Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

DENON AVC-X6800H PREMIUM SILVER

DENON AVC-X6800H PREMIUM SILVER
DENON AVC-X6800H PREMIUM SILVER
DENON AVC-X6800H PREMIUM SILVER
DENON AVC-X6800H PREMIUM SILVER
DENON AVC-X6800H PREMIUM SILVER
DENON AVC-X6800H PREMIUM SILVER
Chwilowo brak
DENON AVC-X6800H PREMIUM SILVER
DENON AVC-X6800H PREMIUM SILVER
DENON AVC-X6800H PREMIUM SILVER
DENON AVC-X6800H PREMIUM SILVER
DENON AVC-X6800H PREMIUM SILVER
DENON AVC-X6800H PREMIUM SILVER
DENON AVC-X6800H PREMIUM SILVER
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
15.499,00zł
Netto: 12.600,81zł
 • Stan: Chwilowo brak
 • Model: AVC-X6800H PREMIUM SILVER
Wyświetleń: 138

Dostępne opcje

Oblicz ratę

DENON AVC-X6800H PREMIUM SILVER - Amplituner AV

 

Zaprojektowany i wyprodukowany w Japonii amplituner AVC-X6800H napędza 11.4 kanałów wzmacniających, gwarantując najwyższą jakość dźwięku. Dzięki Dolby Atmos i DTS:X, a także IMAX Enhanced i Auro 3D, AVC-X6800H otacza większe przestrzenie mieszkalne zapierającym dech w piersiach dźwiękiem 3D. Wbudowany system HEOS® umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie ulubionej muzyki.

 

Potężny 11-kanałowy wzmacniacz

Wyposażony w zaawansowany wzmacniacz mocy w monolitycznej konstrukcji, AVC-X6800H zapewnia wysoką moc 205 W na kanał, zapewniając dynamiczną i precyzyjną rozrywkę.

 

 

Dźwięk 3D

Zanurz się w dźwięku dzięki Dolby Atmos®, DTS:X®, IMAX Enhanced i Auro 3D, wraz z Dolby Surround, DTS Neural:X i Auro-Matic upmixer do optymalizacji starszych treści

 

 

Elastyczność konfiguracji

AVC-X6800H oferuje wiele opcji konfiguracji i elastyczność, aby dostosować kino domowe do swoich potrzeb. Obsługuje 13.4-kanałowe przetwarzanie, tryb przedwzmacniacza, Audyssey MultEQ XT32, oraz opcjonalną funkcję Dirac Live i Dirac Live Bass Control (za opłatą).

 

 

Zaawansowane kino domowe 8K

Wideo 8K jest obsługiwane przez wszystkie siedem wejść HDMI i dwa z trzech wyjść. Dzięki HLG, HDR, Dolby Vision, HDR10+ i Dynamic HDR, nie ma potrzeby martwić się o kompatybilność wideo i jakość obrazu.

 

 

Wbudowana technologia HEOS

Wideo 8K jest obsługiwane przez wszystkie siedem wejść HDMI i dwa z trzech wyjść. Dzięki funkcjom HLG, HDR, Dolby Vision, HDR10+ i Dynamic HDR, nie ma potrzeby martwić się o kompatybilność wideo i jakość obrazu.

 

 

Technologia korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey

Wbudowany pakiet funkcji korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ XT32 zapewnia dokładną konfigurację i kalibrację kalibracji, aby zapewnić najbardziej optymalne wrażenia odsłuchowe w pomieszczeniu.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Gwarancja: 24 Miesiące

  POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE
 • WiFi: Tak
 • Bluetooth: Tak
 • AirPlay 2: Tak

  WEJŚCIA I WYJŚCIA HDMI
 • HDMI (Wejścia): 7
 • HDMI (Wyjścia): 3

  WEJŚCIA AUDIO
 • Wejście Optyczne: 1-2
 • Wejście Koaksjalne: 1-2
 • Wejście Gramofonowe PHONO: Tak
   
 • Liczba Kanałów: 13.4
   
 • Moc Wyjściowa (RMS 6Ω): 175 W
 • Moc Wyjściowa (RMS 8Ω): 140 W
   
 • Radio Internetowe: Tak
 • Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny: Auro 3D, DTS:X, DTS: X Pro, DTS HD Master, DTS Neural:X, DTS Virtual:X, Dolby Atmos, Dolby Height Virtualization, Dolby Surround, Dolby TrueHD, IMAX Enhanced, Wielokanałowe Stereo
 • System Multiroom: Tak
 • Złącze USB: Tak
 • Obsługiwana Rozdzielczość Obrazu: 4K, 8K, Full HD 1080p
 • Wejście Analogowe: 6
 • Wyjście Na Subwoofer: Tak

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Denon to nie tylko wyszukany wygląd i fantastyczne doznania muzyczne. Czerpiąc ze swego niezrównanego dziedzictwa, nasza marka stale się rozwija i poszukuje nowych obszarów innowacyjności.

SKĄD POCHODZIMY?

Fundament marki Denon stanowi ponad 100 lat doświadczenia i tradycji. Wprowadzone przez nas innowacje oraz pionierski duch Denon znacząco przyczyniły się do rozwoju technologii Hi-Fi. Nasze unikalne rozwiązania konstrukcyjne miały wpływ na całą branżę. Od pierwszego profesjonalnego rejestratora / odtwarzacza płyt zaprezentowanego w 1939 roku, poprzez produkcję komercyjnych magnetofonów oraz odtwarzaczy w Japonii w 1958 roku, do pierwszego w historii rejestratora PCM, który wytyczył drogę dla wprowadzenia formatu CD w roku 1972. W 1982 Denon zaprezentował pierwszy odtwarzacz CD do użytku domowego (DCD-2000) - kolejny przełomowy kamień milowy w historii marki. Wraz z pojawieniem się technologii kina domowego, Denon ponownie stał się wyznacznikiem standardów, udostępniając urządzenie obsługujące dekodowanie Dolby Digital, co pozwoliło na czerpanie tego co najlepsze podczas odtwarzania treści wielokanałowych.

DOKĄD ZMIERZAMY?

Dziś innowacyjna moc Denon przejawia się w tworzeniu zaawansowanych produktów sieciowych i rozwoju bezprzewodowych technologii multi-room, takich jak platforma HEOS Built-in. Nieskazitelna jakość dźwięku w połączeniu z nowoczesną i intuicyjną obsługą jest tym, co zapewnia naszym klientom inspirację oraz komfort użytkowania. Najlepiej ujmuje to wizja naszej marki: Przenosimy ludzi poprzez muzykę. W przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

NASZA WIZJA

Pasja artyzm, technologia

Dla marki Denon produkcja komponentów audio-wideo to nie tylko biznes. Tworzenie koncepcji, które zapewniają radość z rozrywki w wysokiej jakości, jest naszą pasją i powodem, dla którego istniejemy. Co więcej, nasze ciągłe dążenie do stworzenia idealnie brzmiącego komponentu jest kluczem do przekształcania kreatywnych pomysłów w wiodące innowacje i przewidywania potrzeb konsumentów. W niedawnej ewolucji obejmowało to rozwój technologii mobilnych, aby nasi klienci mogli cieszyć się najlepszą możliwą jakością reprodukcji muzyki w dowolnym formacie. Zapewnienie użytkownikowi czystości dźwięku oraz przyjemności ze słuchania jest tym, o co chodzi w Denon.

Więcej niż słowa.

Dla każdego pracownika w Denon pasja, artyzm i technologia to coś więcej niż chwytliwe slogany – to część kwintesencji filozofii stojącej za wszystkim, co robimy. Te trzy elementy oraz dziesięciolecia innowacji i doskonałości inżynieryjnej ukształtowały całą naszą kulturę. Każdy szczegół produktu Denon jest tworzony wokół tych elementów, mając na uwadze jeden cel: zmaksymalizować wrażenia płynące z rozrywki. Doświadczenie Denon oraz nasza 100 letnia historia dostarczania potężnego dźwięku i wyraźnego obrazu wyznaczają drogę firmy w przyszłość. Cenimy nasze dziedzictwo i wykorzystujemy je, aby inspirować i napędzać nasze ciągłe dążenie do perfekcji. Będziemy również nadal celebrować źródło siły naszych produktów, aby zapewnić moc, precyzję i wydajność. Ponadto, marka Denon stale patrzy w przyszłość, ewoluuje i nieustannie stara się przekształcać nowe pomysły w wiodące innowacje. Niezależnie od rodzaju nowej ewolucji, Denon tam będzie – dodając swój wkład do naszych poprzednich osiągnięć.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO