Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Dali RUBICON 6 C BLACK GLOSS

Dali RUBICON 6 C BLACK GLOSS
Dali RUBICON 6 C BLACK GLOSS
Dali RUBICON 6 C BLACK GLOSS
CENA ZA SZTUKĘ Chwilowo brak
Dali RUBICON 6 C BLACK GLOSS
Dali RUBICON 6 C BLACK GLOSS
Dali RUBICON 6 C BLACK GLOSS
Dali RUBICON 6 C BLACK GLOSS
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
15.999,00zł
Netto: 13.007,32zł
 • Stan: Chwilowo brak
 • Model: RUBICON 6 C BLACK GLOSS
Wyświetleń: 205

Dostępne opcje

Oblicz ratę
Cena za sztukę. Minimalna ilość zamówienia to 2

Dali RUBICON 6 C BLACK GLOSS - Aktywna kolumna głośnikowa podłogowa

Dali Rubicon 6 C, to aktywne głośniki, które zachwycają siłą i precyzją przenoszonego dźwięku. Dzięki zastosowaniu dwóch wzmacniaczy w klasie D o mocy znamionowej aż 250W, zawsze uzyskasz odpowiedni poziom ciśnienia akustycznego w swoim pomieszczeniu.

Połączenie bezprzewodowe cechuje się wysoką stabilnością, dzięki specjalnemu wewnętrznemu protokołowi Dali, który niezależny jest od innych sieci bezprzewodowych.

Wykonanie głośników jest więcej niż wyjątkowe. Jak w wielu konstrukcjach tej duńskiej firmy, tak i w tych głośnikach zastosowano membrany z włókna drzewnego, które nie tylko sprawią, że przenoszenie dźwięku będzie bardziej precyzyjne (bardziej sztywna i nieregularna membrana zmniejsza prawdopodobieństwo powstawania rezonansów), ale też wygląd głośników będzie wyjątkowy.

Za odpowiednią reprodukcję wysokich tonów odpowiada hybrydowa konstrukcja łącząca ze sobą miękką wysokotonową kopułkę ze wstęgą, która sprawi że scena dźwiękowa oddana będzie z dużą precyzją i dokładnością. 

W konstrukcjach bezprzewodowych najtrudniejszym zadaniem dla inżynierów jest zachowanie bezstratnego sygnału wysokiej jakości i zapewnieniu stabilnej i szybkiej transmisji dźwięku.

Jest to szczególnie ważne przy łączeniu takiej konstrukcji z telewizorem – dźwięk nie może być opóźniony  w stosunku do obrazu, a jednak musi mieć najwyższą możliwą jakość. Problemy z utrzymaniem stabilności względem jakości dźwięku są przyczyną ograniczonego zaufania i rezerwy, z jaką specjaliści podchodza do konstrukcji bezprzewodowych.

Dali Rubicon 6C inżynierom udało się rozwiązać ten problem dzięki zastosowaniu dedykowanego połączenia (do 96kHz, 24bit) z Dali Sound Hub. 

Dali Sound Hub to urządzenie, które pełni rolę "centrum dowodzenia" głośnikami Dali. Zapewnia ono stabilne i szybkie bezprzewodowe połączenie z głośnikami Dali Rubicon na odległość aż do 10m.,

Dzięki wygodnej kontroli i wysokiej funkcjonalności (wejścia optyczne, SPDiF, RCA, Bluetooth), swobodnie połączysz swoje głośniki z telewizorem, telefonem, czy dyskiem sieciowym."3

Specyfikacje:

 • pasmo przenoszenia (±3 dB): 37 - 30 000 Hz
 • maksymalny SPL: 110 dB
 • czułość wejściowa: 1,250 mV
 • impedancja wejściowa RCA: 5 kΩ
 • częstotliwość zwrotnicy: 800 - 2 600 - 14 000 Hz
 • konstrukcja zwrotnicy: hybrydowa w pełni aktywna, 24-bitowy procesor DSP i wszystkie pasywne analogowe
 • hybrydowy moduł wysokotonowy super-wysokiej częstotliwości: 1x 17x45 mm
 • hybrydowy moduł wysokotonowy super-wysokiej częstotliwości, typ membrany: wstążka
 • hybrydowy moduł wysokotonowy, wysokiej częstotliwości: 1x 29 mm
 • Hybrydowy moduł wysokotonowy, wysokiej częstotliwości, typ membrany: miękka kopułka tekstylna
 • przetwornik niskiej częstotliwości, 2x 6½"
 • przetwornik niskiej częstotliwości, typ membrany: stożek z włókna drzewnego
 • typ obudowy: Bass Reflex
 • częstotliwość strojenia Bass Reflex: 36,5 Hz
 • maksymalna moc wyjściowa wzmacniacza: 250 W RMS
 • typ wzmacniacza: dyskretna klasa D (pętla zamknięta, samooscylacyjna)
 • wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy: Burr Brown PCM1796 (wyjście symetryczne)
 • wejście: ADC-in (RCA)
 • wejścia bezprzewodowe: pełne 24 bit/96 kHz (bez tłumienia stratności)
 • maksymalna rozdzielczość cyfrowa: 24/96 bit/kHz
 • zalecana odległość od ściany: 20 - 180 cm
 • maksymalny pobór mocy: 325 W
 • pobór mocy w trybie czuwania: 1,2 W

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Firma DALI, Danish Audiophile Loudspeaker Industries, wyrosła z wiodącej w Skandynawii sieci sprzedaży detalicznej w roku 1983, a bodźcem do jej powstania był fakt, że klienci często pytali o takie kombinacje rozmiaru, kształtu, charakterystyki brzmienia i ceny kolumn, których istniejące marki nie mogły zaoferować. Poświęciliśmy się bez reszty tworzeniu kolumn głośnikowych o wyśmienitym, naturalnym brzmieniu w konkurencyjnych cenach. 

Uzbrojeni w pewność siebie i mocną wiarę, że możliwe będzie stworzenie unikalnej dźwiękowej tożsamości DALI, skoncentrowanej na realizmie muzyki i konsekwencji brzmienia, wyruszyliśmy z misją zredefiniowania reprodukcji dźwięku. 

Teraz, blisko 30 lat doświadczenie i rozpoznawalność na całym świecie, możemy z dumą powiedzieć, że przyjęliśmy postawę, która pozwoliła na rozwój najnowocześniejszych, inspirujących technologii przeznaczonych dla miłośników muzyki i kina domowego i rzuciła konkurencji wyzwanie, aby nas dogonić.

Dziś firma DALI oferuje ekscytujący wachlarz kolumn głośnikowych, mogący zaspokoić wszystkie potrzeby: od kolumn o absolutnie topowym brzmieniu – EPICON po serie ekonomiczne, np. SPEKTOR. Ponad milion usatysfakcjonowanych posiadaczy produktów DALI na całym świecie to nie przypadek. Oferujemy muzyce i filmom nowe życie w warunkach domowych, zapewniając dumnym posiadaczom produktów DALI wierniejsze, bardziej szczegółowe i bogatsze doświadczenia związane ze słuchaniem dźwięku. 

Muzyka Jest Naszym Celem, a Technologia Środkiem

Kolumny DALI charakteryzują się wysublimowaną jakością i wciągającym doświadczeniem brzmienia w szerokim polu odsłuchowym w każdym pomieszczeniu. 

Kluczowym czynnikiem wyższości kolumn DALI są ekskluzywne przetworniki DALI zaprojektowane od zera przez naszych inżynierów w bliskiej współpracy z ekspertami wiodących na świecie producentów przetworników głośnikowych. Dzięki naszym unikalnym technologiom przetworników możemy projektować i budować systemy głośnikowe, które pozwalają słuchaczom na dokładnie taki odbiór ulubionej muzyki, jaki zamierzali uzyskać artyści. Możliwość tchnięcia życia w nagraną muzykę i stworzenia wiarygodnego wrażenia „bycia tam, gdzie grają” daje nam wielką satysfakcję. To nasz hołd dla wykonawców i wyraz szacunku dla słuchaczy. 

Ale stworzenie tego wspaniałego, autentycznego brzmienia muzyki wymaga znacznie więcej, niż tylko pasji do muzyki. Nieprzerwane prace badawcze w dziedzinie akustyki, rozwój nowych technologii i zapewnienie odpowiednich możliwości naszym pracownikom, jak również monitorowanie opinii naszych klientów – to nasza recepta na sukces. Nasze oddanie doskonałości i wiernej reprodukcji dźwięku nadaje blasku wszystkim kolumnom DALI. 

W Uwielbieniu dla Muzyki

Tagi: Dali , Rubicon
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO