Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

DLS FLATBOX M-Two

DLS FLATBOX M-Two
CENA ZA SZTUKĘ
DLS FLATBOX M-Two
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
6.495,00zł
Netto: 5.280,49zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: FLATBOX M-Two
Wyświetleń: 1507
Oblicz ratę

DLS FLATBOX M-Two - Głośnik naścienny

 

W przypadku DLS jest to proste - im większy głośnik, tym większy dźwięk, zachowując jednocześnie charakter i tonalność. FLATBOX M-Two jest naszym flagowym produktem. Bez kompromisów. Bez pójścia na skróty. Projekt M-Two będzie wymagał twojej uwagi; po prostu nie będziesz chciał przestać słuchać…

Odlewane kosze przetwornikówniskostratne cewki indukcyjne, współdziałające 6,5 calowe kewlarowe oraz aluminiowe przetworniki basoweBi-wire-ing, technologie Waveguide i Time Alignment sprawiają, że głośniki serii M-Two to produkt flagowy, który docenią wymagający słuchacze.

Technologia Waveguide (30mm przetwornik wysokotonowy) pozwala na lepsze sprzężenie membrany głośnika wysokotonowego z otaczającym powietrzem co skutkuje zmniejszeniem dyfrakcji krawędzi przegrody. Odpowiedni sposób instalacji przetwornika wysokotonowego w obudowie głośnika eliminuje odbicia krawędziowe.

Technologia Time Alignement oznacza taki sposób umieszczenia przetworników: wysokotonowego i średnio/niskotonowego w osi pionowej skrzyni rezonansowej, który skutkuje idealnym zgraniem co do milisekundy reprodukcji dźwięku przez wszystkie przetworniki zamontowane w kolumnie głośnikowej.

FLATBOX M-Two – model ten dostępny jednym rodzaju wykończenia – jedwabistej bieli. W zestawie głośników znajdują się zarówno czarne jak i białe kratki maskujące.

 

Uzupełnieniem głośników DLS serii FLATBOX są płaskie subwoofery serii FLATSUB do montażu ściennego.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Przeznaczenie ścienny
 • Typ głośnika pasywny
 • Rodzaj instalacji „Ω”
 • Impendencja ( Ω ) 4
 • Moc 50-250W
 • Konstrukcja Para głośników 2-drożnych, obudowa bass-reflex; Woofer: 6,5" membrana kewlarowa / 6,5" membrana aluminiowa; Tweeter: 30mm Waveguide
 • Wymiary (mm) 1050x320x111
 • Waga 1szt. ( kg ) 16,9

 

W zestawie dwie maskownice: biała i czarna.

 

   

  Napisz opinię

  Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
  Zły Dobry

  The DLS Company (DLS Svenska AB) zostało założone w 1979r przez trzech panów: Dawida, Leifa i Stefana; początkowo firma zajmowała się produkcją odbiorników komunikacyjnych.
  W 1985r podjęto decyzję o wejściu na rynek CAR AUDIO, a w 2003r rozpoczęto produkcję głośników HOME AUDIO we współpracy ze szwedzkim projektantem głośników, absolwentem wydziału akustyki Chalmers University of Technology in Gothenburg, Matsem Andresenem. Wszystkie przetworniki montowane w głośnikach DLS są konstrukcjami zaprojektowanymi przez DLS co niemal od razu pozwoliło na uzyskiwanie świetnych wyników w testach porównawczych oraz nominacji w konkursach „Best Sound” zarówno w Skandynawii jak i całej Europie.

  Obecnie DLS posiada w swojej ofercie szereg głośników do zastosowań domowych: głośniki ścienne, montowane bezpośrednio na ścianie, głośniki wpustowe do montażu wewnątrz sufitów lub ścian, głośniki zewnętrzne pogodoodporne do zastosowania w ogrodach, na tarasach i balkonach a także płaskie subwoofery do powieszenia na ścianie lub umieszczeniu pod meblem.

  Głośniki DLS to konstrukcje o przemyślanej architekturze, a szczególną uwagę zasługują konstrukcje z serii Flatbox, Flatbox Slim i serii M/D, przeznaczone do montażu na ścianie. W dobie gdy większość producentów głośników ściennych w konstrukcjach obudowy stosuje tworzywa sztuczne i inne mało sztywne materiały DLS stosuję zasadę konstruowania maksymalnie zbliżoną do tradycyjnej kolumny głośnikowej, wykorzystując w konstrukcji głośnika wiszącego na ścianie drewno. Połączenie sztywności drewnianej skrzyni z przetwornikami własnej konstrukcji i znakomitej jakości, skutkuje zaskakującym dźwiękiem porównywalnym ze znacznie droższymi konstrukcjami. Modele Flatbox XXL oraz Flatbox XXL, a przede wszystkim M-One i M-Two są z powodzeniem wykorzystywane w systemach stereo, gdzie szczególnie liczy się jakość dźwięku.

  Również głośniki sufitowe i te montowane w ścianie to niezmiernie przemyślane konstrukcje, których zadaniem jest optymalizacja dźwięku w zakresie wydobycia jak najszerszego pola częstotliwości. Ich współpraca z płaskimi subwooferami serii FLATSUB daje rewelacyjne rezultaty w nagłaśnianiu wybranej przestrzeni.

  Na koniec wisienka na torcie: jakość i kolorystyka wykończenia: czarny lakier fortepianowy i jedwabista biel znakomicie wpisują się w nowoczesne wnętrza, tym samym nie zaburzając zaplanowanej architektury pomieszczenia mieszkania, domu, restauracji czy sali muzealnej.

  Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO