Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Dali PHANTOM K-60

Dali PHANTOM K-60
Dali PHANTOM K-60
CENA ZA SZTUKĘ
Dali PHANTOM K-60
Dali PHANTOM K-60
Dali PHANTOM K-60
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
2.049,00zł
Netto: 1.665,85zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: PHANTOM K-60
Wyświetleń: 572
Oblicz ratę

DALI PHANTOM K-60 - Głośnik do montażu w suficie

 

DANE TECHNICZNE PRODUKTU:

Linia produktowaDALI PHANTOM - INSTALACYJNE
Zakres częstotliwości (+/-3 dB) [Hz]58 - 25,000
Skuteczność [2,83 V/1 m) [dB]87.0
Impedancja nominalna [Ω]8
Maks. SPL [dB]104
Sugerowana moc wzmacniacza [W]40 - 120
Częstotliwość podziału [Hz]3,600
High frequency driver, Quantity1 x 28 mm
High frequency driver, Diaphragm typeMiękka kopuła tekstylna
Przetwornik niskotonowy1 x 5,25"
Low frequency driver, Diaphragm typeMembrana z włókna drewnianego
Typ obudowyOpen back
Recommended Working Volume5 - 50 L
WejściaPojedynczy przewód
Rekomendowane umiejscowienieSufitowy
FunkcjeNormal/High+
Normal/Mid+
Wymiary obudowy (Ø x gł.) [mm]265 x 102 (with grille)
Wymiary otworu montażowego (Ø x gł.) [mm]Ø223
Dołączone akcesoriaWycinany szablon
Emblemat
Instrukcja obsługi
Front Grille
Akcesoria opcjonalneKwadratowa maskownica
Masa [kg]1.58
Zalecana objętość [litr]5 - 50

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Firma DALI, Danish Audiophile Loudspeaker Industries, wyrosła z wiodącej w Skandynawii sieci sprzedaży detalicznej w roku 1983, a bodźcem do jej powstania był fakt, że klienci często pytali o takie kombinacje rozmiaru, kształtu, charakterystyki brzmienia i ceny kolumn, których istniejące marki nie mogły zaoferować. Poświęciliśmy się bez reszty tworzeniu kolumn głośnikowych o wyśmienitym, naturalnym brzmieniu w konkurencyjnych cenach. 

Uzbrojeni w pewność siebie i mocną wiarę, że możliwe będzie stworzenie unikalnej dźwiękowej tożsamości DALI, skoncentrowanej na realizmie muzyki i konsekwencji brzmienia, wyruszyliśmy z misją zredefiniowania reprodukcji dźwięku. 

Teraz, blisko 30 lat doświadczenie i rozpoznawalność na całym świecie, możemy z dumą powiedzieć, że przyjęliśmy postawę, która pozwoliła na rozwój najnowocześniejszych, inspirujących technologii przeznaczonych dla miłośników muzyki i kina domowego i rzuciła konkurencji wyzwanie, aby nas dogonić.

Dziś firma DALI oferuje ekscytujący wachlarz kolumn głośnikowych, mogący zaspokoić wszystkie potrzeby: od kolumn o absolutnie topowym brzmieniu – EPICON po serie ekonomiczne, np. SPEKTOR. Ponad milion usatysfakcjonowanych posiadaczy produktów DALI na całym świecie to nie przypadek. Oferujemy muzyce i filmom nowe życie w warunkach domowych, zapewniając dumnym posiadaczom produktów DALI wierniejsze, bardziej szczegółowe i bogatsze doświadczenia związane ze słuchaniem dźwięku. 

Muzyka Jest Naszym Celem, a Technologia Środkiem

Kolumny DALI charakteryzują się wysublimowaną jakością i wciągającym doświadczeniem brzmienia w szerokim polu odsłuchowym w każdym pomieszczeniu. 

Kluczowym czynnikiem wyższości kolumn DALI są ekskluzywne przetworniki DALI zaprojektowane od zera przez naszych inżynierów w bliskiej współpracy z ekspertami wiodących na świecie producentów przetworników głośnikowych. Dzięki naszym unikalnym technologiom przetworników możemy projektować i budować systemy głośnikowe, które pozwalają słuchaczom na dokładnie taki odbiór ulubionej muzyki, jaki zamierzali uzyskać artyści. Możliwość tchnięcia życia w nagraną muzykę i stworzenia wiarygodnego wrażenia „bycia tam, gdzie grają” daje nam wielką satysfakcję. To nasz hołd dla wykonawców i wyraz szacunku dla słuchaczy. 

Ale stworzenie tego wspaniałego, autentycznego brzmienia muzyki wymaga znacznie więcej, niż tylko pasji do muzyki. Nieprzerwane prace badawcze w dziedzinie akustyki, rozwój nowych technologii i zapewnienie odpowiednich możliwości naszym pracownikom, jak również monitorowanie opinii naszych klientów – to nasza recepta na sukces. Nasze oddanie doskonałości i wiernej reprodukcji dźwięku nadaje blasku wszystkim kolumnom DALI. 

W Uwielbieniu dla Muzyki

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO