Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Dali PHANTOM M-675

Dali PHANTOM M-675
Dali PHANTOM M-675
Dali PHANTOM M-675
Dali PHANTOM M-675
CENA ZA SZTUKĘ
Dali PHANTOM M-675
Dali PHANTOM M-675
Dali PHANTOM M-675
Dali PHANTOM M-675
Dali PHANTOM M-675
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
9.899,00zł
Netto: 8.047,97zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: PHANTOM M-675
Wyświetleń: 433
Oblicz ratę

DALI PHANTOM M-675 - Głośnik instalacyjny ścienny - Inwall

 

Seria PHANTOM M pozwala cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem z kompaktowych głośników instalacyjnych, które są w stanie wypełnić pokój doskonałym brzmieniem - pozostając dyskretnie ukryte w ścianach.

M-675 to krok wyżej pod względem wielkości i jakości dźwięku w porównaniu do mniejszych modeli z serii PHANTOM M. Mimo to jest niezwykle wszechstronny, smukły i elastyczny, a także został opracowany z myślą o zapewnieniu wyjątkowego dźwięku wielokanałowego. M-675 jest naturalnym wyborem montowanym pionowo lub poziomo w większych zestawach kina domowego i równie dobrze sprawdza się jako głośnik surround.

 • pasmo przenoszenia (±3 dB): 49 - 25 000 Hz
 • skuteczność (2,83 V/1 m): 90 dB
 • impedancja nominalna: 4 Ohm
 • maksymalne SPL: 110 dB
 • rekomendowana moc wzmacniacza: 40 - 300 W
 • częstotliwość zwrotnicy: 1 000 - 2 800 - 15 000 Hz
 • hybrydowy moduł wysokotonowy, głośnik o wysokiej częstotliwości: 1 x 17 x 45 mm wstęga
 • przetwornik wysokotonowy: 1x 28 mm miękka kopułka tekstylna
 • przetwornik niskotnowy: 2x 7" membrana z włókna drzewnego
 • niskotonowa membrana pasywna: 4x 7" membrany z włókna drzewnego
 • typ obudowy: zamknięta z 2 membranami pasywnymi
 • otwór montażowy [mm]: 1298 x 226
 • głębokość montażowa [mm]: 100
 • złącza: pojedyncza para przewódów
 • rekomendowane umiejscowienie: w ścianie, naścienny, centralny / soundbar

   

  Napisz opinię

  Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
  Zły Dobry

  Firma DALI, Danish Audiophile Loudspeaker Industries, wyrosła z wiodącej w Skandynawii sieci sprzedaży detalicznej w roku 1983, a bodźcem do jej powstania był fakt, że klienci często pytali o takie kombinacje rozmiaru, kształtu, charakterystyki brzmienia i ceny kolumn, których istniejące marki nie mogły zaoferować. Poświęciliśmy się bez reszty tworzeniu kolumn głośnikowych o wyśmienitym, naturalnym brzmieniu w konkurencyjnych cenach. 

  Uzbrojeni w pewność siebie i mocną wiarę, że możliwe będzie stworzenie unikalnej dźwiękowej tożsamości DALI, skoncentrowanej na realizmie muzyki i konsekwencji brzmienia, wyruszyliśmy z misją zredefiniowania reprodukcji dźwięku. 

  Teraz, blisko 30 lat doświadczenie i rozpoznawalność na całym świecie, możemy z dumą powiedzieć, że przyjęliśmy postawę, która pozwoliła na rozwój najnowocześniejszych, inspirujących technologii przeznaczonych dla miłośników muzyki i kina domowego i rzuciła konkurencji wyzwanie, aby nas dogonić.

  Dziś firma DALI oferuje ekscytujący wachlarz kolumn głośnikowych, mogący zaspokoić wszystkie potrzeby: od kolumn o absolutnie topowym brzmieniu – EPICON po serie ekonomiczne, np. SPEKTOR. Ponad milion usatysfakcjonowanych posiadaczy produktów DALI na całym świecie to nie przypadek. Oferujemy muzyce i filmom nowe życie w warunkach domowych, zapewniając dumnym posiadaczom produktów DALI wierniejsze, bardziej szczegółowe i bogatsze doświadczenia związane ze słuchaniem dźwięku. 

  Muzyka Jest Naszym Celem, a Technologia Środkiem

  Kolumny DALI charakteryzują się wysublimowaną jakością i wciągającym doświadczeniem brzmienia w szerokim polu odsłuchowym w każdym pomieszczeniu. 

  Kluczowym czynnikiem wyższości kolumn DALI są ekskluzywne przetworniki DALI zaprojektowane od zera przez naszych inżynierów w bliskiej współpracy z ekspertami wiodących na świecie producentów przetworników głośnikowych. Dzięki naszym unikalnym technologiom przetworników możemy projektować i budować systemy głośnikowe, które pozwalają słuchaczom na dokładnie taki odbiór ulubionej muzyki, jaki zamierzali uzyskać artyści. Możliwość tchnięcia życia w nagraną muzykę i stworzenia wiarygodnego wrażenia „bycia tam, gdzie grają” daje nam wielką satysfakcję. To nasz hołd dla wykonawców i wyraz szacunku dla słuchaczy. 

  Ale stworzenie tego wspaniałego, autentycznego brzmienia muzyki wymaga znacznie więcej, niż tylko pasji do muzyki. Nieprzerwane prace badawcze w dziedzinie akustyki, rozwój nowych technologii i zapewnienie odpowiednich możliwości naszym pracownikom, jak również monitorowanie opinii naszych klientów – to nasza recepta na sukces. Nasze oddanie doskonałości i wiernej reprodukcji dźwięku nadaje blasku wszystkim kolumnom DALI. 

  W Uwielbieniu dla Muzyki

  Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO