Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Dali RUBICON 2 C BLACK GLOSS

Dali RUBICON 2 C BLACK GLOSS
Dali RUBICON 2 C BLACK GLOSS
Dali RUBICON 2 C BLACK GLOSS
CENA ZA SZTUKĘ Chwilowo brak
Dali RUBICON 2 C BLACK GLOSS
Dali RUBICON 2 C BLACK GLOSS
Dali RUBICON 2 C BLACK GLOSS
Dali RUBICON 2 C BLACK GLOSS
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
9.999,00zł
Netto: 8.129,27zł
  • Stan: Chwilowo brak
  • Model: RUBICON 2 C BLACK GLOSS
Wyświetleń: 161

Dostępne opcje

Oblicz ratę
Cena za sztukę. Minimalna ilość zamówienia to 2

DALI RUBICON 2 C BLACK GLOSS - Aktywna kolumna głośnikowa podstawkowa

SERIA DALI RUBICON C

DALI RUBICON C to aktywny odpowiednik serii RUBICON - współdzielący te same przetworniki i konstrukcję obudowy, jednocześnie dziedzicząc technologię wzmacniacza z serii CALLISTO oraz bezprzewodową transmisję audio z DALI SOUND HUB. Razem tworzą serię RUBICON C.

Sound HUB jest podstawowym elementem podczas ustawiania głośników RUBICON C. HUB jest podstawą przekazywania bezprzewodowego sygnału audio. W tym urządzeniu rozpoczyna się proces parowania. W HUBie znajdują się wszystkie potencjalne połączenia. Koncentrując się na zerowej utracie sygnału, braku opóźnień i łatwej konfiguracji, bezprzewodowe połączenie wymaga jedynie pełnego zasilania, co oznacza łatwą zmianę konfiguracji i brak konieczności instalacji przewodów audio. Połączenie bezprzewodowe pomiędzy RUBICON C a HUBem działa nawet bez aktywnego sygnału Wi-Fi, dzięki bezpośredniemu połączeniu pomiędzy urządzeniami.

Magnesy z systemem Linear Drive

Nowy, innowacyjny, rozwijany we własnym zakresie, korzystający z technologii SMC system magnesów Linear Drive eliminuje cztery czynniki zniekształcające w systemie napędowym głośników: prądy wirowe, histerezę, zmiany strumienia i indukcyjność cewki głośnikowej.

Technologia SMC

Zaawansowana technologia miękkiego materiału magnetycznego (SMC) eliminuje zmiany mocy strumienia w szczelinie magnesu. W rezultacie redukuje ona zniekształcenia do minimum, w porównaniu z konwencjonalnymi głośnikami.

Głośniki basowe produkowane w fabryce DALI

Najnowszej generacji membrany z włókna drzewnego, korzystające z nowego procesu impregnacji membrany i nowej powłoki pomontażowej. Głośniki basowe DALI EPICON są nie tylko rozwijane, ale również produkowane w centrali DALI w Danii.

Membrany z włóknami drzewnego

Użycie membrany z włókna drzewnego zapewnia naszym ręcznie budowanym głośnikom basowym lekką, sztywną i losowo nierówną membranę. Umożliwia to łatwe poruszanie się, nawet ruchami tłokowymi oraz znacznie redukuje możliwość powstawania rezonansu powierzchniowego.

OBUDOWA

Niewielka, ale doskonale zaprojektowana podstawkowa kolumna głośnikowa RUBICON 2 C zapewnia bogato zdefiniowane detale i duże basy, a jej brzmienie przeczy kompaktowemu rozmiarowi. Wierzymy, że to idealne połączenie kompaktowych rozmiarów i wewnętrznej objętości obudowy stworzyło idealne środowisko pracy, aby przetworniki jak najlepiej wykorzystywały swoje możliwości. Nie daj się zwieść małemu rozmiarowi; RUBICON 2 C to potęga wydajności.

RUBICON 2 C to najlepszy w swojej klasie aktywny system głośników stanowiący doskonałe połączenie kompaktowych rozmiarów i dużej wydajności dźwięku. Ta podstawkowa kolumna głośnikowa korzysta z wyjątkowo stabilnego połączenia bezprzewodowego dzięki własnej, zastrzeżonej sieci. Wykorzystując dwa 250 watowe wzmacniacze muzyczne klasy D w każdej kolumnie, oferuje wystarczająco dużo mocy, aby zapewnić nadwyżkę ciśnienia akustycznego nawet w skomplikowanych pasażach muzycznych lub podczas potężnych eksplozji w filmach akcji.

Elegancka seria RUBICON C to nasz sposób na stworzenie pięknej harmonii w przejściu do świata cyfrowego przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości charakterystyki dźwięku. RUBICON 2 C jest częścią bezprzewodowego systemu głośników, który umożliwia klientowi łatwy dostęp do całej kolekcji muzyki w najlepszej możliwej jakości i odtwarzanie jej bez potrzeby korzystania ze skomplikowanej elektroniki.
DALI RUBICON C to przykładowe połączenie przetworników i konstrukcji obudowy serii RUBICON, technologii wzmacniacza CALLISTO oraz bezprzewodowej transmisji dźwięku z DALI SOUND HUB. Razem tworzą serię RUBICON C.

Seria RUBICON C to nowoczesny system Hi-Fi oferujący wydajność na tym samym wysokim poziomie - lub lepszym - niż oryginalna seria RUBICON.
Dostępne są trzy wykończenia - białe z wysokim połyskiem, czarne z wysokim połyskiem oraz walnut - RUBICON 2 C jest dostarczany z gumowymi nóżkami, które utrzymują go w odpowiedniej pozycji i pomagają zaakcentować jego estetykę i akustykę.

 

Specyfikacje:

pasmo przenoszenia (±3 dB): 46 - 26 000 Hz
maksymalny SPL: 108 dB
czułość wejściowa: 1,400 mV
impedancja wejściowa RCA: 5 kΩ
częstotliwość zwrotnicy: 2 600 Hz
konstrukcja zwrotnicy: hybrydowa w pełni aktywna, 24-bitowy procesor DSP i wszystkie pasywne analogowe
przetwornik wysokiej częstotliwości: 1x 29 mm
przetwornik wysokiej częstotliwości, typ membrany: miękka kopuła tekstylna
przetwornik niskiej częstotliwości: 1x 6½”
przetwornik niskiej częstotliwości, typ membrany: stożek z włókna drzewnego
typ obudowy: Bass Reflex
częstotliwość strojenia Bass Reflex: 51.0 Hz
maksymalna moc wyjściowa wzmacniacza: 250 W RMS
typ wzmacniacza: dyskretna klasa D (pętla zamknięta, samooscylacyjna)
wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy: Burr Brown PCM1796 (wyjście symetryczne)
wejście: ADC-in (RCA)
wejścia bezprzewodowe: pełne 24 bit/96 kHz (bez tłumienia stratności)
maksymalna rozdzielczość cyfrowa: 24/96 bit/kHz
zalecana odległość od ściany: 20 - 120 cm
maksymalny pobór mocy: 325 W

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Firma DALI, Danish Audiophile Loudspeaker Industries, wyrosła z wiodącej w Skandynawii sieci sprzedaży detalicznej w roku 1983, a bodźcem do jej powstania był fakt, że klienci często pytali o takie kombinacje rozmiaru, kształtu, charakterystyki brzmienia i ceny kolumn, których istniejące marki nie mogły zaoferować. Poświęciliśmy się bez reszty tworzeniu kolumn głośnikowych o wyśmienitym, naturalnym brzmieniu w konkurencyjnych cenach. 

Uzbrojeni w pewność siebie i mocną wiarę, że możliwe będzie stworzenie unikalnej dźwiękowej tożsamości DALI, skoncentrowanej na realizmie muzyki i konsekwencji brzmienia, wyruszyliśmy z misją zredefiniowania reprodukcji dźwięku. 

Teraz, blisko 30 lat doświadczenie i rozpoznawalność na całym świecie, możemy z dumą powiedzieć, że przyjęliśmy postawę, która pozwoliła na rozwój najnowocześniejszych, inspirujących technologii przeznaczonych dla miłośników muzyki i kina domowego i rzuciła konkurencji wyzwanie, aby nas dogonić.

Dziś firma DALI oferuje ekscytujący wachlarz kolumn głośnikowych, mogący zaspokoić wszystkie potrzeby: od kolumn o absolutnie topowym brzmieniu – EPICON po serie ekonomiczne, np. SPEKTOR. Ponad milion usatysfakcjonowanych posiadaczy produktów DALI na całym świecie to nie przypadek. Oferujemy muzyce i filmom nowe życie w warunkach domowych, zapewniając dumnym posiadaczom produktów DALI wierniejsze, bardziej szczegółowe i bogatsze doświadczenia związane ze słuchaniem dźwięku. 

Muzyka Jest Naszym Celem, a Technologia Środkiem

Kolumny DALI charakteryzują się wysublimowaną jakością i wciągającym doświadczeniem brzmienia w szerokim polu odsłuchowym w każdym pomieszczeniu. 

Kluczowym czynnikiem wyższości kolumn DALI są ekskluzywne przetworniki DALI zaprojektowane od zera przez naszych inżynierów w bliskiej współpracy z ekspertami wiodących na świecie producentów przetworników głośnikowych. Dzięki naszym unikalnym technologiom przetworników możemy projektować i budować systemy głośnikowe, które pozwalają słuchaczom na dokładnie taki odbiór ulubionej muzyki, jaki zamierzali uzyskać artyści. Możliwość tchnięcia życia w nagraną muzykę i stworzenia wiarygodnego wrażenia „bycia tam, gdzie grają” daje nam wielką satysfakcję. To nasz hołd dla wykonawców i wyraz szacunku dla słuchaczy. 

Ale stworzenie tego wspaniałego, autentycznego brzmienia muzyki wymaga znacznie więcej, niż tylko pasji do muzyki. Nieprzerwane prace badawcze w dziedzinie akustyki, rozwój nowych technologii i zapewnienie odpowiednich możliwości naszym pracownikom, jak również monitorowanie opinii naszych klientów – to nasza recepta na sukces. Nasze oddanie doskonałości i wiernej reprodukcji dźwięku nadaje blasku wszystkim kolumnom DALI. 

W Uwielbieniu dla Muzyki

Tagi: Dali , Rubicon
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO