Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

DALI PHANTOM IW SUB S-100

DALI PHANTOM IW SUB S-100
DALI PHANTOM IW SUB S-100
DALI PHANTOM IW SUB S-100
CENA ZA SZTUKĘ Chwilowo brak
DALI PHANTOM IW SUB S-100
DALI PHANTOM IW SUB S-100
DALI PHANTOM IW SUB S-100
DALI PHANTOM IW SUB S-100
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
  • Stan: Chwilowo brak
  • Model: PHANTOM IW SUB S-100
Wyświetleń: 168
6.799,00zł
Netto: 5.527,64zł
Oblicz ratę

DALI PHANTOM IW SUB S-100 - Subwoofer instalacyjny

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Linia produktowaDALI PHANTOM - INSTALACYJNE
Zakres częstotliwości (+/-3 dB) [Hz]26 - 250
Skuteczność [2,83 V/1 m) [dB]84.0
Impedancja nominalna [Ω]6
Maks. SPL [dB]110
Sugerowana moc wzmacniacza [W]200 - 500 [PHANTOM AMP-2500 DSP]
Przetwornik niskotonowy1 x 7"
Low frequency driver, Diaphragm typeAluminiowy
Typ obudowyZamknięty
WejściaPojedynczy przewód
Rekomendowane umiejscowienieNaścienny
Na ścianie
Podłogowy
Wymiary obudowy (wys. x szer. x gł.) [mm]657 x 412 x 107 (w. grille)
Wymiary otworu montażowego (wys. x szer. x gł.) [mm]615 x 370
Głębokość montażowa (wys. x szer. x gł.) [mm]102
Dołączone akcesoriaInstrukcja obsługi
Wycinany szablon
Front Grille
Bit imbusowy 3 mm
Gumowe podkładki
Masa [kg]17.25

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Firma DALI, Danish Audiophile Loudspeaker Industries, wyrosła z wiodącej w Skandynawii sieci sprzedaży detalicznej w roku 1983, a bodźcem do jej powstania był fakt, że klienci często pytali o takie kombinacje rozmiaru, kształtu, charakterystyki brzmienia i ceny kolumn, których istniejące marki nie mogły zaoferować. Poświęciliśmy się bez reszty tworzeniu kolumn głośnikowych o wyśmienitym, naturalnym brzmieniu w konkurencyjnych cenach. 

Uzbrojeni w pewność siebie i mocną wiarę, że możliwe będzie stworzenie unikalnej dźwiękowej tożsamości DALI, skoncentrowanej na realizmie muzyki i konsekwencji brzmienia, wyruszyliśmy z misją zredefiniowania reprodukcji dźwięku. 

Teraz, blisko 30 lat doświadczenie i rozpoznawalność na całym świecie, możemy z dumą powiedzieć, że przyjęliśmy postawę, która pozwoliła na rozwój najnowocześniejszych, inspirujących technologii przeznaczonych dla miłośników muzyki i kina domowego i rzuciła konkurencji wyzwanie, aby nas dogonić.

Dziś firma DALI oferuje ekscytujący wachlarz kolumn głośnikowych, mogący zaspokoić wszystkie potrzeby: od kolumn o absolutnie topowym brzmieniu – EPICON po serie ekonomiczne, np. SPEKTOR. Ponad milion usatysfakcjonowanych posiadaczy produktów DALI na całym świecie to nie przypadek. Oferujemy muzyce i filmom nowe życie w warunkach domowych, zapewniając dumnym posiadaczom produktów DALI wierniejsze, bardziej szczegółowe i bogatsze doświadczenia związane ze słuchaniem dźwięku. 

Muzyka Jest Naszym Celem, a Technologia Środkiem

Kolumny DALI charakteryzują się wysublimowaną jakością i wciągającym doświadczeniem brzmienia w szerokim polu odsłuchowym w każdym pomieszczeniu. 

Kluczowym czynnikiem wyższości kolumn DALI są ekskluzywne przetworniki DALI zaprojektowane od zera przez naszych inżynierów w bliskiej współpracy z ekspertami wiodących na świecie producentów przetworników głośnikowych. Dzięki naszym unikalnym technologiom przetworników możemy projektować i budować systemy głośnikowe, które pozwalają słuchaczom na dokładnie taki odbiór ulubionej muzyki, jaki zamierzali uzyskać artyści. Możliwość tchnięcia życia w nagraną muzykę i stworzenia wiarygodnego wrażenia „bycia tam, gdzie grają” daje nam wielką satysfakcję. To nasz hołd dla wykonawców i wyraz szacunku dla słuchaczy. 

Ale stworzenie tego wspaniałego, autentycznego brzmienia muzyki wymaga znacznie więcej, niż tylko pasji do muzyki. Nieprzerwane prace badawcze w dziedzinie akustyki, rozwój nowych technologii i zapewnienie odpowiednich możliwości naszym pracownikom, jak również monitorowanie opinii naszych klientów – to nasza recepta na sukces. Nasze oddanie doskonałości i wiernej reprodukcji dźwięku nadaje blasku wszystkim kolumnom DALI. 

W Uwielbieniu dla Muzyki

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO