Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Dali PHANTOM S-280

Dali PHANTOM S-280
Dali PHANTOM S-280
Dali PHANTOM S-280
CENA ZA SZTUKĘ
Dali PHANTOM S-280
Dali PHANTOM S-280
Dali PHANTOM S-280
Dali PHANTOM S-280
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
22.499,00zł
Netto: 18.291,87zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: PHANTOM S-280
Wyświetleń: 537
Oblicz ratę

DALI PHANTOM S-280 - Głośnik instalacyjny ścienny - Inwall

 

DALI PHANTOM S-280 oferuje najwyższą jakość, jeśli chodzi o głośniki niestandardowe, a jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca, tak cennego w przestrzeni domowej. Wykorzystując sprawdzoną technologię, taką jak charakterystyczna dla naszych produktów membrana z włókna drzewnego, gumowa otoczka o niskiej stratności, przednia przegroda wykonana z płyty MDF oraz najwyższej klasy design z maskownicami magnetycznymi w połączeniu z naszym najnowszym wynalazkiem - rdzeniem nabiegunnika wykonanym w technologii SMC oraz elementem sztandarowym - hybrydowym modułem wysokotonowym, model S-280 jako głośnik ścienny oferuje osiągi dźwiękowe nie z tego świata.

Dwa główne 8-calowe głośniki niskotonowe zoptymalizowaliśmy, aby uzyskać możliwie jak najlepsze osiągi niskich i średnich tonów. Natomiast większą wydajność basów osiągnęliśmy, uzupełniając je 10-calowymi głośnikami pasywnymi. Dzięki temu otrzymaliśmy pełne pasmo przenoszenia, takie jak w przypadku obudowanych głośników podłogowych, co sprawiło, że model PHANTOM S-280 naprawdę wyróżnia się z tłumu.

Smukła obudowa idealnie wpasowuje się w niemal każdą standardową ścianę. Wszystkie modele montowane są wokół obracanego hybrydowego modułu wysokotonowego dzięki czemu są łatwe w instalacji bez względu na rodzaj podłączenia - stereo, kanał centralny czy surround.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Linia produktowaDALI PHANTOM - INSTALACYJNE
Zakres częstotliwości (+/-3 dB) [Hz]48 - 25,000
Skuteczność [2,83 V/1 m) [dB]89.0
Impedancja nominalna [Ω]8
Maks. SPL [dB]112
Sugerowana moc wzmacniacza [W]40 - 400
Częstotliwość podziału [Hz]3,000 / 15,000
Hybrydowy moduł wysokotonowy, membranowy głośnik oferujący super wysoką częstotliwość 
Hybrydowy moduł wysokotonowy, głośnik oferujący wysoką częstotliwośc, Ilość1 x 17 x 45 mm
Hybrydowy moduł wysokotonowy, głośnik wyposażony w membranę dla wysokiej częstotliwościWstęgowy
High frequency driver, Quantity1 x 29 mm
High frequency driver, Diaphragm typeMiękka kopuła tekstylna
Przetwornik niskotonowy2 x 8"
Low frequency driver, Diaphragm typeMembrana z włókna drewnianego
Low frequency passive driver, Quantity2 x 10"
Przetwornik niskotonowy biernyMembrana z włókna węglowego
Typ obudowyZamknięta zabudowa z podwójnymi pasywnymi radiatorami
WejściaPojedynczy przewód
Rekomendowane umiejscowienieNaścienny
Centralnie / Soundbar
Wymiary obudowy (wys. x szer. x gł.) [mm]1,527 x 527 x 110
Wymiary otworu montażowego (wys. x szer. x gł.) [mm]1,495 x 495 x 103
Dołączone akcesoriaInstrukcja obsługi
Wycinany szablon
Klucz imbusowy 3 mm
Masa [kg]35.0

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Firma DALI, Danish Audiophile Loudspeaker Industries, wyrosła z wiodącej w Skandynawii sieci sprzedaży detalicznej w roku 1983, a bodźcem do jej powstania był fakt, że klienci często pytali o takie kombinacje rozmiaru, kształtu, charakterystyki brzmienia i ceny kolumn, których istniejące marki nie mogły zaoferować. Poświęciliśmy się bez reszty tworzeniu kolumn głośnikowych o wyśmienitym, naturalnym brzmieniu w konkurencyjnych cenach. 

Uzbrojeni w pewność siebie i mocną wiarę, że możliwe będzie stworzenie unikalnej dźwiękowej tożsamości DALI, skoncentrowanej na realizmie muzyki i konsekwencji brzmienia, wyruszyliśmy z misją zredefiniowania reprodukcji dźwięku. 

Teraz, blisko 30 lat doświadczenie i rozpoznawalność na całym świecie, możemy z dumą powiedzieć, że przyjęliśmy postawę, która pozwoliła na rozwój najnowocześniejszych, inspirujących technologii przeznaczonych dla miłośników muzyki i kina domowego i rzuciła konkurencji wyzwanie, aby nas dogonić.

Dziś firma DALI oferuje ekscytujący wachlarz kolumn głośnikowych, mogący zaspokoić wszystkie potrzeby: od kolumn o absolutnie topowym brzmieniu – EPICON po serie ekonomiczne, np. SPEKTOR. Ponad milion usatysfakcjonowanych posiadaczy produktów DALI na całym świecie to nie przypadek. Oferujemy muzyce i filmom nowe życie w warunkach domowych, zapewniając dumnym posiadaczom produktów DALI wierniejsze, bardziej szczegółowe i bogatsze doświadczenia związane ze słuchaniem dźwięku. 

Muzyka Jest Naszym Celem, a Technologia Środkiem

Kolumny DALI charakteryzują się wysublimowaną jakością i wciągającym doświadczeniem brzmienia w szerokim polu odsłuchowym w każdym pomieszczeniu. 

Kluczowym czynnikiem wyższości kolumn DALI są ekskluzywne przetworniki DALI zaprojektowane od zera przez naszych inżynierów w bliskiej współpracy z ekspertami wiodących na świecie producentów przetworników głośnikowych. Dzięki naszym unikalnym technologiom przetworników możemy projektować i budować systemy głośnikowe, które pozwalają słuchaczom na dokładnie taki odbiór ulubionej muzyki, jaki zamierzali uzyskać artyści. Możliwość tchnięcia życia w nagraną muzykę i stworzenia wiarygodnego wrażenia „bycia tam, gdzie grają” daje nam wielką satysfakcję. To nasz hołd dla wykonawców i wyraz szacunku dla słuchaczy. 

Ale stworzenie tego wspaniałego, autentycznego brzmienia muzyki wymaga znacznie więcej, niż tylko pasji do muzyki. Nieprzerwane prace badawcze w dziedzinie akustyki, rozwój nowych technologii i zapewnienie odpowiednich możliwości naszym pracownikom, jak również monitorowanie opinii naszych klientów – to nasza recepta na sukces. Nasze oddanie doskonałości i wiernej reprodukcji dźwięku nadaje blasku wszystkim kolumnom DALI. 

W Uwielbieniu dla Muzyki

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO