu odsłuchowym w każdym pomieszczeniu. 

Kluczowym czynnikiem wyższości kolumn DALI są ekskluzywne przetworniki DALI zaprojektowane od zera przez naszych inżynierów w bliskiej współpracy z ekspertami wiodących na świecie producentów przetworników głośnikowych. Dzięki naszym unikalnym technologiom przetworników możemy projektować i budować systemy głośnikowe, które pozwalają słuchaczom na dokładnie taki odbiór ulubionej muzyki, jaki zamierzali uzyskać artyści. Możliwość tchnięcia życia w nagraną muzykę i stworzenia wiarygodnego wrażenia „bycia tam, gdzie grają” daje nam wielką satysfakcję. To nasz hołd dla wykonawców i wyraz szacunku dla słuchaczy. 

Ale stworzenie tego wspaniałego, autentycznego brzmienia muzyki wymaga znacznie więcej, niż tylko pasji do muzyki. Nieprzerwane prace badawcze w dziedzinie akustyki, rozwój nowych technologii i zapewnienie odpowiednich możliwości naszym pracownikom, jak również monitorowanie opinii naszych klientów – to nasza recepta na sukces. Nasze oddanie doskonałości i wiernej reprodukcji dźwięku nadaje blasku wszystkim kolumnom DALI. 

W Uwielbieniu dla Muzyki

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO