Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Dali Rubicon 8C

Dali Rubicon 8C
Dali Rubicon 8C
Dali Rubicon 8C
Dali Rubicon 8C
Dali Rubicon 8C
Dali Rubicon 8C
CENA ZA SZTUKĘ
Dali Rubicon 8C
Dali Rubicon 8C
Dali Rubicon 8C
Dali Rubicon 8C
Dali Rubicon 8C
Dali Rubicon 8C
Dali Rubicon 8C
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
17.999,10zł
Netto: 14.633,41zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Rubicon 8C
Wyświetleń: 176

Dostępne opcje

Oblicz ratę

DALI RUBICON 8C - Aktywna kolumna głośnikowa podłogowa

 

Elegancki RUBICON 8 C zapewnia niesamowitą jakość, która pozwala cieszyć się muzyką w każdym wydaniu. Podnosząc wysoko poprzeczkę audio, RUBICON 8 jest po prostu oszałamiający pod względem niesamowitej sceny dźwiękowej, którą prezentuje. Trio głośników niskotonowych dostarcza dźwięk o różnych częstotliwościach, czyniąc głośnik RUBICON 8 C najwyższym osiągnięciem w świecie audio high-end w średniej cenie.

RUBICON 8 C jest częścią bezprzewodowego systemu głośników, który umożliwia odbiorcy łatwy dostęp do całej muzyki w najlepszej możliwej jakości i odtwarzanie jej bez potrzeby stosowania skomplikowanej elektroniki.

System audio RUBICON C zapewnia nowoczesne Hi-Fi na co najmniej takim samym poziomie jakości, jak oryginalna seria RUBICON. Wynika to z połączenia przetworników i konstrukcji obudowy z oryginalnej serii pasywnej, technologii wzmacniaczy z serii CALLISTO oraz bezprzewodowej transmisji dźwięku z DALI SOUND HUB. Razem tworząc serię RUBICON C.

 

RUBICON 8 C posiada trzy rodzaje przetworników, z których każdy pracuje w różnych częstotliwościach. Taka konfiguracja daje w efekcie konstrukcję 2½+½+½-drożną, generując niesamowity zakres i imponujące ciśnienie akustyczne. RUBICON 8 C jest dla tych, którzy poszukują nadzwyczajnego rozmiaru i dźwięku.

Podnosząc wysoko poprzeczkę audio, RUBICON 8 jest po prostu oszałamiający pod względem niesamowitej sceny dźwiękowej, którą prezentuje. Trio głośników niskotonowych dostarcza dźwięk o różnych częstotliwościach, czyniąc głośnik RUBICON 8 C najwyższym osiągnięciem w świecie audio high-end w średniej cenie.

Dostępne w trzech wersjach wykończenia - biały połysk, czarny połysk i orzech włoski - kolumny podłogowe wyposażone są w gumowe nóżki, które utrzymują je we właściwej pozycji i pomagają zachować ich estetyczne i akustyczne walory.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Zakres częstotliwości (+/-3 dB) [Hz]36 - 30.000
Maks. SPL [dB]112
Częstotliwość podziału [Hz]500 - 800 - 2,600 - 14,000
Rodzaj zwrotnicyHybrid Full Active 24 bit DSP and Passive all analogue
Hybrydowy moduł wysokotonowy, głośnik oferujący super częstotliwość, Ilość1 x 17 x 45 mm
Hybrydowy moduł wysokotonowy, membranowy głośnik oferujący super wysoką częstotliwośćWstęgowy
Hybrydowy moduł wysokotonowy, głośnik oferujący wysoką częstotliwośc, Ilość1 x 29 mm
Hybrydowy moduł wysokotonowy, głośnik wyposażony w membranę dla wysokiej częstotliwościMiękka kopuła tekstylna
Przetwornik niskotonowy3 x 6½"
Low frequency driver, Diaphragm typeMembrana z włókna drewnianego
Typ obudowyBass Reflex
Strojenie bass-reflexu [Hz]36.5
Maks. moc wzmacniacza [W RMS]250
Typ wzmacniaczaDiscrete Class D (Closed Loop, Self Oscillating)
 Burr Brown PCM1796 (Balanced output)
WejściaADC-in (RCA)
Wejście bezprzewodoweFull 24 Bit / 96 kHz (No bit-loss attenuated)
Wireless Audio RF Band [MHz]5725-5875 MHz
Maksymalna cfyrowa rozdzielczość [bitów/KHz]24 / 96
Ekranowanie magnetyczneNo
Rekomendowane umiejscowieniePodłogowy
Sugerowana odległość od ściany [cm]20 - 180
Maks. zużycie energii [W]325
Standby Power Consumption [W]1.2
Maks. wymiary z podstawą i maskownicą (wys. x szer. x gł.) [mm]1100 x 220 x 445
Dołączone akcesoriaInstrukcja obsługi
Ściereczka z mikrofibry
Gumowe ochraniacze
Front Grille
Premium Spike Set
Masa [kg]27.8
Input Sensitivity [mV]1,250
 5k
Napięcie wejściowe zasilania [V]Universal mains 100 - 240V

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Firma DALI, Danish Audiophile Loudspeaker Industries, wyrosła z wiodącej w Skandynawii sieci sprzedaży detalicznej w roku 1983, a bodźcem do jej powstania był fakt, że klienci często pytali o takie kombinacje rozmiaru, kształtu, charakterystyki brzmienia i ceny kolumn, których istniejące marki nie mogły zaoferować. Poświęciliśmy się bez reszty tworzeniu kolumn głośnikowych o wyśmienitym, naturalnym brzmieniu w konkurencyjnych cenach. 

Uzbrojeni w pewność siebie i mocną wiarę, że możliwe będzie stworzenie unikalnej dźwiękowej tożsamości DALI, skoncentrowanej na realizmie muzyki i konsekwencji brzmienia, wyruszyliśmy z misją zredefiniowania reprodukcji dźwięku. 

Teraz, blisko 30 lat doświadczenie i rozpoznawalność na całym świecie, możemy z dumą powiedzieć, że przyjęliśmy postawę, która pozwoliła na rozwój najnowocześniejszych, inspirujących technologii przeznaczonych dla miłośników muzyki i kina domowego i rzuciła konkurencji wyzwanie, aby nas dogonić.

Dziś firma DALI oferuje ekscytujący wachlarz kolumn głośnikowych, mogący zaspokoić wszystkie potrzeby: od kolumn o absolutnie topowym brzmieniu – EPICON po serie ekonomiczne, np. SPEKTOR. Ponad milion usatysfakcjonowanych posiadaczy produktów DALI na całym świecie to nie przypadek. Oferujemy muzyce i filmom nowe życie w warunkach domowych, zapewniając dumnym posiadaczom produktów DALI wierniejsze, bardziej szczegółowe i bogatsze doświadczenia związane ze słuchaniem dźwięku. 

Muzyka Jest Naszym Celem, a Technologia Środkiem

Kolumny DALI charakteryzują się wysublimowaną jakością i wciągającym doświadczeniem brzmienia w szerokim polu odsłuchowym w każdym pomieszczeniu. 

Kluczowym czynnikiem wyższości kolumn DALI są ekskluzywne przetworniki DALI zaprojektowane od zera przez naszych inżynierów w bliskiej współpracy z ekspertami wiodących na świecie producentów przetworników głośnikowych. Dzięki naszym unikalnym technologiom przetworników możemy projektować i budować systemy głośnikowe, które pozwalają słuchaczom na dokładnie taki odbiór ulubionej muzyki, jaki zamierzali uzyskać artyści. Możliwość tchnięcia życia w nagraną muzykę i stworzenia wiarygodnego wrażenia „bycia tam, gdzie grają” daje nam wielką satysfakcję. To nasz hołd dla wykonawców i wyraz szacunku dla słuchaczy. 

Ale stworzenie tego wspaniałego, autentycznego brzmienia muzyki wymaga znacznie więcej, niż tylko pasji do muzyki. Nieprzerwane prace badawcze w dziedzinie akustyki, rozwój nowych technologii i zapewnienie odpowiednich możliwości naszym pracownikom, jak również monitorowanie opinii naszych klientów – to nasza recepta na sukces. Nasze oddanie doskonałości i wiernej reprodukcji dźwięku nadaje blasku wszystkim kolumnom DALI. 

W Uwielbieniu dla Muzyki

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO